شمار قربانیان کرونا در نیوزیلند به 13 نفر رسید

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ملبورن/خبرگزاری آناتولی آشلی بلومفیلد از مسئولین وزارت بهداشت نیوزیلند اعلام کرد: با مرگ یک بیمار 70 ساله مبتلا به ویروس کووید-19 طی یک روز گذشته، آمار قربانیان به 13 نفر رسید.

وی افزود: همچنین آمار مبتلایان به کرونا به 1445 نفر رسیده است. تاکنون بیش از 90 هزار نفر تست کرونا انجام شده و 1006 بیمار کرونایی هم بهبود یافته اند.

گفتنی است در راستای اتخاذ تدابیر شدید به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا در نیوزیلند از 25 مارس تاکنون وضعیت فوق‌العاده و منع آمدوشد در سراسر این کشور اعلام شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار قربانیان کرونا در آمریکا از 40 هزار نفر فراتر رفتشمار قربانیان ویروس کووید-19 در ایالات متحده آمریکا به 40 هزار و 585 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در برزیل به 2347 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در برزیل به 2462 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در جهان از مرز 170 هزار نفر گذشتآمار قربانیان کووید-19 در سراسر جهان به 170 هزار و 96 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در پرو؛ شمار قربانیان کرونا به 445 تن رسیدنباید به آمارهای کشورهای در حال توسعه و جهان سوم اعتماد کرد. اوضاع خیلی خرابتر از این حرف ها است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ارگ و افغانستان؛ شمار مبتلایان از یک هزار نفر گذشتصدیق صدیقی، سخنگوی ریاست جمهوری با تایید این خبر افزوده است که اشرف‌غنی، رییس جمهوری و معاون‌های وی به این ویروس آلوده نیستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »