سی سال از مرگ هایده گذشت؛ صدایی ممنوعه برای رژیم ایران و ماندگار برای ایرانیان

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺سی سال از مرگ هایده گذشت؛ صدایی ممنوعه برای رژیم ایران و ماندگار برای ایرانیان ⚡️شورای شهر لس آنجلس با تلاش و کوشش گروهی از ایرانیان و دوستداران هایده، ماه آوریل سال گذشته این هنرمند را به عنوان بخشی از هویت و میراث ایرانیان و لس آنجلس به رسمیت شناخت

روایت سپیده قلیان از نحوه بازداشت و جزئیات بیشتر از اعتراف اجباری: گفتند بدون روسری بنشین جلوی دوربین؛ خبرنگار صداوسیما هم بودسپیده قلیان، فعال مدنی که با وثیقه به طور موقت آزاد است، با انتشار رشته توئیت‌هایی در روز دوشنبه ۳۰ دی ماه همزمان با سالگرد بازداشت خود و برادرش از جزئیات این بازداشت و حضور دوباره آمنه سادات ذبیح‌پور خبرنگار صدا وسیما برای گرفتن اعترافات اجباری نوشت.

سپیده قلیان در ادامه این رشته توئیت طرحی از دست زنی چادری که موهای زنی دیگر - زنی که در این طرح نه چشم دارد و نه دهان - را رسم کرده و نوشته است: «مامور زنی که ماسک بر دهانش داشت آمد موهایم را گرفت و مرا از پله‌ها پایین کشید. کمرم داشت تکه تکه می‌شد. حتی نگذاشتند کفش بپوشم و بدون روسری با لباس خواب بردنم. آخرین تصویر اما تصویر صورت خونین برادرم مهدی بود.»

این فعال مدنی همچنین در بخشی از توئیت های خود بار دیگر به حضور آمنه سادات ذبیح‌پور، خبرنگار صدا و سیما، برای گرفتن اعترافات اجباری اشاره کرده و نوشت «دوباره آمنه سادات آمد، برای ضبط فیلمی که حالا سناریوی متفاوتی را دنبال می‌کرد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بانو هایده عزیز شما همیشه در قلبمان زنده اید

One in a Million ..She will soon become the Icon as she deserve same as Freydoon Frokhzad in their own country like no others..

نور به مزارش ببارد،این صدا دیگه تکرار نشد ونخواهد شد

روحش شاد

فقط در این روز از سال به واسطه پیام های یادبود حس میکنم هایده فوت شده وگرنه مرده آنست که نامش به نکویی نبرند. تا ابد دوست داریم صاحب صدای آسمانی..

عنت توروح خمینی خونخوار

چه هویتی ؟ هایده خودش هویتشو بیاد نمیاورد ، شما براش هویت میسازید؟

نور به قبرش بباره

روحش شاد و یادش گرامی، بزرگ بانوی آواز ایران⚘⚘⚘😂

زنده یاد هم صدای زیبایی به جا گذاشت وهم خاطرهای خوب ...! ایران آزاد آرزویی بود برای دل چون ابریشمش ودر اوج بلندی ریش شد به پای کسانی که حتی قیمت نقل ونبات را نمیدانستند چه برسد به قیمت دُرّ....!

شما که خوب هستید چطور نتونستین زنده نگهش دارین و‌ در میانسالی جونشو‌ گرفتین؟ چطور با این همه ادعای امکانات و پیشرفت، نتونستین خدمات پزشکی بدین؟ ج ا بد، شما بدتر

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پس از 9 سال؛ لیورپول از پاتریس اِورا بابت توهین نژادپرستانه سوارز عذرخواهی کردتیم لیورپول پس از گذشت 9 سال از توهین نژادپرستانه که سوارز مهاجم پیشین این تیم به پاتریس اِورا کرد، بعد 9 سال 😳 پاتریس اورا از فوتبال کناره گیری کرد رفت بابا ))))
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مایک پمپئو در دیدار با السیسی از مرگ زندانی آمریکایی در مصر ابراز ناراحتی شدید کرد🔺مایک پمپئو در دیدار با السیسی از مرگ زندانی آمریکایی در مصر ابراز ناراحتی شدید کرد ⚡️وزیر خارجه آمریکا روز یکشنبه رئیس جمهوری مصر در حاشیه یک نشست بین‌المللی در برلین پایتخت آلمان، به شدت از درگذشت یک شهروند آمریکایی در مصر ابراز ناراحتی شدید کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رییس بنیاد مستضعفان: ساخت پلاسکو در نیمه دوم سال آینده دور از دسترس نیسترییس بنیاد مستضعفان: ساخت پلاسکو در نیمه دوم سال آینده دور از دسترس نیست پلاسکو را می‌سازیم و منتی بر کسی نمی‌گذاریم از شهرداری می‌خواهم بیشتر به ما کمک کند، راه را به هر بهانه کند نکنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۸۰ درصد سیل‌زدگان سیستان‌وبلوچستان محروم از آب سالم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رونمایی از ماشین سونی که کسی از آن خبر نداشتاین هفته در جهان خودرو: نمایش فن‌آوری‌های تازه در ماشین سونی، بنزی که با الهام از فیلم علمی-تخیلی آواتار ساخته شده، یک شاسی‌بلند الکتریکی جدید از خودروسازی آمریکایی و پایان راه برای لوکس‌ترین مدل بنتلی.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کشته شدن 13 تن از جمله یکی از فرماندهان حوثی در شرق صنعانیروهای ارتش ملی یمن شامگاه یکشنبه 19 ژانویه 2020 اعلام کردند 13 شبه‌نظامی حوثی از جمله یکی از از این خبرا بزار🙂، خوشم میاد چه مسلمان کشی به سرعت ادامه دارد میدانم تا آخر دهه بیست نسل ما منقرض میشود همه مردم دنیا انسانیت آموختن و مثل انسان زنده گی کردن ما مسلمانها روز به روز بدتر و بدبخت تر شدیم بین اینها چه چیزی نا تقسیم مانده که اینهمه کشتن و ازهم دریدن ادامه دارد.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »