سیدحسن_نصرالله

سیدحسن_نصرالله

سیدحسن نصرالله سه‌شنبه هفته جاری سخنرانی می‌کند- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

دبیرکل حزب الله لبنان سه شنبه هفته جاری درباره آخرین تحولات سیاسی سخنرانی خواهد کرد.

04/07/2020 11:40:00 ب.ظ

سیدحسن_نصرالله سه‌شنبه هفته جاری سخنرانی می کند دبیرکل حزب الله لبنان سه شنبه هفته جاری درباره آخرین تحولات سیاسی سخنرانی خواهد کرد این سخنرانی ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه به وقت محلی(ساعت ۱۰ به وقت تهران) انجام خواهد شد

دبیرکل حزب الله لبنان سه شنبه هفته جاری درباره آخرین تحولات سیاسی سخنرانی خواهد کرد.

ادامه مطلب: خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

اعتراض مردم بلاروس به نتیجه انتخابات/ حداقل 120 نفر بازداشت شدند- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnim

با اعلام نتیجه اولیه انتخابات ریاست‌جمهوری در بلاروس که گویای پیروزی مجدد 'الکساندر لوکاشنکو' (با بیش از 81 درصد آراء) بود، مخالفین وی به خیابان‌ها آمدند و اعتراضات به درگیری با نیروهای امنیتی و بازداشت عده زیادی انجامید.

جدول لیگ برتر فوتبال در پایان روز اول از هفته بیست‌وسوم/ استحکام جایگاه پرسپولیس در صدر و فرار پیکان از قعر- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimشاگردان یحیی گل‌محمدی در تیم فوتبال پرسپولیس به هفدهمین برد خود در نوزدهمین دوره لیگ برتر دست یافتند و جایگاه‌شان را در صدر جدول استحکام بخشیدند.

هفته مد پاریس؛ آیا انقلابی در صنعت مد در راه است؟در پی این تحولات، شکاف‌ها و اعتراض‌ها زمانی واقعاً آشکار شد که چند صد تن از دست‌اندرکاران معروف مد با هدایت استاد بلژیکی، «دریس فن‌نوتن» در ماه مه نامه‌ای سرگشاده را برای درخواست تغییرات اساسی در این صنعت امضا کردند.

یک هفته عجیب و سه انفجار مشکوک؛ احتمال آلودگی هسته‌ای وجود دارد؟

دلار هفته را صعودی آغاز کرددلار هفته را صعودی آغاز کرد امروز صرافی‌های بانکی هر دلار آمریکا را به قیمت ۲۰ هزار و ۲۰۰ تومان می‌خرند و معادل ۲۰ هزار و ۵۰۰ تومان نیز می‌فروشند که نرخ خرید و فروش دلار نسبت به آخرین روز معاملات هفته گذشته(پنج‌شنبه) ۱۳۰۰ و ۱۵۵۰ تومان افزایش داشته است.

احتمال پوشش بیمه‌ای واکسن آنفلوآنزا در سال جاریاحتمال پوشش بیمه‌ای واکسن آنفلوآنزا در سال جاری دبیر شورای عالی بیمه سلامت، با اشاره به شرایط همزمانی کرونا و آنفلوآنزای فصلی در سال جاری، از احتمال پوشش بیمه‌ای واکسن آنفلوآنزا برای گروه‌های پرخطر و کم درآمد خبر داد.

افزایش ۴۰ درصدی حوزه‌های آزمون دکتری سال ۹۹/ انتشار اطلاعیه سازمان سنجش درباره داوطلبان مشکوک به کرونا در هفته آینده