سه کشور اروپایی با پیشنهاد بریتانیا برای تشکیل نیروی مشترک حفاظت دریایی در خلیج فارس موافقت کردند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

♦️ سه کشور اروپایی با پیشنهاد بریتانیا برای تشکیل نیروی مشترک حفاظت دریایی در خلیج فارس موافقت کردند

پرونده «کریستیانو رونالدو» ستاره پرتغالی فوتبال که در لاس‌وگاس به تجاوز جنسی متهم شده بود، به دلیل نبود شواهد کافی بسته خواهد شد.

کاترین مایورگا، مهمان‌دار سابق هتلی در لاس‌وگاس، سپتامبر سال گذشته گفته بود که کریستیانو رونالدو در سال ۲۰۰۹ و در اتاق هتل رفتار ناشایستی داشته و با خشونت با او رابطه جنسی برقرار کرده است. گفته می شود مایورگا ابتدا با تیم وکلای رونالدو به توافق رسیده بود تا در ازای دریافت مبلغ ۳۷۵ هزار دلار این مسئله را پیگیری نکند، اما در شکایت خود گفت که دچار «تروما» شده بود.

چند ماه پیش روزنامه نیویورک تایمز نوشته بود که تیم فوتبال یوونتوس به دلیل هراس از امکان بازداشت ستاره خود، در تابستان سال جاری برای برگزاری اردوی آمادگی به ایالات متحده نخواهد رفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

با باتلاق استکبار خوش آمدید

Reply: 07/24/19 00:48:15

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس جمهوری مصر «وضعیت فوق العاده» کشور را سه ماه دیگر تمدید کرد«عبدالفتاح السیسی» رئیس‌جمهور مصر حالت فوق‌العاده در سراسر مصر را به مدت سه ماه دیگر تمدید شود. به گزارش رسانه‌های مصری، السیسی این دستور را با توجه به «شرایط امنیتی کشور» صادر کرد. «وضعیت فوق ال این هم مثل مبارک سی سال حالت فوق العاده اعلان میکنه تا سرنگون شود این مردیکه یک فاشیسته.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بوریس جانسون از سوی حزب حاکم محافظه‌کار به عنوان نخست وزیر بعدی بریتانیا انتخاب شد♦️ بوریس جانسون از سوی حزب حاکم محافظه‌کار به عنوان نخست وزیر بعدی بریتانیا انتخاب شد ⚡️ رقیب اصلی جانسون در حزب محافظه کار بریتانیا، جرمی هانت وزیر خارجه این کشور بود. جانسون دو سوم آراء حدود ۱۶۰ هزار عضو حزب محافظه_کار را از آن خود کرد. بالاخره استعمار جهانی از این روی چندگانگی به آنروی فاشستی اش منتقل شد علاوه بر اینکه ترامپ قدرتمند شد انتخاب مجدد ترامپ هم تضمین شد.از فردا منتظر تغییرات جهانی و جنگها با ناامنی در ایران و خاورمیانه و به اصطلاح در جهان مدرن باشید!...
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کاربران توئیتر به مهاجرت «مزدک میرزایی» گزارشگر ورزشی شبکه سه واکنش نشان دادندانتشار اخباری مبنی بر حضور «مزدک میرزایی» گزارشگر ورزشی در یک شبکه خارج از ایران واکنش های بسیاری را در پی داشته است. در حالی که پیشتر اعلام شده بود عادل فردوسی پور، مجری و گزارشگر ورزشی معروف ایرا دمش گرم هرجا کسی قدر کارشما را ندانست باید رفت جایی که بهتر بهت احترام بذارن کارش درسته کجا رفته کارش رو کجا میخواد ادامه بده تا چند وقت دیگه عین سگ پشیمون میشه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مصرف برق ایران از شرایط هشدار خارج شدمصرف برق ایران از شرایط هشدار خارج شد نتایج پهنه‌بندی مصرف برق کشور حاکی از آن است که در پی عبور شبکه از پیک ۵۷ هزار و ۶۵۱ مگاوات در روز گذشته، وضعیت مصرف برق کشور از شرایط هشدار خارج شده و امروز تنها سه استان در محدوده زرد مصرف قرار دارند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاهش آمار مهاجرت کشور طی سال‌های اخیرکاهش آمار مهاجرت کشور طی سال‌های اخیر معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور: در سال‌های اخیر مهاجرت‌ها از ایران کاهش داشته است و خوشبختانه در سه سال گذشته هزار و ۴۰۰ نفر از ۱۰۰ دانشگاه برتر به ایران برگشته‌اند. 😂 بگو دیگه کسی پول مهاجرت کردن نداره فکر کردید برای چی این اتفاق افتاد؟ نکنه تصور میکنید به خاطر شرایط مناسب ایران نسبت به کشوری بوده که بهش مهاجرت کردند یا عشق به وطن یهو برانگیخته شده؟ خیر علت کاهش مهاجرت و بازگشت به وطن فقط سقوط ریال و بدبخت تر شدن مردمه، ایران روز به روز جای دشوارتری برای زندگی میشه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاهش 40 درصدی گردشگران داخلی و خارجی/ دومین شهر گردشگری ایران خالی از گردشگر/ سفر، اولویت سوم به بعد خانوارهاآمارها از کاهش 40 درصدی گردشگران خارجی و افت محسوس سفرهای خارجی و داخلی مردم در سه ماهه نخست سال حکایت دارد، موضوعی که می‌تواند علاوه بر لطمه به صنعت گردشگردی، موجب کاهش ارزآوری و به تعطیلی کشیده شدن بسیاری مشاغل مرتبط با این بخش در کشور شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »