بایرن مونیخ - پاری‌سن‌ژرمن: ملاقات هیجان‌انگیز فینالیست‌های لیگ قهرمانان - BBC News فارسی

بایرن مونیخ - پاری‌سن‌ژرمن: ملاقات هیجان‌انگیز فینالیست‌های لیگ قهرمانان

07/04/2021 03:22:00 ب.ظ

بایرن مونیخ - پاری‌سن‌ژرمن: ملاقات هیجان‌انگیز فینالیست‌های لیگ قهرمانان

دو فینالیست فصل گذشته لیگ قهرمانان، این بار حساس‌ترین بازی مرحله یک‌چهارم نهایی این رقابت‌ها را برگزار می‌کنند. بایرن و پاری‌سن‌ژرمن در ۲۳ اوت سال ۲۰۲۰ در فینال لیگ قهرمانان درحالی مقابل هم قرار گرفتند که شیوع ویروس کرونا، باعث شده بود فینال بزرگترین تورنمنت باشگاهی فوتبال اروپا، با سه ماه تاخیر برگزار شود.

در بازی برگشت اما یونایتد در یک بازی تاریخی ۳ بر یک به پیروزشد تا سندرم ناکامی پاری‌سن‌ژرمن در مراحل حذفی لیگ قهرمانان با توخل هم برقرار بماند.توخل در این مصاحبه گفته بود که در پاریس، بیشتر احساس یک وزیر ورزش یا سیاستمدار را داشته، تا مربی تیم . در ادامه تاکید کرده بود که "قدردان نبودن سران باشگاه نسبت به قهرمانی تیم در لیگ داخلی، هر مربی و بازیکنی را آزرده می‌کند."

منبع تصویر،پاری‌سن‌ژرمن در سه ماه اخیر با سرمربیگری پوچتینو ۲۰ بازی انجام داده و خروجی آن ۱۴ پیروزی، ۲ تساوی و ۴ باخت بوده است. هرچند کلیت این نتایج، مطلوب به نظر می‌رسد اما همین چهار روز قبل پی.اس.جی در حساس‌ترین بازی دور برگشت لیگ فرانسه در هفته سی و یکم، در ورزشگاه خانگی خود یک بر صفر به لیل باخت تا جای خود در صدر جدول را به این تیم بدهد.

ادامه مطلب: BBC Persian Sport »

این فدراسیون غصبی‌ست

رییس سابق فدراسیون فوتبال در اولین گفت‌وگو پس از کنارگذاشته‌شدنش از فدراسیون، درباره حواشی دوران مدیریتش صحبت کرده است. ادامه مطلب >>