سودان: ملاقات ولیعهد سعودی و حمدوک آغاز فصل جدیدی از روابط دو جانبه است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

سودان: ملاقات ولیعهد سعودی و حمدوک آغاز فصل جدیدی از روابط دو جانبه است العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

کشور با شاهزاده محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی، تاکید کرد که این ملاقات فصل جدیدی از روابط دوجانبه این دو کشور را رقم خواهد زد.

او افزود:« این روابط بر همکاری‌های مشترک در زمینه همکاری‌های سیاسی و اقتصادی، منافع مشترک‌، ثبات منطقه‌ای و امنیت دو کشور مبتنی است».

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سودان قانون تحریم علیه اسرائیل را لغو می‌کندبه دنبال عادی‌سازی روابط سودان و اسرائیل که در اکتبر سال گذشته بدون امضای سند رسمی توافق صلح، حاصل
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بحران انسانی و قحطی دو روی «مناقشه‌ فراموش شده» در سودان جنوبیبرخی از بیماران و مجروحان بستری در بیمارستان شهرستان آکابو به گفته رابرت ماردینی قربانی خشونت و تجاوزهای جنسی بودند، جرائمی که در میان بحران کنونی افزایش یافته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

محمد نوری‌زاد در سالن ملاقات زندان اوین خودزنی کردNegar07840230 و مردم هم پی قوطی روغنی میدوند. AmirMiresmaeili الان کیس این حرومزاده بدرد بشیر تاش میخوره تا زود کارشو ردیف کنه بفرستش به بلژیک چون تمام امتیازهای صادراتی شدن رو داره این بیشرف و پتیاره بشیرتاش(دریا صفایی) هم با امکاناتی که در پارلمان داره میتونه زود دستشو تو شبکه عنترآشغال بند کنه. دیگه مشکل حله برای این هزار پدران متعفن🤮
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بایدن قصد ندارد با اون ملاقات کندواشنگتن پس از پرتاب آزمایشی یک موشک جدید بالیستیک از سوی کره شمالی خواستار نشست اعضای کمیته تحریم‌های شورای امنیت سازمان ملل متحد شده بود. با کدوم؟ 😁 اون یا این؟؟ 😆خب درست بنویس باهاش قهر هستید اسمش رو نمیگید ضمیر غایب می‌گید؟! 🤔
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بایرن مونیخ - پاری‌سن‌ژرمن: ملاقات هیجان‌انگیز فینالیست‌های لیگ قهرمانان - BBC News فارسیدو فینالیست فصل گذشته لیگ قهرمانان، این بار حساس‌ترین بازی مرحله یک‌چهارم نهایی این رقابت‌ها را برگزار می‌کنند. بایرن و پاری‌سن‌ژرمن در ۲۳ اوت سال ۲۰۲۰ در فینال لیگ قهرمانان درحالی مقابل هم قرار گرفتند که شیوع ویروس کرونا، باعث شده بود فینال بزرگترین تورنمنت باشگاهی فوتبال اروپا، با سه ماه تاخیر برگزار شود.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »