وزرای خارجه آمریکا و بولیوی پس از بیش از یک دهه با هم دیدار کردند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺وزرای خارجه آمریکا و بولیوی پس از بیش از یک دهه با هم دیدار کردند ⚡️مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا که برای شرکت در کنفرانس ضدتروریسم وزیران خارجه کشورهای نیمکره غربی به کلمبیا سفر کرده است، با وزیر خارجه بولیوی دیدار کرد.

روایت سپیده قلیان از نحوه بازداشت و جزئیات بیشتر از اعتراف اجباری: گفتند بدون روسری بنشین جلوی دوربین؛ خبرنگار صداوسیما هم بودسپیده قلیان، فعال مدنی که با وثیقه به طور موقت آزاد است، با انتشار رشته توئیت‌هایی در روز دوشنبه ۳۰ دی ماه همزمان با سالگرد بازداشت خود و برادرش از جزئیات این بازداشت و حضور دوباره آمنه سادات ذبیح‌پور خبرنگار صدا وسیما برای گرفتن اعترافات اجباری نوشت.

سپیده قلیان در ادامه این رشته توئیت طرحی از دست زنی چادری که موهای زنی دیگر - زنی که در این طرح نه چشم دارد و نه دهان - را رسم کرده و نوشته است: «مامور زنی که ماسک بر دهانش داشت آمد موهایم را گرفت و مرا از پله‌ها پایین کشید. کمرم داشت تکه تکه می‌شد. حتی نگذاشتند کفش بپوشم و بدون روسری با لباس خواب بردنم. آخرین تصویر اما تصویر صورت خونین برادرم مهدی بود.»

این فعال مدنی همچنین در بخشی از توئیت های خود بار دیگر به حضور آمنه سادات ذبیح‌پور، خبرنگار صدا و سیما، برای گرفتن اعترافات اجباری اشاره کرده و نوشت «دوباره آمنه سادات آمد، برای ضبط فیلمی که حالا سناریوی متفاوتی را دنبال می‌کرد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

استثمار بولیوی طرح جدید استعمارگر

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا از جامعه جهانی خواست تا حزب الله لبنان را در لیست گروه‌های تروریستی قرار دهدمایک پومپئو وزیر امور خارجه آمریكا، شامگاه شنبه 18 ژانویه 2020 از كشورهای جهان خواست تا گروه حزب این که چیز جدیدی نیست، پول امارات و رسانه سعودی و کینه إسرائيل و تروریست‌های_جنتلمن اینبار توسط ترامپ_دلقک فکر میکنند میتوانند با حمله های قبلا تکرار شده،مقاومت رو تضعیف کنند،غافلند که سرمایه مقاومت معنویه .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

انتقاد وزیرخارجه آلمان از سیاست‌های آمریکا درقبال ایرانانتقاد هایکو ماس از سیاست‌های آمریکا درقبال ایران: *نباید تصور کنیم که تغییر نظام در ایران با فشار خارجی منجر به بهبود وضعیت می‌شود *تهدیدات محض واقدامات نظامی همراه با تهدید رفتار ایران را تغییر نداده *برای بهبود شرایط نباید باب مذاکره (با ایران) را بست از دست اين چپولها. كل دنيا را به گند كشيدن بازم دست بردار نيستند صرفاً جهت اطلاع ایسنا:جناب ماس از سرکوب مردم معترض بدست حکومت ولی وقیح هم انتقاد کرده.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

«شرکت ملی نفت ایران بین‌المللی بود آمریکا راحت از برجام خارج نمی‌شد»گفتگوی یورونیوز با مدیر گروه مطالعات انرژی وین؛ فریدون برکشلی: معتقدم اگر شرکت ملی نفت ایران بین‌المللی شده بود، آمریکا نمی‌توانست به این سادگی از برجام خارج شود. چون این یک واقعیت است که هرچه کشوری در اقتصاد بین‌الملل حضور بیشتری داشته باشد، آسیب پذیری آن کمتر خواهد بود. بیخود. در ایران جایی ندارید. چرا برای دیدن اخبار یورونیوز باید اجازه دسترسی به سایت بدیم؟؟؟ احیانا نگفت اگر برجام تو سنا تصویب شده بود ترامپ نمیتونست انقدر کشکی بکشه زیرش بیاد بیرون؟! حقوق بین الملل چیه قانون جنگلو بچسب بابا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گزارش ویژه: واقعه‌ای که کاخ سفید بعد از 18 سال همچنان پنهان می‌کند/ از حمله موشکی آمریکا به هواپیمای مسافربری در 2001 چه می‌دانید؟- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimآمریکا درباره هواپیمای اوکراینی ژست طرفداری از صداقت گرفته است، با این حال نگاهی به کارنامه کاخ سفید نشان می‌دهد دولت ایالات متحده پیش از ادعا درباره دیگران، با سؤالات مهمی راجع به گذشته خود روبه‌روست که باید به آنها پاسخ بدهد. این آمریکا چی کار کرده رو ول کن. مسوولین ما بابت این موضوع چی کار کردن و نتیجه ش؟ مادرجنده ها چرا زدین؟ این کصشعرها رو تفت ندین... ما به اندازه کافی غم و ناراحتی خودمون داریم...حالا الان باید چیکار کنیم؟ شمع روشن کنیم؟ در ضمن اینکه اونها کشتن دلیل نمیشه سپاه هم بکشه...اونها غلط کردن، سپاه هم غلط کرد. اونها به آمریکایی ها مربوط میشه، سپاه هم به ما...واللاه
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اعتراض وزارت خارجه ایران به کویت/ سلطانی‌فر: اشتباهات AFC را با شیخ سلمان مطرح کردیموزیر ورزش: نهایتا تا فردا از تصمیم نهایی AFC درخصوص محرومیت ایران از حق میزبانی باخبر می‌شویم شیخ سلمان قول تجدیدنظر در این تصمیم AFC را داده از وزیر امور خارجه درخواست شده از طریق سفارت ایران در کویت و سفارت کویت در ایران موضوع پیگیری کند با کنار کشیدن از مسابقات کار درست نمیشه و فوتبال ما نابود میشه اگر در مسابقات شرکت نکنند ، بهتره عجله نکنند و در مسابقات حضور پیداکنند و از طریق وکلای فوتبالی در مقر اصلی فیفا پیگیر ی کنند ، والا با انصراف این بلا سر تیم ملی میاد اون زمان چه تدبیری دارند ایا با بحرین بازی نمیکنند این مدیران بی کفایت مانند انرژی هستند فقط از حالتی به حالت دیگر در می آیند کسی که میراث فرهنگی رو به باد داده چه به ورزش الان هم فوتبال هم هوتوتو ایرانی فوتبال AFC
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سخنگوی وزارت خارجه ایران: برنامه ظریف برای شرکت در داووس را به هم زدندسخنگوی وزارت امور خارجه ایران با بیان اینکه قرار بود محمدجواد ظریف به کشور سوئیس برای شرکت در مجمع به امید خدا اروپا گوش کر و چشم کورش را دارد باز میکند وقت جارو کردن این رژیم فاسد از ایران است! ظریف باید دستگیر شده و دادگاهی شود! نه در مراسم بین‌المللی شرکت کند! مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی مرگ_بر_ظریف_خاین
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »