سیزده مکزیکی در یک سانحه رانندگی جان باختند

05/12/2019 10:06:00 ب.ظ

اتوبوس, سانحه

سیزده مکزیک ی در یک سانحه رانندگی جان باختند

05.12.2019آنکارا/خبرگزاری آناتولیبه گزارش رسانه های مکزیک، بر اثر تصادف سه دستگاه اتوبوس مسافربری در بزرگراه ایالت پاچوکا در مرکز این کشور 13 نفر، از جمله یک کودک 3 ساله جان باخته و بیش از 10 نفر زخمی شدند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

یک‌هفته پس از جان‌ باختن مهسا‌ امینی؛ پلوسی: «صدای شجاعانه مردم ایران در سراسر جهان شنیده شد»

همزمان سپاه پاسداران اعتراض‌ها را «توطئه دشمن» دانسته و از لزوم برخورد قوه قضائیه با «عوامل و گردانندگان» تظاهرات‌های خیابانی خبر داده است. منابع مختلف داخلی تاکنون بازداشت ده‌ها شهروند از جمله چندین فعال و خبرنگار را تائید کرده اند. ادامه مطلب >>

ادعای جدید ضد ایرانی آمریکا با هدف افزایش حضور نظامی در منطقهادعای جدید ضد ایرانی آمریکا با هدف افزایش حضور نظامی در منطقه روزنامه نیویورک تایمز به نقل از فردی که او را «یک مقام آمریکایی آگاه» نامید مدعی شد که ایران به طور مخفیانه در حال انتقال موشک‌های کوتاه برد به عراق و ایجاد یک زرادخانه موشکی در این کشور است. ایران که خودش رسما میگوید..چه نیازی به حاشیه سازی است؟ اقا من از طرف امریکا معذرت میخواهم، شما هم موشکها رو بکنید تو کون رهبرتون تا بواسیرش نزده بیرون.

بازداشت پیوندی تایید شدرئیس مستعفی جمعیت هلال احمر، عصر سه‌شنبه توسط نیروهای سازمان اطلاعات سپاه بازداشت شد مملکت کجا میره؟؟ اگه با بگيرو ببند مشکل فساد حل شدنی بود تا حالا باید سیستم پاکی میداشتیم خاوری هم استعفا داد اولش پس چرا دستگیر نشد

افشاگری روزنامه لوموند درباره استقرار یک شبکه جاسوسی روسیه در خاک فرانسهروزنامه لوموند ادعا می کند مرکز ضدجاسوسی فرانسه موفق شده است یک شبکه مهم از جاسوسان روس را در منطقه اوت ساوا، در جنوب شرقی این کشور را متلاشی کند.

۹ شب پنج‌شنبه: یک دقیقه خاموشی در اعتراض به سرکوب در ایران | DW | 05.12.2019تقاضا برای خاموش کردن چراغ‌ها در ساعت ۹ شب پنج‌شنبه، حضور بر سر مزار کشته ‌شدگان با لباس سیاه در این روز و یک دقیقه سکوت در روز ۱۶ آذر در دانشگاه‌ها و مدارس، درخواست چند تشکل صنفی در اعتراض به سرکوب اعتراضات اخیر است. این عجب درخواست سنگین و نامعقولی هست ممکن ج.ا با اینکار سرنگون بشه! آهای دویچبره مراقب باش با نشر این خبر ج.ا ازت بعوان تبلیغ علیه نظام شکایت نکنه

حمله دزدان دریایی به یک فروند نفتکش در نیجریه

حمله مرگبار به خودروی یک موسسه ژاپنی در شرق افغانستانمقام‌های محلی ولایت ننگرهار در شرق افغانستان می‌گویند صبح امروز خودروی یک موسسه ژاپنی در شهر جلال آباد هدف حمله مسلحانه قرار گرفته است. گفته شده در این رویداد پنج افغان کشته و یک شهروند ژاپن که رئیس این موسسه است، زخمی شدند. مسئولیت این حمله را تاکنون کسی به عهده نگرفته است.

سیزده نفر نبر اثر تصادف سه دستگاه اتوبوس مسافربری در مکزیک جان باخته و بیش از 10 تن دیگر نیز زخمی شدند.به گزارش ایسنا، روزنامه نیویورک تایمز به نقل از فردی که او را «یک مقام آمریکایی آگاه» نامید مدعی شد که پنتاگون و آژانس‌های اطلاعاتی آمریکا دریافته‌اند که ایران به طور مخفیانه در حال انتقال موشک‌های کوتاه برد به عراق و ایجاد یک زرادخانه موشکی در این کشور است.به گزارش ایسنا، رئیس مستعفی جمعیت هلال احمر عصر سه‌شنبه توسط نیروهای سازمان اطلاعات سپاه بازداشت شده است.Aa روزنامه لوموند فرانسه با انتشار گزارشی مدعی شده است که منطقه کوهستانی «اوت ساووا» (La Haute-Savoie) در جنوب شرقی فرانسه، سال ها مقر لجستیکی گروهی از جاسوسان و ماموران مرکز اطلاعاتی روسیه بوده است.

05.12. به گزارش ایسنا، این ادعا پس از آن مطرح می‌شود که روزنامه وال استریت ژورنال چهارشنبه شب گزارش داد آمریکا قصد دارد نیروی نظامی جدید به خاورمیانه اعزام کند و به نظر می‌رسد برای توجیه این حضور نظامی متوسل به سیاست ایران هراسی شده است.2019 آنکارا/خبرگزاری آناتولی به گزارش رسانه های مکزیک، بر اثر تصادف سه دستگاه اتوبوس مسافربری در بزرگراه ایالت پاچوکا در مرکز این کشور 13 نفر، از جمله یک کودک 3 ساله جان باخته و بیش از 10 نفر زخمی شدند. انتهای پیام. مصدومین این سانحه رانندگی تحت درمان قرار گرفته اند. این در حالی است که مقامات کشورمان تاکید دارند حضور نظامی آمریکا در منطقه برخلاف ادعاهای این کشور برای تامین امنیت خاورمیانه، تنها منجر به بی‌ثباتی در این منطقه و ایجاد هرج و مرج شده است. بنا به اعلام دادستان منطقه مذکور یکی از رانندگان اتوبوس ها نیز بازداشت شده است. منطقه اوت ساووا، از جهت جغرافیایی اهمیت زیادی دارد چرا که سه کشور فرانسه، سوئیس و ایتالیا در آن مرز مشترک دارند.

.