شمار قربانیان ویروس کرونا به 170 تن رسید

30/01/2020 12:47:00 ب.ظ

کرونا, چین

شمار قربانیان ویروس کرونا به 170 تن رسید

30.01.2020پکن/خبرگزاری آناتولیکمیسیون بهداشت ملی چین طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تاکنون 7711 نفر در سراسر کشور به بیماری ناشی از ویروس کرونا مبتلا شده و 170 از آنان نیز جان خود را از دست داده اند.تاکنون 12 هزار و 167 فرد آلوده به این ویروس مشاهده و و 124 نفر نیز که پس از بهبود مرخص شده اند.

شمار افراد آلوده به این ویروس در تایلند، ژاپن، کره‌جنوبی، آمریکا، ویتنام، سنگاپور، مالزی، نپال، فرانسه و استرالیا به ترتیب به 14 و 11 و 4 و 5 و 2 و 10 و 7 و 1 و 5 و 7 رسیده است.این ویروس برای اولین بار در 12 دسامبر در ووهان شناسایی شد. مسئولین این شهر در 31 دسامبر، اعلام کردند که 27 نفر مرتبط با غذاهای دریایی به این"بیماری مرموز" مبتلا و این بازار آن بسته شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

شمار جانباختگان ویروس کرونا در چین به 132 تن افزایش یافت

شمار جانباختگان ویروس کرونا در چین به 132 تن افزایش یافت

گسترش ویروس کرونا به نقاط مختلف جهان؛ نگرانی جدی سازمان جهانی بهداشتگسترش ویروس کرونا و افزایش قربانیان ناشی از شیوع این ویروس در چین سبب شده است تا این کشور از میزبانی چند رویداد ورزشی بین المللی به صورت موقت محروم شود. نگرانی جدی ما تحویل جعبه سیاه هواپیمای ساقط شده به صاحب اصلی

افزایش آمار قربانیان ویروس کرونا؛ برنامه استرالیا برای قرنطینه مسافران در یک جزیرههمزمان با افزایش آمار ابتلا و مرگ ناشی از ویروس جدید کرونا ، صدها شهروند خارجی از شهر ووهان چین که در کانون شیوع این بیماری قرار دارد خارج شده اند. از سوی دیگر استرالیا قرار است ۶۰۰ شهروند درحال بازگشت این کشور را برای دو هفته در جزیره کریسمس، در فاصله دو هزار کیلومتری از خاک اصلی کشور، قرنطینه کند. چه قرنطينه اي...!؟؟ اينجا چشم بادميها مثل مور و ملخ زيادن و اقتصاد استراليا به اونا وابسته است. اگر توريستها نيان استراليا فلج ميشه... کلا راه حل استرالیا برای همه چیز یه اردوگاه در یک جزیره است.

آمار قربانیان ویروس کرونا در چین به ۱۰۶ نفر افزایش یافت🔺آمار قربانیان ویروس کرونا در چین به ۱۰۶ نفر افزایش یافت ⚡️گزارش‌ها حاکی است که با مرگ ۲۵ بیمار دیگر، آمار قربانیان ویروس کرونا در چین دست کم به ۱۰۶ نفر رسیده و آمار مبتلایان در این کشور ۴۵۰۰ نفر گزارش شده است. Oh my god نگران نباشید هنوز بیشتر از یک میلیاردو هفصد میلیون نفر موندن برکت خدای ج دی ۴۵۰۰ نه څلورلکه او۵۰۰۰۰ورباندی اخته کړی کم ظلمونه چی دږی ایغور مسلمانانو باندی کوی ایا دابشریت دی ایا دا انسانیت دی لعنت په داسی وحشی ځناورو

طوفان و سیل در برزیل ۴۴ قربانی گرفتشمار کشته‌شدگان وزش طوفان و جاری شدن سیل در جنوب شرقی برزیل به ۴۴ نفر رسید.

تاکنون 7711 شهروند چین به بیماری ناشی از ویروس کرونا مبتلا شده و 170 تن از نفر آنان نیز جان باخته‌اند.با شیوع نسل جدید ویروس کرونا (2019-nVoC) در چین، تاکنون 132 تن جان خود را از دست داده و5 هزار و 974 تن نیز به آن مبتلا شده‌اند.با شیوع نسل جدید ویروس کرونا (2019-nVoC) در چین، تاکنون 132 تن جان خود را از دست داده و5 هزار و 974 تن نیز به آن مبتلا شده‌اند.به گفته اتحادیه بین‌المللی فدراسیون‌های دو و میدانی، رقابت‌‌های دومیدانی داخل سالن قهرمانی جهان که قرار بود سیزده تا پانزده مارس آینده در شهر نانجینگ چین برگزار شود به دلیل شیوع ویروس کرونا در این کشور لغو و به سال آینده میلادی موکول شده است.

