شبنم نعمت‌زاده به اخلال عمده در نظام تولیدی ایران متهم شد

12/09/2019 12:47:00 ب.ظ

#شبنم_نعمت‌زاده به اخلال عمده در نظام تولیدی #ایران متهم شد

شبنم_نعمت‌زاده, شبنم نعمت زاده

شبنم_نعمت‌زاده به اخلال عمده در نظام تولیدی ایران متهم شد

شبنم نعمت‌زاده، دختر وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت ایران و احمدرضا لشگری پور به اخلال عمده در نظام تولیدی متهم شدند. - خبرگزاری آناتولی

12.09.2019عکس از ایرنااستانبول/ خبرگزاری آناتولیشبنم نعمت‌زاده، دختر محمدرضا نعمت زاده، وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت ایران و احمدرضا لشگری پور به ترتیب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت توسعه دارویی رسا به مشارکت در اخلال عمده در نظام تولیدی ایران متهم شدند.

به گزارش خبرگزاری «میزان»، جلسه اول رسیدگی به اتهامات نعمت زاده، لشگری پور و شرکت توسعه دارویی رسا روز دوشنبه 25 شهریور ماه در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی، به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار می‌شود.بر این اساس، شبنم نعمت زاده و احمدرضا لشگری پور به اتهام"مشارکت در اخلال عمده درنظام اقتصادی کشور از طریق اخلال در امر توزیع مایحتاج عمومی (دارو) به منظور ایجاد انحصار و اخلال در نظام تولیدی کشور از طریق تخلف از تعهدات مربوط در قبال تامین کنندگان دارو با علم به موثر بودن اقدام‌ها در ضربه به نظام جمهوری اسلامی ایران" محاکمه خواهند شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد ایران

ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

جزئیات اتهامات شبنم نعمت زاده و احمدرضا لشگری پور/۲۵ شهریور اولین جلسه دادگاهجزئیات اتهامات شبنم نعمت زاده نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت زاده ، احمد رضا لشگری پور و شرکت توسعه دارویی رسا در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی، به ریاست قاضی مسعودی مقام روز دوشنبه (۲۵ شهریور ماه) برگزار می‌شود

دوشنبه هفته آینده اولین جلسه دادگاه شبنم نعمت‌زاده و احمدرضا لشگری‌پور برگزار می‌شودنخستین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت زاده ، احمد رضا لشگری پور و شرکت توسعه دارویی رسا در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی، به ریاست قاضی مسعودی مقام روز دوشنبه (۲۵ شهریور ماه) برگزار می‌شود.

دختر نعمت‌زاده وزیر اسبق صنعت، به اتهام اخلال عمده در نظام اقتصادی محاکمه می‌شود- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimدختر نعمت‌زاده وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت روز 25 شهریور به اتهام اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور، محاکمه می‌شود.

زن پرونده تجاوز نیمار متهم به کلاه‌برداری شدپلیس برزیل، زنی را که نیمار ستاره فوتبال این کشور را در ماه مه و در هتلی در پاریس متهم به تجاوز کرده بود به گمراه کردن دادگاه متهم کرد.

ادعای بلومبرگ درباره امکان کاهش تحریم‌های ایران از سوی ترامپبلومبرگ به نقل از منابع آگاه مدعی شد که رئیس جمهور آمریکا ممکن است کاهش تحریم‌های ایران را به عنوان مقدماتی برای دیدار با رئیس جمهور ایران بررسی کند.

واعظی در واکنش به مرگ دختر آبی: با فضای فعلی حضور زنان در ورزشگاه به مصلحت نیستمحمود واعظی، رئیس‌دفتر رئیس‌جمهوری ایران چهارشنبه 11 سپتامبر 2019، در واکنش به مرگ سحر خدایاری

شبنم نعمت‌زاده، دختر وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت ایران و احمدرضا لشگری پور به اخلال عمده در نظام تولیدی متهم شدند.به گزارش ایسنا به نقل از قوه قضاییه، اتهامات شبنم نعمت زاده فرزند محمدرضا دایر بر مشارکت در اخلال عمده درنظام اقتصادی کشور از طریق اخلال در امر توزیع مایحتاج عمومی (دارو) به منظور ایجاد انحصار و اخلال در نظام تولیدی کشور از طریق تخلف از تعهدات مربوط در قبال تامین کنندگان دارو با علم به موثر بودن اقدام‌ها در ضربه به نظام جمهوری اسلامی ایران منجر به کسب منفعت، مشارکت در اخلال در نظام توزیع دارویی کشور، فعالیت غیرمجاز در شبکه دارویی استان البرز از طریق ایجاد موسسه پزشکی در استان مزبور بدون مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نگهداری غیرمجاز دارو (قاچاق) بدون انجام تشریفات قانونی است.به گزارش ایلنا، نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات خانم شبنم نعمت زاده، احمد رضا لشگری پور و شرکت توسعه دارویی رسا در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی، به ریاست قاضی مسعودی مقام روز دوشنبه (۲۵ شهریور ماه) برگزار می‌شود.خبرگزاری تسنیم ، نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات خانم شبنم نعمت زاده، احمد رضا لشگری پور و شرکت توسعه دارویی رسا در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی، به ریاست قاضی مسعودی مقام روز دوشنبه (25 شهریور ماه) برگزار می‌شود.

12.09. انتهای پیام.2019 عکس از ایرنا استانبول/ خبرگزاری آناتولی شبنم نعمت‌زاده، دختر محمدرضا نعمت زاده، وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت ایران و احمدرضا لشگری پور به ترتیب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت توسعه دارویی رسا به مشارکت در اخلال عمده در نظام تولیدی ایران متهم شدند.. به گزارش خبرگزاری «میزان»، جلسه اول رسیدگی به اتهامات نعمت زاده، لشگری پور و شرکت توسعه دارویی رسا روز دوشنبه 25 شهریور ماه در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی، به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار می‌شود. بر این اساس، شبنم نعمت زاده و احمدرضا لشگری پور به اتهام"مشارکت در اخلال عمده درنظام اقتصادی کشور از طریق اخلال در امر توزیع مایحتاج عمومی (دارو) به منظور ایجاد انحصار و اخلال در نظام تولیدی کشور از طریق تخلف از تعهدات مربوط در قبال تامین کنندگان دارو با علم به موثر بودن اقدام‌ها در ضربه به نظام جمهوری اسلامی ایران" محاکمه خواهند شد.

"مشارکت در اخلال در نظام توزیع دارویی کشور، فعالیت غیرمجاز در شبکه دارویی استان البرز از طریق ایجاد موسسه پزشکی در استان مزبور بدون مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نگهداری غیرمجاز دارو (قاچاق) بدون انجام تشریفات قانونی" نیز از دیگر موارد اتهامی علیه رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت توسعه دارویی رسا است. .