سوئد از شهروندان خود خواست از «سفر غیرضروری» به ایران بپرهیزند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سوئد از شهروندان خود خواست از «سفر غیرضروری» به ایران بپرهیزند العربيه_فارسى

وزارت خارجه سوئد، پنج‌شنبه، 28 آوریل، در اطلاعیه‌ای، این هشدار را «تغییرات در وضعیت امنیتی» برای سوئدی‌ها و سایر اروپایی‌ها توصیف کرد و این وضعیت را حاصل افزایش روزافزون «اظهار نارضایتی» خواند.وزارت خارجه سوئد افزود جمهوری اسلامی به طرق مختلف از محاکمه جاری یک شهروند ایرانی در سوئد انتقاد کرده است.حکم نهایی دادگاه نوری تا کنون صادر نشده و دادگاه او با ارائه دفاعیات پایانی متهم ادامه خواهد یافت.

حمید نوری، 9 نوامبر 2019، که در پروازی مستقیم به سوئد سفر می‌کرد، در فرودگاه استکهلم با حکم دادستان سوئد و به اتهام مشارکت در «کشتار دسته‌جمعی» بازداشت شد. در تابستان سال 1367 هزاران زندان سیاسی که اکثر آنان را اعضا و هواداران «سازمان مجاهدین خلق» و شماری از زندانیان سازمان‌های چپگرا تشکیل می‌دادند به دستور خمینی، بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، اعدام شدند.

بنا به شهادت حدود 60 شاهدی که در جلسات دادگاه حضور یافتند، نوری با نام مستعار «عباسی» در زمان وقوع این کشتار دست‌جمعی به عنوان دادیار زندان گوهردشت کرج، در اعدام زندانیان نقش داشته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزارت خارجه سوئد به شهروندان خود برای سفر به ایران هشدار داددر پی درخواست دادستانی سوئد مبنی بر صدور حکم حبس ابد برای حمید نوری، دادیار پیشین زندان گوهردشت کرج، وزارت خارجه این کشور به شهروندان خود درباره سفر به ایران هشدار داد. سوئد های گوه خوردن🍆تو کون مریم عن رجوی ودارودستش😂🍆🖕🖕🖕🖕🖕🖕
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

انصراف فوتبالیست‌های دانشگاه امیرکبیر از جام رمضان در اعتراض به ممانعت از حضور تماشاچیان زنشماری از تیم‌های فوتبال دانشگاه امیرکبیر در اعتراض به ممانعت از حضور دانشجویان دختر در میان تماشاچیان از انجام مسابقه خودداری کردند و انصراف دادند. رمضان یعنی گرسنگی، گرسنگی جام نمیخواد!
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

احتمال «فشار نظامی» روسیه از جانب مولداوی به اوکراین؛ هشدار پوتین به «مداخله‌کنندگان»ولادیمیر پوتین می‌گوید: «ما انواع ابزارهایی داریم که غرب نمی‌تواند آن‌ها را به دست آورد. به سلاح‌های خود افتخار نمی‌کنیم، اما در صورت لزوم از آن‌ها استفاده خواهیم کرد». گوه خوری زیادی... سلاحاتون هم دیدیم... یه مشت تانک پوکیده و کامیونهای جنگ جهانی دوم.... خوبه ۲۱هزارتا تلفات داده و اینقد پررو هس. گور بابای پوتین
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

گردشگران با یک پیشنهاد باورنکردنی با ۱۰ پوند از لندن به استرالیا می‌روندیک پیشنهاد باورنکردنی به جوانان، امکان پرواز از بریتانیا به استرالیا را برای آن‌ها فقط با ۱۰ پوند امکان‌پذیر کرده است بیشتر بخوانید🔽 کشورهای دیگر نیروی انسانی جذب میکنند ! کشور ما جوانان تحصیل کرده صادر می‌کند ! حکایت تلخ و تاریک! نزدیک به نیم قرن ایران ده میلیون نفر صادرات نیروی جوان کشور داشته ! باید رکورد دار جهانی بشیم با چنین سرمایه های ملی! وای بر ما
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درخواست بایدن از کنگره برای تصویب کمک ۳۳ میلیاردی به اوکراین | DW | 28.04.2022جو بایدن از کنگره آمریکا خواست با یک بسته مالی کمک‌های جدید به اوکراین به مبلغ ۳۳ میلیارد دلار موافقت کند. حدود دو سوم این مبلغ برای تقویت توان نظامی ارتش اوکراین برای مقابله با تجاوز نظامی روسیه در نظر گرفته شده است. سلام 💕😘🌻🌲🙏❤✌ اگر مردم آمریکا هوشیار باشند نباید پول های خود را بخاطر جنگ در کشور دیگر مصرف کنند.... راستی، این رئیس جمهورِ، یانکیها،وقتی داشته این 'بسته' را برای اوکراین، می بستِ!از'خودش بادی' هم دَررررر...کرده یا،نه؟!🤣😂
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سرقت بیش از 3000 اثر تاریخی از موزه‌های ازبکستان در 30 سال گذشتهسرقت بیش از 3000 اثر_تاریخی از موزه‌های ازبکستان در 30 سال گذشته شوکت میرضیایف، رئیس جمهور ازبکستان در نشست دولت که با هدف افزایش نقش موزه‌ها در توسعه گردشگری برگزار شد، درباره وضعیت موزه‌های این کشور اطلاعاتی ارائه کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »