شرکت هوآوی پس از انتشار گزارش‌ رویترز در مورد ارتباط مدیر مالی‌اش با ایران فعالیت اقتصادی خود در آن کشور را مخفی کرد

25/04/1399 06:07:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

Newsletter, هوآوی

شرکت هوآوی پس از انتشار گزارش‌ رویترز در مورد ارتباط مدیر مالی‌اش با ایران فعالیت اقتصادی خود در آن کشور را مخفی کرد این گزارش که روز سه‌شنبه ۲۴ تیرماه منتشر شده می‌گوید، هرچند هوآوی گفته شرکت اسکای‌کام تک با مسئولیت محدود یک شریک تجاری مجزا در ایران است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

Print this pageتصویری از پروفایل منگ ونژو که در حال حاضر در کانادا در بازداشت به سر می‌بردخبرگزاری رویترز در گزارشی اختصاصی اعلام کرد شرکت فناوری ارتباطی هوآوی چین پس از انتشار گزارشی در مورد فعالیت‌های مدیر امور مالی‌اش در ایران، تلاش کرده این فعالیت‌ها را مخفی کند.

این گزارش که روز سه‌شنبه ۲۴ تیرماه منتشر شده می‌گوید، هرچند هوآوی گفته شرکت اسکای‌کام تک با مسئولیت محدود یک شریک تجاری مجزا در ایران است. ولی مدارکی که در اختیار رویترز قرار گرفته است‌ نشان می‌هد که اسکای‌کام توسط هوآوی اداره می‌شود.رویترز همچنین گزارش داد طبق مدارک جدیدی که به زبان‌های انگلیسی، چینی، و فارسی است و در اختیار این خبرگزاری قرار گرفته، هوآوی همچنین یکی از کارکنان خود را به عنوان مدیر اسکای‌کام در ایران منصوب کرده تا از بحران رسانه‌ای جلوگیری کند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

فرانسه پرواز خطوط چین را محدود کرد؛ پکن: منافع اقتصادی دو کشور در خطر استسفارت چین در فرانسه روز سه‌شنبه با انتشار اطلاعیه‌ای بر روی پایگاه اینترنتی رسمی خود از تصمیم پاریس مبنی بر محدود كردن پروازهای خطوط هوایی چین ی به این کشور ابراز تاسف کرد و آن را اقدامی یک‌جانبه و به زیان منافع اقتصادی دو کشور تعبیر کرد.

سیل ویرانگر در هند و بنگلادش ۲ میلیون نفر را آواره کرده استسیل ویرانگر در هند و بنگلادش ۲ میلیون نفر را آواره کرده است این ویدئو را ببینید🔽

رضایی: تا آمریکا را از منطقه اخراج نکنیم انتقام حاج قاسم را نگرفته‌ایمدبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مسئولان کمیته برگزاری همایش بین‌المللی «مکتب شهید سلیمانی، الگوی تربیت مدیران جهادی تمدن ساز» گفت: ما تا آمریکا را از منطقه خارج نکنیم انتقام حاج قاسم را نگرفته‌ایم.

بورل در پنجمین سالگرد توافق هسته‌ای: امروز حفظ برجام از همیشه مهم‌تر استمسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می‌گوید نباید تصور کنیم در آینده فرصت دوباره‌ای برای حل و فصل برنامه هسته‌ای ایران پیدا خواهد شد.

پژوهش جدید: مصونیت در مقابل ویروس کرونا ممکن است بیشتر از چند ماه دوام نداشته باشدپژوهش جدید: مصونیت در مقابل ویروس_کرونا ممکن است بیشتر از چند ماه دوام نداشته باشد اعضای این تیم پژوهشی خون ۶۵ بیمار مبتلا به کووید۱۹ که شدت بیماری در آنها از ضعیف تا وخیم بود را تا ۹۴ روز بعد از بهبود یافتن آنها، مورد آزمایش قرار دادند.

نزاع بر سر استفاده از ماسک در آمریکا؛ پلیس، مهاجم چاقو به‌دست را کشتبه گفته پلیس، این نزاغ در نزدیکی شهر لنسینگ مرکز ایالت میشیگان رخ داده است و مظنون این حمله که «شان رویس» نام داشته به یک مرد ۷۷ ساله حمله می کند چرا که این مرد از او خواسته بود ماسک بزند.

Share via Email Print this page تصویری از پروفایل منگ ونژو که در حال حاضر در کانادا در بازداشت به سر می‌برد خبرگزاری رویترز در گزارشی اختصاصی اعلام کرد شرکت فناوری ارتباطی هوآوی چین پس از انتشار گزارشی در مورد فعالیت‌های مدیر امور مالی‌اش در ایران، تلاش کرده این فعالیت‌ها را مخفی کند.چین پس از شیوع ویروس کرونا پروازهای ورودی و خروجی خود را تا ماه مارس به شدت کاهش داد ولی از ۸ ژوئن گذشته به برخی هواپیمایی‌های خارجی از جمله ایرفرانس اجازه داد تا پروازهای خود به این کشور را از سر بگیرند.سیل در هند تاکنون جان دست‌کم ۸۰ نفر را گرفته و بیش از ۲ میلیون نفر را نیز آواره کرده است.به گزارش ایسنا محسن رضایی، در دانشگاه امام حسین (ع) با تشکر از برگزار کنندگان دومین همایش بین‌المللی مکتب شهید سلیمانی گفت: اولین نکته که باید توجه کنیم این است که مکتب شهید سلیمانی یک مکتب عملیاتی است.

این گزارش که روز سه‌شنبه ۲۴ تیرماه منتشر شده می‌گوید، هرچند هوآوی گفته شرکت اسکای‌کام تک با مسئولیت محدود یک شریک تجاری مجزا در ایران است. ولی مدارکی که در اختیار رویترز قرار گرفته است‌ نشان می‌هد که اسکای‌کام توسط هوآوی اداره می‌شود. اما مقام‌های فرانسه از چین خواستند تا برای برقراری تعادل میان پروازهای دو کشور، مجوز سه پرواز در هفته را برای ایرفرانس صادر کنند. رویترز همچنین گزارش داد طبق مدارک جدیدی که به زبان‌های انگلیسی، چینی، و فارسی است و در اختیار این خبرگزاری قرار گرفته، هوآوی همچنین یکی از کارکنان خود را به عنوان مدیر اسکای‌کام در ایران منصوب کرده تا از بحران رسانه‌ای جلوگیری کند.. منگ ونژو، مدیر امور مالی شرکت هواوی، اکنون به درخواست آمریکا، در کانادا بازداشت شده و با اتهام نقض تحریم‌های آمریکا علیه ایران مواجه است و در مرحله استراداد به آمریکا برای بررسی قضایی قرار دارد. سفارت چین در فرانسه در اطلاعیه خود تصریح کرده که موافقت اولیه با انجام پرواز دوم ایرفرانس به مقصد شانگهای صادر شده و عملیاتی شدن آن در مراحل پایانی خود قرار داشته ولی طرف فرانسوی در اتخاذ سیاست تلافی جویانه و اقدام متقابل قدری تعجیل به خرج داده است. خبرهای بیشتر . فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس گفت: عمل به تکلیف الهی مشخصه اصلی مکتب شهید سلیمانی است.