سیزده مکزیکی در یک سانحه رانندگی جان باختند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سیزده نفر نبر اثر تصادف سه دستگاه اتوبوس مسافربری در مکزیک جان باخته و بیش از 10 تن دیگر نیز زخمی شدند.

به گزارش رسانه های مکزیک، بر اثر تصادف سه دستگاه اتوبوس مسافربری در بزرگراه ایالت پاچوکا در مرکز این کشور 13 نفر، از جمله یک کودک 3 ساله جان باخته و بیش از 10 نفر زخمی شدند.

مصدومین این سانحه رانندگی تحت درمان قرار گرفته اند. بنا به اعلام دادستان منطقه مذکور یکی از رانندگان اتوبوس ها نیز بازداشت شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادعای جدید ضد ایرانی آمریکا با هدف افزایش حضور نظامی در منطقهادعای جدید ضد ایرانی آمریکا با هدف افزایش حضور نظامی در منطقه روزنامه نیویورک تایمز به نقل از فردی که او را «یک مقام آمریکایی آگاه» نامید مدعی شد که ایران به طور مخفیانه در حال انتقال موشک‌های کوتاه برد به عراق و ایجاد یک زرادخانه موشکی در این کشور است. ایران که خودش رسما میگوید..چه نیازی به حاشیه سازی است؟ اقا من از طرف امریکا معذرت میخواهم، شما هم موشکها رو بکنید تو کون رهبرتون تا بواسیرش نزده بیرون.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت پیوندی تایید شدرئیس مستعفی جمعیت هلال احمر، عصر سه‌شنبه توسط نیروهای سازمان اطلاعات سپاه بازداشت شد مملکت کجا میره؟؟ اگه با بگيرو ببند مشکل فساد حل شدنی بود تا حالا باید سیستم پاکی میداشتیم خاوری هم استعفا داد اولش پس چرا دستگیر نشد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افشاگری روزنامه لوموند درباره استقرار یک شبکه جاسوسی روسیه در خاک فرانسهروزنامه لوموند ادعا می کند مرکز ضدجاسوسی فرانسه موفق شده است یک شبکه مهم از جاسوسان روس را در منطقه اوت ساوا، در جنوب شرقی این کشور را متلاشی کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۹ شب پنج‌شنبه: یک دقیقه خاموشی در اعتراض به سرکوب در ایران | DW | 05.12.2019تقاضا برای خاموش کردن چراغ‌ها در ساعت ۹ شب پنج‌شنبه، حضور بر سر مزار کشته‌شدگان با لباس سیاه در این روز و یک دقیقه سکوت در روز ۱۶ آذر در دانشگاه‌ها و مدارس، درخواست چند تشکل صنفی در اعتراض به سرکوب اعتراضات اخیر است. این عجب درخواست سنگین و نامعقولی هست ممکن ج.ا با اینکار سرنگون بشه! آهای دویچبره مراقب باش با نشر این خبر ج.ا ازت بعوان تبلیغ علیه نظام شکایت نکنه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حمله دزدان دریایی به یک فروند نفتکش در نیجریه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله مرگبار به خودروی یک موسسه ژاپنی در شرق افغانستانمقام‌های محلی ولایت ننگرهار در شرق افغانستان می‌گویند صبح امروز خودروی یک موسسه ژاپنی در شهر جلال آباد هدف حمله مسلحانه قرار گرفته است. گفته شده در این رویداد پنج افغان کشته و یک شهروند ژاپن که رئیس این موسسه است، زخمی شدند. مسئولیت این حمله را تاکنون کسی به عهده نگرفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »