شش مامور پلیس افغانستان بر اثر حمله طالبان کشته شدند

16/07/1399 02:57 ب.ظ

بر اثر حمله شبه‌نظامیان طالبان به یک پاسگاه نیروهای امنیتی در ولایت زابل افغانستان 6 مامور پلیس کشته شدند.

بر اثر حمله شبه‌نظامیان طالبان به یک پاسگاه نیروهای امنیتی در ولایت زابل افغانستان 6 مامور پلیس کشته شدند.کابل/ سید خدابردی سادات/ خبرگزاری آناتولیبر اثر حمله شبه‌نظامیان طالبان به یک کلانتری در مرکز شهرستان «شهر صفا» در ولایت زابل افغانستان 6 مامور پلیس جان خود را از دست دادند.

بر اثر حمله شبه‌نظامیان طالبان به یک کلانتری در مرکز شهرستان «شهر صفا» در ولایت زابل افغانستان 6 مامور پلیس جان خود را از دست دادند. بنا به اعلام مقامات پلیس زابل، این شبه‌نظامیان تسلیحات و مهمات موجود در این پاسگاه را با خود برده‌اند.

زابل یکی از ناامن‌ترین ولایت‌های افغانستان است که طالبان در چندین شهرستان این ولایات نفوذ قابل توجهی دارند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

دو پلیس عراقی در حمله داعش کشته شدنددر پی حمله اعضای گروه تروریستی داعش به یک مرکز پلیس در استان کرکوک عراق 2 مامور پلیس کشته و 5 نفر دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

در یک حمله انتحاری در افغانستان ۳۶ نفر کشته و مجروح شدند | DW | 05.10.2020در یک حمله انتحاری به کاروان خودروهای حامل فرماندار لغمان در شرق افغانستان دست‌کم هشت نفر کشته شدند. این دومین حمله خونین در افغانستان طی دو روز گذشته بود. در حمله قبلی ۱۵ نفر از جمله چهار کودک جان خود را از دست دادند. همیشه تو این فکرم که این انتحاری ها به امید چی خودشون رو تیکه پاره میکنند ؟ برای کی ؟ برای سران گردن کلفت طالبان که خوب میخورند خوب میکنند و خوب میخوابند ؟

انفجار بمب‌ در شهر الباب سوریه؛ 7 غیرنظامی کشته شدندانفجار بمب‌ در شهر الباب سوریه؛ 7 غیرنظامی کشته شدند

تعداد فوتی‌های روزانه کرونا در ایران بازهم رکورد زد/ فوت 239 نفر در 24 ساعت گذشته- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimآمار صعودی فوتی‌های کرونا؛ ۲۳۹ نفر در ۲۴ ساعت! سخنگوی وزارت بهداشت: ۴۰۱۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد مجموع بیماران به ۴۸۳ هزار و ۸۴۴ نفر رسید مجموع جان باختگان به ۲۷ هزار و ۶۵۸ نفر رسید ۳۹۷ هزار و ۱۰۹نفر از بیماران بهبود یافته‌اند 1سؤال چرا فوتیها زیاد شده اند، مقصر اصلی خامنه‌ای دجاله؟ است یا روحانی روباه صفت

انفجار بمب در افغانستان چندین کشته برجای گذاشتانفجار بمب در افغانستان چندین کشته برجای گذاشت گزارش شده بیشتر قربانیان نیروهای امنیتی بودند اما چند غیرنظامی نیز کشته شده اند. هنوز کسی مسئولیت حمله را بر عهده نگرفته است اما فرید خان، یک سخنگوی پلیس در افغانستان، طالبان را مقصر دانست. اینکه چه کسی مقصر است اهمیت چندانی ندارد اینکه چه کسانی آسیب دیده اند مهم است، چون افرادی که چنین اقداماتی را انجام می دهند انسان نیستند، درست مثل حیوانات وحشی هستند البته تا جای که من می دانم هیچ حیوانی هم نوع خود را نمی کشد. .

تصادف در زاهدان؛ ۱۱ مهاجر افغانستانی کشته شدنداین افغانیهای بنده خدا که برای زندگی مثلا بهتر در ایران میمیرند😢 کاندومی پاره شد امدند وانتی چپ شد ب فاک رفتن

بر اثر حمله شبه‌نظامیان طالبان به یک پاسگاه نیروهای امنیتی در ولایت زابل افغانستان 6 مامور پلیس کشته شدند.کابل/ سید خدابردی سادات/ خبرگزاری آناتولی

بر اثر حمله شبه‌نظامیان طالبان به یک کلانتری در مرکز شهرستان «شهر صفا» در ولایت زابل افغانستان 6 مامور پلیس جان خود را از دست دادند.

بنا به اعلام مقامات پلیس زابل، این شبه‌نظامیان تسلیحات و مهمات موجود در این پاسگاه را با خود برده‌اند.

زابل یکی از ناامن‌ترین ولایت‌های افغانستان است که طالبان در چندین شهرستان این ولایات نفوذ قابل توجهی دارند.

از آغاز مذاکرات صلح میان هیئت‌های دولت و طالبان در دوحه پایتخت قطر در اوایل سپتامبر گذشته، خشونت‌ها در سراسر افغانستان افزایش یافته است.