سیر نزولی ارزش سهام در بازارهای بورس اروپا

26/07/1398 11:14 ق.ظ

شاخص‌های اصلی بازارهای بورس کشورهای اروپایی امروز روند نزولی در پیش گرفتند. - خبرگزاری آناتولی

استانبول/ خبرگزاری آناتولیشاخص «یورو استوکس-600» با کاهش 0,31 درصدی به 391,87 واحد سقوط کرد.همچنین ارزش شاخص سهام «فوتسی-100» بورس لندن با 0,32 درصد کاهش به 7.159,59 واحد و شاخص «ایبکس-35» بورس اسپانیا نیز با 0,17 درصد افت به 9.324,30 واحد دست یافتند.

از سوی دیگر شاخص «کک-40» بورس فرانسه با 0,57 درصد افت به 5.640,92 واحد و شاخص «ام‌.آی‌.بی-30» بازار بورس ایتالیا با کاهش 0,07 درصدی به 22.360,12 واحد رسیدند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

سیر نوسانی ارزش سهام در بازارهای بورس آسیا

کمپ پناه‌جویان در ساموس؛ زنان در جنگل زایمان می‌کنندaidaghajar 🎥فردای آتش‌سوزی در کمپ پناه‌جویان جزیره ساموس، نیروهای امنیتی کمپ را تخلیه کردند و پناه‌جوها تا صبح زیر باران در خیابان خوابیدند. قاچاق_انسان aidaghajar من هرچی فکر میکنم نمی فهمم چرا باید این حقارت را به جان خرید! aidaghajar حالا خوبه با وجود زندگی در اون شرایط و وجود کافور در غذا به ادعای مصاحبه شونده،ایشان تسلیم نشده و کم نیاورده و بالاخره هرکاری نکرده یکی دیگه اونجا در همون مدت پس انداخته که در «بهترین شرایط» همراهیشون کنه... آخه کاندوم رایگان در دسترس بذارنم باز اینا کار خودشونو میکنن...

در رسانه‌های آمریکا؛ چهار زن در کانون دردسرهای ترامپدر هفته چهارم تحقیقات استیضاح چهره‌های جدیدی وارد صحنه شدند به طوری که محتوای تماس تلفنی دونالد ترامپ با همتای اوکراینی‌اش دیگر تنها نقطه ثقل ماجرا نیست. در همین حال، شهادت دو دیپلمات زن در کنگره موضوع سیاست خارجی آقای ترامپ در قبال اوکراین را بازتر کرده و همزمان رویارویی آقای ترامپ با نانسی پلوسی، قدرتمندترین چهره دموکرات‌ها در کنگره باز هم زمینه‌ساز یک مشاجره جنجالی در کاخ‌سفید شده است.

بازداشت صدها نفر در پرونده سوءاستفاده جنسی از کودکان در شبکه تاریک اینترنتمحققان می گویند در پی برچیده شدن یکی از 'بزرگترین بازارهای پورن کودکان در شبکه تاریک اینترنت' بیش از ۳۰۰ نفر دستگیر شده اند. شبکه تاریک اینترنت چیه؟ بگین دارک وب دیگه یا یه معادل دیگه. اینجوری واسه اینترنت صفت آوردین. یعنی انسانها هم تا چه اندازه پست شده میتوانند چطور یک انسان به خود اجازه چنین جرم نابخشودنی کودک آزاری را میدهد سعید طوسی جزوشون نبوده ؟

یک رهبر معترضان در هنگ‌کنگ در حمله‌ای خشن مجروح شدرهبر یکی از بزرگترین گروه های دموکراسی خواه در هنگ کنگ هدف حمله ای خشن قرار گرفته و به بیمارستان منتقل شده است. پیشتر شماری از نمایندگان پارلمان در اعتراض به بی‌توجهی رئیس اجرایی هنگ کنگ به مطالبات سیاسی معترضان، مانع از آن شدند که او بتواند برنامه دولت محلی در مورد واکنش به تظاهرات اعتراضی را به پارلمان ارائه دهد.

انتقاد حق قانونی شهروندان است، یا فقط در مورد شهروندان ذوب در ولایت اجرا می‌شود؟