کرونا در ارگ و افغانستان؛ شمار مبتلایان از یک هزار نفر گذشت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

ابتلای ۲۰ کارمند ارگ کابل به کرونا؛ شمار مبتلایان افغانستان از یک هزار نفر گذشت

ایران اخبار, ایران سرفصلها

اشرف غنی روز یکشنبه ۱۹ آوریل (۳۱ حمل/فروردین)‌ در جلسات کمیته اقتصادی به همراه امرالله صالح معاون اول و یوسف غضنفر نماینده ویژه رئیس جمهوری در امور توسعه اقتصادی حاضر بوده است.

همزمان رسانه‌های افغانستان امروز دوشنبه از ابتلای یک شهروند دیگر در ننگرهار، ۴ نفر در لغمان و ۴ نفر در ولایت کنر خبر می‌دهند. بدین ترتیب شمار مبتلایان به ویروس کرونا در افغانستان از مرز یک هزار نفر می‌گذرد، رقمی که در مقایسه با کشورهای بحران‌زده، نگران کننده به نظر نمی رسد. وزارت صحت عامه (بهداشت) افغانستان شمار شهروندان آلوده به ویروس کرونا را تا پایان روز یکشنبه ۹۹۶ نفر و شمار قربانیا را ۳۳ نفر اعلام کرده بود. سه ولایت هرات، کابل و قندهار در مقایسه به ولایت های دیگر افغانستان بیشترین شمار مبتلایان را دارند.

ویروس کرونا تا به امروز دوشنبه بیش از ۲ میلیون و ۴۰۰ میلیون نفر را در سراسر جهان مبتلا کرده و جان بیش از ۱۶۵ هزار نفر را گرفته است. بیش از ۶۲۵ هزار نفر نیز از چنگال این ویروس رهایی یافته‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در افغانستان؛ ابتلای ۲۰ کارمند ریاست جمهوری تایید شدصدیق صدیقی، سخنگوی رئیس جمهوری افغانستان تایید کرده که حدود ۲۰ نفر از کارمندان ارگ ریاست جمهوری افغانستان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. آقای صدیقی به بی‌بی‌سی گفت که نتیجه آزمایش این کارمندان، ابتلای آنها به ویروس کرونا را تایید می‌کند. آقای صدیقی به بی بی سی فارسی گفت اشرف غنی، رئیس جمهوری و معاونان او خوب هستند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

با وجود خطر شیوع کرونا، رئیس جمهوری پاکستان محدودیت‌ها برای نماز جماعت در مساجد را لغو کرد🔺با وجود خطر شیوع کرونا، رئیس جمهوری پاکستان محدودیت‌ها برای نماز جماعت در مساجد را لغو کرد ⚡️با نزدیک شدن ماه رمضان، پاکستان محدودیت ها برای برگزاری نماز جماعت در مساجد را برداشت اما شرایط جدیدی را برای جلوگیری از گسترش ویروس_کرونا اعلام کرد. امثال همین امت کج فهم و تهی مغزند که کل کره زمین داره به فا.....ک میره
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ: بعد از ریاست جمهوری من، ایران کشور متفاوتی شده استپرزیدنت ترامپ: بعد از ریاست جمهوری من، ایران کشور متفاوتی شده است پرزیدنت ترامپ در کنفرانس خبری کاخ سفید به ایران اشاره کرد وضمن زیر سوال بردن آمارهای جمهوری اسلامی درباره کرونا عنوان کرد که با سیاستهای دولت فعلی آمریکا، رژیم_ایران به شدت تضعیف شده است وی-او-ای فارسی...! قشنگ معلومه گرخیدی. حالا ترامپ یه حرفی زد....شما نگران نشو عزیز جان عمو ترامپ ساقیت کیه😁 خیلی ام متفاوت شده البته مجموعه ی دولت و حاکمان جور تغییری نکرده ها فقط مردم فقیر تر شدن و نا امیدتر انگاری شما هم دستتون با حاکمان جور تو یک کاسه اس
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: اگر ایران بخواهد، آماده کمک به این کشور هستیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان کرونا در جهان از مرز 2.4 میلیون نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در جهان به 160 هزار و 784 نفر رسیدتعداد قربانیان کووید-19 در سراسر جهان به 160 هزار و 784 نفر و شمار مبتلایان نیز به 2 میلیون و 232 هزار و 456 تن رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »