شبکه یورونیوز گرجستان آغاز به‌کار کرد

13/06/1399 05:47 ب.ظ

شبکه یورونیوز گرجستان آغاز به‌کار کرد EuronewsGeorgia

یورونیوز ظرف یک سال و نیم گذشته ۳ شبکهٔ خبری به زبان‌های دیگر را در همکاری با رسانه‌های کشورهای آلبانی، صربستان و گرجستان راه‌اندازی کرده است. یورونیوز گرجستان با برخورداری از ۸۰ نفر در حوزهٔ خبر و برنامه‌های آموزشی فعالیت می‌کند. این شبکه همچنین بخش کیوب (مکعب) را نیز در خود دارد که فعالیت آن بر شبکه‌های اجتماعی متمرکز است.

تیم یورونیوز به همراه تیم رسانه‌ای سیلک‌نت در گرجستان در ماه‌های گذشته،‌ و با وجود چالش ویروس کرونا، به‌سختی کار کردند تا این شبکهٔ خبری هرچه زودتر بتواند کار خود را آغاز کند.

شبکهٔ تلویزیونی یورونیوز گرجستان در کنار استفاده از اخبار و نیز برخورداری از زاویهٔ دید اروپایی یورونیوز،‌ اخبار و رویدادهای داخلی گرجستان و منطقه را نیز پوشش می‌دهد. یورونیوز ظرف یک سال و نیم گذشته ۳ شبکهٔ خبری به زبان‌های دیگر را در همکاری با رسانه‌های کشورها آلبانی، صربستان و گرجستان راه‌اندازی کرده است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

مشاور امنیت ملی کاخ سفید از دیگر کشورها خواست راهی که امارات برای پیشبرد صلح خاورمیانه آغاز کرد را دنبال کنندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

وزیر خارجه سوئیس هفته آینده به تهران سفر می‌کند- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimوزیر خارجه سوئیس به تهران سفر می‌کند سفارت سوئیس در تهران اعلام کرد وزیر امور خارجه این کشور هفته آینده برای گرامیداشت یکصدمین سالروز حضور دیپلماتیک سوئیس در ایران به تهران سفر خواهد کرد

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

آمریکا: نمی‌خواهیم حزب‌الله بخشی از دولت لبنان باشد- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimسخنگوی وزارت خارجه آمریکا: نمی‌خواهیم حزب‌الله بخشی از دولت لبنان باشد نمی‌توانیم در سایه تهدیدهای حزب‌الله و بدون تعهد به اقدام به اصلاحات روشن و شفاف، به شکل معمول با لبنان تعامل داشته باشیم اصلاحاتی که لبنانی‌ها خواستار آن هستند باید اجرا شود

اگر فرهاد مجیدی اصرار به استعفا داشته باشد تصمیم قطعی می‌گیریم/ از شنبه در نقل و انتقال حاضر می‌شویممعاون باشگاه استقلال: اگر فرهاد مجیدی اصرار به استعفا داشته باشد تصمیم قطعی می‌گیریم/ از شنبه در نقل و انتقال حاضر می‌شویم

آغاز محاکمه متهمان حمله به دفتر مجله «شارلی ابدو» فرانسهروند رسیدگی به پرونده حمله سال 2015 به دفتر مجله شارلی ابدو و همچنین بازار یهودیان در فرانسه آغاز شد. - خبرگزاری آناتولی

پخش برنامه‌های شبکهٔ یورونیوز گرجستان آغاز شد. این شبکه ۲۴ ساعته خبری که دفتر آن در تفلیس قرار دارد، کار خود را رسما از ساعت ۱۹ روز دوشنبه ۳۱ ماه اوت آغاز کرده و در سه نوبت صبحگاهی،‌ عصرگاهی و شامگاهی برنامهٔ خبری پخش می‌کند.

یورونیوز گرجستان با برخورداری از ۸۰ نفر در حوزهٔ خبر و برنامه‌های آموزشی فعالیت می‌کند. این شبکه همچنین بخش کیوب (مکعب) را نیز در خود دارد که فعالیت آن بر شبکه‌های اجتماعی متمرکز است.

تیم یورونیوز به همراه تیم رسانه‌ای سیلک‌نت در گرجستان در ماه‌های گذشته،‌ و با وجود چالش ویروس کرونا، به‌سختی کار کردند تا این شبکهٔ خبری هرچه زودتر بتواند کار خود را آغاز کند.

شبکهٔ تلویزیونی یورونیوز گرجستان در کنار استفاده از اخبار و نیز برخورداری از زاویهٔ دید اروپایی یورونیوز،‌ اخبار و رویدادهای داخلی گرجستان و منطقه را نیز پوشش می‌دهد.

یورونیوز ظرف یک سال و نیم گذشته ۳ شبکهٔ خبری به زبان‌های دیگر را در همکاری با رسانه‌های کشورها آلبانی، صربستان و گرجستان راه‌اندازی کرده است.

شبکهٔ خبری یورونیوز در ۱۶۰ کشور جهان پخش و تقریبا در ۴۰۰ میلیون خانه تماشا می‌شود که ۶۷ درصد این مخاطبان در کشورهای اتحادیهٔ اروپا و بریتانیا هستند.