30.01.01.2020 پکن/خبرگزاری آناتولی کمیسیون بهداشت ملی چین طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تاکنون 7711 نفر در سراسر کشور به بیماری ناشی از ویروس کرونا مبتلا شده و 170 از آنان نیز جان خود را از دست داده اند.2020 پکن/خبرگزاری آناتولی کمیسیون بهداشت ملی چین با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که 132 نفر در سراسر این کشور به علت ابتلا به ویروس کرونا (2019-nVoC) جان خود را از دست داده‌اند. تاکنون 12 هزار و 167 فرد آلوده به این ویروس مشاهده و و 124 نفر نیز که پس از بهبود مرخص شده اند. بر اساس این بیانیه، تعداد افراد مبتلا به این ویروس نیز به 5 هزار و 974 نفر افزایش یافته است. شمار افراد آلوده به این ویروس در تایلند، ژاپن، کره‌جنوبی، آمریکا، ویتنام، سنگاپور، مالزی، نپال، فرانسه و استرالیا به ترتیب به 14 و 11 و 4 و 5 و 2 و 10 و 7 و 1 و 5 و 7 رسیده است..

این ویروس برای اولین بار در 12 دسامبر در ووهان شناسایی شد. این ویروس برای اولین بار در 12 دسامبر در ووهان شناسایی شد. این ویروس برای اولین بار در 12 دسامبر در ووهان شناسایی شد. مسئولین این شهر در 31 دسامبر، اعلام کردند که 27 نفر مرتبط با غذاهای دریایی به این"بیماری مرموز" مبتلا و این بازار آن بسته شده است. ویروس کرونا در بیشتر شهرهای جمهوری خلق چین مشاهده شده است. اما ویروس کرونا در بیشتر شهرهای چین مشاهده شد. دولت این کشور به منظور پیشگیری از گسترش آن حمل و نقل عمومی در 13 شهر را موقتا متوقف کرد. دولت چین به منظور پیشگیری از گسترش آن حمل و نقل عمومی در 13 شهر را موقتا متوقف کرد. همچنین تعداد زیادی از مراکز توریستی مانند اماکن تاریخی و موزه‌ها در پکن نیز به روی گردشگران بسته شده است. همچنین تعداد زیادی از مراکز توریستی مانند اماکن تاریخی و موزه‌ها در پکن نیز به روی گردشگران بسته شده است.

وزارت دارایی چین پیشتر اعلام کرد که 144 میلیون دلار برای پیشگیری از شیوع این ویروس اختصاص داده است. - ویروس کرونا علائم این ویروس 80 درصد شبیه به سندرم حاد تنفسی «سارس» بوده و از طریق سرفه و عطسه به دیگران سرایت می کند. - ویروس کرونا علائم این ویروس 80 درصد شبیه به سندرم حاد تنفسی «سارس» بوده و از طریق سرفه و عطسه به دیگران سرایت می کند. - ویروس کرونا علائم این ویروس 80 درصد شبیه به سندرم حاد تنفسی «سارس» بوده و از طریق سرفه و عطسه به دیگران سرایت می کند. اولین علائم ویروس کرونا به تب بالا، گلودرد سرفه، تنگی نفس و اسهال ظاهر می شود. در مراحل بعدی باعث ذات الریه و نارسایی کلیه شده و در نهایت ممکن است منجر به مرگ فرد شود. واکسنی برای این ویروس تاکنون وجود ندارد و تنها راه نجات از آن تشخیص زودهنگام و درمان بیمار در قرنطینه است. واکسنی برای این ویروس تاکنون وجود ندارد و تنها راه نجات از آن تشخیص زودهنگام و درمان بیمار در قرنطینه است. مقامات چینی از شهروندان این کشور خواسته‌اند از حضور در اماکن شلوغ و عمومی خودداری کنند.

مقامات چینی از شهروندان این کشور خواسته‌اند از حضور در اماکن شلوغ و عمومی خودداری کنند. این ویروس از طریق مسافران به خارج از چین نیز سرایت کرده و نگرانی‌هایی را در سراسر جهان ایجاد کرده‌ است. این ویروس از طریق مسافران به خارج از چین نیز سرایت کرده و نگرانی‌هایی را در سراسر جهان ایجاد کرده‌ است. .