کارشناس آمریکایی ارزهای دیجیتال به دلیل کمک به کره شمالی به ۶۳ ماه زندان محکوم شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کارشناس آمریکایی ارزهای دیجیتال به دلیل کمک به کره شمالی به ۶۳ ماه زندان محکوم شد جزئیات بیشتر🔽

دادگاهی در نیویورک روز سه‌شنبه یک کارشناس ارزهای دیجیتال را به دلیل دادن مشاوره به کره شمالی دربارۀ چگونگی استفاده از سرویس رمزارزها و فناوری بلاک چین برای دور زدن تحریم‌های ایالات متحده، به ۶۳ ماه زندان محکوم کرد.

ویرجیل گریفیت، هکر شناخته شدۀ آمریکایی که ۳۹ سال سن دارد و در دادگاه به نقض قوانین ایالات متحده اعتراف کرده، اکنون در تلاش است با ارائه درخواست تجدیدنظر، از میزان مجازاتی که گاه می‌تواند فردی را تا ۲۰ سال پشت میله‌های زندان آمریکا نگه دارد، بکاهد. ویرجیل گریفیت که در آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی به پیونگ‌یانگ، پایتخت کره شمالی سفر و در آنجا یک سخنرانی با موضوع ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین کرده است، پس از بازگشت به ایالات متحده در نوامبر همان سال در فرودگاه لس آنجلس دستگیر شد.

دامیان ویلیامز، دادستان پرونده می‌گوید که آقای گریفیت در جریان این سخنرانی، اطلاعاتی را درباره نحوۀ استفاده از این فناوری برای پولشویی و دور زدن تحریم‌ها در اختیار کارشناسان کره شمالی گذاشته است. او می گوید که آقای گریفیت حتی پس از این سخنرانی نیز «برنامه‌هایی را برای تسهیل مبادلات ارزهای دیجیتال میان پیونگ‌یانگ و سئول در اختیار مقامات کره شمالی گذاشته است آنهم در حالی که می‌دانست این کار به نوعی تحریم‌های وضع شده علیه این کشور را نقض می‌کند».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعزام ناو آبراهام لینکلن به شبه جزیره کره همزمان با شدت‌گیری تهدیدات هسته‌ای پیونگ یانگمقام‌های آمریکایی نگرانند که کره شمالی بخواهد در روزهای آینده بار دیگر یک آزمایش هسته‌ای زیر زمینی را در دستور کار خود قرار دهد. این ناوهای هواپیمابر نبودن دنیا جای کیری تری میشد جا داره از دست اندرکاران این سازه تشکر کنیم به خصوص مالیات دهندگان آمریکایی پس از توفیق در ویران کردن اوکراین حالا نوبت به ویرانی کشورهای شرقی شده است
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جن ساکی: در مذاکرات هنوز به مرحله ارائه ضمانت مکتوب به ایران نرسیده‌ایمبا وجود درخواست پیاپی مقامات ایران برای دریافت تضمین مکتوب از آمریکا در مذاکرات هسته‌ای وین، جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید در اظهاراتی گفت، این مذاکرات هنوز به ضمانت هم بدهید دولت بعدی اگر جمهوری خواه باشد احتمالا آن را باطل خواهد کرد، قانون نوشته جمعی از انسانها است و قوانین به مرور زمان می توانند اصلاح یا تغییر پیدا کنند و اگر دولت بعدی به این نتیجه برسد که ضمانت دولت شما را با تغییر قوانین از بین ببرد شک نکنید که این کار را خواهد کرد به درک
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

منابع اسرائیلی: در 400 حمله به سوريه 300 نظامی و شبه‌نظامی وابسته به ایران کشته شدندمقامات ارتش اسرائیل در مصاحبه با روزنامه «وال استریت ژورنال» با اعلام جزئیات گسترده‌ترین کارزار خود علیه ایران از انجام بیش از 400 حمله هوایی علیه منافع خط پایان تعجب می‌کنم فعالان چرا اینرا لایک و بازنشر نمی‌کنند مگر نه اینکه اسرائیل با شما دشمن است و ما سر کون شما با اسرائیل درگیریم والا نه مرز مشترک با اسرائیل داریم و نه دشمنی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

واکنش به سنگ‌پراکنی به کنسولگری در هرات؛ ایران مراکز دیپلماتیک خود در افغانستان را تعطیل کردوزارت امور خارجه ایران گفته است تا زمانی که هیئت حاکمه افغانستان نتوانند امنیت مراکز دیپلماتیک ایران در این کشور را تامین کنند، تعلیق فعالیت مراکز دیپلماتیک ایران در افغانستان ادامه خواهد داشت. باید پناهجویان افغانی که عامل نا امنی هستند را به کشور خودشان برگردانند و بل طالبان تحویل دهند . طالبان باید کار نان برلی آنها فراهم کند . 😂😂😂😂 این اعتراضات با افغانها، طرح حکومت شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم اشغالگر ایران است که صدها سالست از افغانها و افغانستان تغذیه میشود و هرگز نمیخواهد از ورود افغانها به ایران پیشگیری کند، است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: تعداد حملات روسیه به مراکز بهداشتی اوکراین به 108 مورد رسیدسازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که تعداد حملات روسیه به مراکز بهداشتی در اوکراین به 108 مورد رسیده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مأموران با یورش به خانه نرگس محمدی، او را به زندان بردندتقی رحمانی، شوهر نرگس محمدی در توییتر نوشت: «هجوم مأموران اطلاعات به منزل ما برای بازداشت نرگس و عالیه مطلب‌زاده و تحویل آنها به دادستانی اوین؛ در صورتی که قرار بود آنان به زندان بازگردند.» کاری بابدیهای حکومت ایران ندارم فعلا،نرگس محمدی الان مثل شیرین عبادی!🤣تمام جایزه هاروتوخارج ازکشوردِروکرده!🤣شوهرشم که سالهاست بیرون ازایرانه!داره هی فعالیت سیاسی!🤣میکنه،جوری که انسان ازفعالیت سیاسی متنفرمیشه!خب،بسه دیگه!مگه کم مادرستاربهشتی روبازی داده؟!تااینجااون برنده شده!! 💩💩💩💩🖕🖕🖕🖕 1-چرا با پایان دوره مرخصی هنوز به زندان بازنگشته بودند؟ 2-شما به عنوان شوهر حواس جمع ، چرا فراموش کردید که به آنها یادآوری کنید مرخصی تمام شده و باید برگردید؟ بنظرم میخواستید شو اجرا کنید. 3-ماموران اطلاعات بیکار نیستند که برای بازگرداندن 2مهره سوخته، وقت خود را تلف کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »