سپاه آمریکا و اسرائيل را با 'ضربات سنگین' تهدید کرد | DW | 13.04.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

فرمانده نیروی زمینی سپاه در سخنانی در مراسم بزرگداشت قاسم سلیمانی، آمریکا و اسرائيل را به 'ضربات سنگین' تهدید کرد و گفت، اگر همه سران آمریکا هم کشته شوند، انتقام خون' سلیمانی گرفته نخواهد شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

فرمانده نیروی زمینی سپاه در سخنانی در مراسم بزرگداشت قاسم سلیمانی، آمریکا و اسرائيل را به"ضربات سنگین" تهدید کرد و گفت، اگر همه سران آمریکا هم کشته شوند، انتقام خون" سلیمانی گرفته نخواهد شد.محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران روز چهارشنبه (۲۴ فروردین) در حاشیه مراسمی برای ادای احترام به قاسم سلیمانی، فرمانده پیشین نیروی برون‌مرزی سپاه، با اشاره به کشته شدن او در حمله پهپادی آمریکا گفت، جمهوری اسلامی باید"با شیوه‌های دیگر انتقام خون" او را بگیرد.

این فرمانده سپاه افزود، در این مدت ایران چنان قدرت خود را افزایش داده که"دشمنان دیگر توان و قدرت آن را ندارند که اقدامی علیه جمهوری اسلامی" انجام دهند.سپاه پاسداران اسفندماه گذشته، همزمان با سالروز تولد قاسم سلیمانی، اربیل در اقلیم کردستان عراق را هدف حملات موشکی خود قرار داد و اعلام کرد، به"مقر جاسوسی" اسرائیل حمله کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چه گه خوریا 😂

این سردار کاملا صحیح فرموده اند.

سگی که وغ میزنه گاز نمیگیره

ماهیجی سردارتون موهش سفید شد در انتطار انتقام سختتون حداقل اون دنیا شادش کنید😁

عقده ای لاف زن

لایک

😂😂😂😂😂سرداران پا منقلی این چی زده..

بیا پایین توروخدا

سپاه 'تهديد' نميكنه، آگاه سازى ميكنه ! واژه تهديد معناى خودرادارد، مطلع كردن مخاطب به'احتمال' وقوع يك اقدام. تا بحال 'آگاه سازى' هاى سپاه هيچوقت'محتمل' نبوده ؛ بلكه 'حتمى' بوده و شده. لذا، بهترست گوشها بازشوند و بشنوند!!

راست میگه چون تو ایران اسلامی قحط الرجاله درضمن کسی هم با اینا همکاری و همفکر نیست

حالا خيلي هيجان زده نشين دفعه قبل انتقام سختتون زدين به هوابيماي خودي هرچي نخبه بود پر پر كردين

اول کاخ سفید رو حسینیه کنید بعد دست به کشتار جمعی بزنید

ههههههههه زور این سگ ها تنها به مهاجرین بی چاره کشور ما می رسد نه به امریکا و اسراییل

خدا قوت سردار با صبر منتظر انتقام سخت و مدبرانه هستیم خدا یاورتان

زر میزنن ایشون

زنده باد شیر م دان نیروهای نظامی ایران

انتقام سخت،را مداوم خواهیم گرفت.رژیم جعلی اسراییل،'نابود' خواهدشد بی تردید و آمریکا ،هم فقط تماشاچی خواهدماند.

فرمانده سپاه این بار جرعت نکرد و رجزخوانی را به معاونش سپرد

زر نزن بابا فعلا دارید واسه آمریکا ساک میزنید تا شما را از لیست تروریستی خارج کند. پس بشین و گوه زیادی نخور . مرتیکه حمال تروریست

ایران دوست پنهانی امریکا و اسرائیل است ،،قاسم سلیمانی به دستور خامنه یی مردار شده

اگر واقعاُ آقاي پاکپور همچي حرفي زده بايستي بگم اين يه حرف بي خردمندانه اي است كه فقط داره كوشش ميكنه با اين نوع حرفها خودش را به دلِ آقاي خامنه اي نزديكتر كند

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خامنه‌ای خواستار مقاومت در برابر درخواست‌های آمریکا در مذاکرات هسته‌ای شدرادیو فردا یکی از بخش‌های رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است که در تلاش است اخبار و گزارش‌های دقيق و عينی و بی‌طرفانه را با هدف گردش آزاد اطلاعات در چارچوب اصول روزنامه‌نگاری حرفه‌ای به مخاطبان فارسی‌زبان ارائه کند. آخوند پدوفیل و برده فروش، نماد بن‌بست انسانی‌ات است. بله ایشون گوه خوری می‌کنه و قیمتش می‌ره به آسمان مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی گور بابای خامنه‌ای و مزدورانش
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نامه 500 شخصیت ایرانی به بایدن برای ابقای سپاه پاسداران در فهرست سازمان‌های تروریستیبیش از 500 شخصیت ایرانی برجسته مقیم آمریکا در نامه‌ای به جو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا خواستار عدم حذف نام سپاه پاسداران از فهرست سازمان‌های نگو شخصیت چون اینها بی شخصیت و مزدور هستن. خائن به ایران لعنت بر ان ایرانی که فشار گرسنگی بر ملت را ارزو کند در ازای رسیدن به قدرت و خوشباشی امریکا و انگلیس .. لعنت لعنت لعنت .. نفرین بی نهایت .. 🔥 روشنگری‌ مهم موتا درباره گرانی دلار و جو افغانی‌_ستیزی تلاش مزدوران جهت انحراف جنبش براندازی و جراحی افکار عمومی علیه افغانها. هراس از خیزش داخلی، باعث شده مزدوران جاعش بالماسکه‌ افغانی‌ستیزی راه بیندازند تا ساکنان ایرانشهر را مقابل هم قرار دهند.👇
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

احتمال «جاسوسی چین» از اسرائيل با کار گذاشتن دستگاه شنود در لیوان‌های هدیهسفارت چین در اسرائيل لیوان‌های هدیه‌ای را برای وزارتخانه‌های اسرائيلی ارسال کرده که در یکی از آنها شی الکترونیکی مشکوک به دستگاه شنود پیدا شده است. با این عکس می خواید بگید چینی ها گور خودشون رو کندن که از اسرائیلی ها جاسوسی کردن؟ ولی در عمل فکر کنم مقامات تل آویو بتونن حتی پروستات چینی ها رو هم لمس کنن مگه هنوز نفهمیدید سنسور دما بوده؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دستور آمریکا برای خروج برخی نیروهای کنسولگری آمریکا از شانگهای؛ چین محدودیت‌ها را کاهش می‌دهدوزارت امور خارجه آمریکا به نیروهای غیرضروری خود در کنسولگری این کشور در شانگهای دستور داده است از چین خارج شوند؛ اقدامی که با نارضایتی پکن همراه شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جانی دپ و امبر هرد دوباره در آمریکا به دادگاه می‌روندجانی دپ، بازیگر ۵۸ ساله آمریکایی پس از رسیدگی به پرونده نزاع‌های او با همسر پیشینش، امبر هرد در لندن، روز دوشنبه بار دیگر در آمریکا برای پرونده «همسرآزاری» به دادگاه می‌رود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

لاوروف: عملیات روسیه در اوکراین باعث پایان هژمونی جهانی آمریکا می‌شودوزیر خارجه روسیه اعلام کرد که عملیات مسکو در کی‌یف باعث پایان یافتن رویکرد واشنگتن برای إعمال سلطه جهانی خواهد شد. جمهوری عسلامی هم ۴۲ ساله از این گوه خوریا میکنه آخه لاورفی که دخترش تو آمریکا زندگی می کنه چرا زر می زنه؟؟!!! پوتین در باتلاقی که آمریکا برای روسیه آماده کرد گیر کرد!! ابر قدرتی که می خواست یک روزه اوکراین را بگیره الان بیش از یک ماه اسن هنوز در گوهی که خورده ، دست و پا می زند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »