شرط بازگشایی مدارس در سال تحصیلی پیش رو / اعلام مشمولین دریافت واکسن فرهنگیان

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 68 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر آموزش‌وپرورش: اگر در مهر ۱۴۰۰ حضور دانش‌آموزان مخاطره نداشته باشد و مسئولان بهداشت تأیید کنند، آموزش را حضوری برگزار می‌کنیم

به گزارش ایسنا، محسن حاجی میرزایی با اشاره به روند آموزش در سال تحصیلی گذشته در بستر فضای مجازی در پی تعطیلی مدارس به علت شیوع کرونا اظهار کرد: تشکیلات بزرگی هستیم و با توجه به نگرانی خانواده‌ها دوران مشکلی را پشت سر گذاشتیم. این کار هم برای معلمان و دانش‌آموزان و هم برای خانواده‌ها ناشناخته بود.

وی با اشاره به اینکه البته برخی دانش‌آموزان ابزار لازم برای دسترسی به شبکه شاد نداشتند گفت: اخیرا خطایی در فضای رسانه‌ای رخ داد و رسانه ای آمار عدم دسترسی به اینترنت را برابر با آمار ترک تحصیلی ها فرض کرده بود که صحیح نبود و ما هیچ کسی را از گردونه آموزش خارج نکردیم، بلکه شیوه‌های آموزش دیگری را برای افراد به تناسب شرایط شان درنظر گرفتیم.

وزیر آموزش‌وپرورش افزود: سال گذشته ۹۸.۸ درصد خانواده‌ها، فرزندان خود را برای سنجش به پایگاه‌ها بردند. امسال ۶۰۰ هزار نوآموز پیش‌دبستانی را هم به طرح اضافه کرده‌ایم، زیرا معتقدیم این اختلالات هرچه زودتر شناسایی شود امکان مداخله سریع زودتر فراهم می‌شود. حاجی میرزایی افزود: اکنون کد ملی تمام معلمان را از ما خواسته‌اند که آماده شده و در اختیار وزارت بهداشت قرار می‌دهیم. حتی اگر در آن زمان، واکسن در دسترس، محدود بود پیش بینی های لازم را انجام و اولویت‌ها و پایه‌های تحصیلی را هم برای دریافت واکسن مشخص کرده‌ایم که پایه‌های ابتدایی و فنی و حرفه‌ای از این جمله‌اند.

حاجی میرزایی افزود: رتبه‌بندی معلمان یک فوق العاده متمایزی برای افزایش توانمندی معلمان و ارتقای کیفیت تعلیم و تربیت است. در شرایط قبلی اگر کسی فوق دیپلم تا دکترا بود بر حسب مدرک تحصیلی، حقوقش متفاوت بود اما در این طرح کسانی که لیسانس دارند، همه‌شان یکسان نیستند، یکی توانمندی بیشتری دارد، زحمت بیشتری می‌کشد و تحرک و پویایی علمی دارد و به همین علت در رتبه بالاتری قرار می گیرد. مانند آنچه در دانشگاهها در جریان است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کاشکی تو حرف نزدن را یاد گرفته بودی!

پوفیوز

تا اون موقع بایی بایی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یافته جدید دانشمندان؛ ویروس کرونا ۲۰ هزار سال پیش در شرق آسیا شیوع پیدا کرده بودمحققان شواهدی را یافته‌اند که نشان می‌دهد ویروس کرونا در حدود ۲۰ هزار سال پیش باعث شیوع یک همه‌گیری در آسیای شرقی شده و به اندازه‌ای ویرانگر بوده که توانسته یک اثر تکاملی در ژنوم انسان‌ها باقی بگذارد بیشتر بخوانید🔽 ویروسی وحشتناکتر از جمهوری اسلامی و عوامل ان در یورونیوز وجود ندارد. چندوقت دیگه میگن بشرتازه کشف کرده نابودی دایناسورها با ویروس_کرونا بوده وتاریخ گفته شده تابحال ،بواسطه تب حاصل از کرونا بوده وبس. چه_میکنه_بشر كليه تاريخ نوشته و نانوشته بيشتر از ٤ هزار الي ٧ هزار سال نميشه و تا امروز تمدني بيشتر از اينها يافت نشده چطور ٢٠ هزار سال پيش رو تحقيق كردند اين ويروس ازمايشگاهي هست تمام
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اردوغان: تا پایان سال جاری در زمینه صادرات رکورد خواهیم شکسترئیس‌جمهور ترکیه تاکید کرد روند واکسیناسیون به سرعت ادامه دارد و به زودی واکسن ملی خود را نیز وارد این چرخه خواهیم کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

از شراب تا پنیر در بازار روز فرانسوی؛ زندگی پساقرنطینه‌ای در زادگاه ناپلئون«در یک قسمت، شراب‌های اشتهاآور مثل شراب مورد و شراب شاه‌بلوط دارم. شراب رسیده یا بالغ کُرس هم که مشهور است. در قسمت نوشیدنی‌های گوارنده (دیجستیو)، نوشیدنی با طعم مورد، مال همین جاست که ما آن را بعد از غذا می‌نوشیم. با طعم بالنگ هم داریم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله انتحاری در یک کافی شاپ در پایتخت سومالی 6 کشته به جا گذاشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعتراض سازمان‌های مردم‌نهاد در سوریه به اقدامات روسیه در جلوگیری از دسترسی به کمک‌های بشردوستانهسازمان‌های مردم‌نهاد در سوریه در اعتراض به اقدامات روسیه برای جلوگیری از ارسال کمک‌های بشردوستانه به سوریه تجمع کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ثبت 135 هزار مورد تجاوز جنسی و 509 هزار مورد آزار جنسی در ارتش آمریکا طی 11 سال گذشتهمگه پورن هاب و برازرس بوده 😂
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »