کاهش 40 درصدی گردشگران داخلی و خارجی/ دومین شهر گردشگری ایران خالی از گردشگر/ سفر، اولویت سوم به بعد خانوارها

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ایلنا از وضعیت گردشگردی در کشور گزارش می‌دهد؛ کاهش 40 درصدی گردشگران داخلی و خارجی/ دومین شهر گردشگری ایران خالی از گردشگر/ سفر، اولویت سوم به بعد خانوارها

به گزارش‌خبرنگار ایلنا، با بررسی از وضعیت میزان پروازها متوجه می‌شویم که تعداد پروازهاى خارجى در فروردین ماه گذشته 29 درصد کاهش یافته و تعداد مسافران در پروازهاى داخلى کاهشى 27 درصدى داشته است.

وی می‌افزاید: شرایط مالى موجود سبب شده که مردم قدرت سفرهاى خارجى را از دست بدهند و به مکان‌هاى داخل کشور و استان سفر کنند وى معتقد است که نبود تعامل و در کنار یکدیگر قرار نگرفتن بخش خصوصى و دولتى باعث مى‌شود که در بخش‌گردشگرى نتوان به یک نتیجه واحد رسید و این مهم سبب مى‌شود از دیگر استان‌ها و استان‌هاى همجوار عقب بمانیم.

فخرى با بیان اینکه بیش از 1000 نفر راهنما تور در استان فارس وجود دارد، مى‌گوید: شرایط ایجاد شده باعث شد که تنها حدود 20 درصد از این صنف به فعالیت خود ادامه دهند.نایب رئیس سازمان ملى کارآفرینى هم با اشاره به اینکه بى شک اتفاقات و سیاست هاى اتخاذ شده در سطح کشور و بین الملل بر روى گردشگرى فارس تاثیر گذاشته است، می گوید: در ماه هاى اخیر شاهد کاهش تعداد گردشگران به استان هستیم.

نایب رئیس سازمان ملى کارآفرینى بیان می کند: در جهت رونق گردشگرى شهر شیراز به تمام دنیا نیاز است تا پتانسیل هاى موجود شهر شیراز به نسل دنیا معرفى شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاثیر کاهش قیمت 'دلار' بر دیگر قیمت‌ها به 2 ماه زمان نیاز داردکارشناس مسائل اقتصادی: تاثیر کاهش قیمت 'دلار' بر دیگر قیمت‌ها به ۲ ماه زمان نیاز دارد حیات‌نیا: در شرایطی که هنگام افزایش قیمت دلار گاهی تاثیر آن را به صورت روزانه بر اقلام و کالاها شاهدیم، تاثیر کاهش دلار بر قیمتها زمان‌بر است و دو ماه زمان نیاز دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قیمت‌ها در بازار خودرو کاهش یافتقیمت‌ها در بازار خودرو کاهش یافت رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران از کاهش قیمت خودروهای وارداتی در بازار به دنبال افت نرخ ارز و کاهش قیمت در بازار خودروهای داخلی به دلیل افزایش عرضه به بازار در روزهای اخیر خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چرخش انتظارات در بازار مسکن+ قیمتچرخش انتظارات در بازار مسکن به دنبال محو انتظارات تورمی در بازار مسکن که از ابتدای تیرماه اتفاق افتاده، فضای ذهنی به سمت کاهش قیمت‌ها متمایل شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش قیمت نفت و کاهش بهای طلا در بازارهای جهانیقیمت نفت در بازارهای جهانی با افزایش و قیمت طلا با کاهش رو به‌رو بود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کاهش دغدغه مردم در بخش مسکن، در توسعه اشتغال و رشد اجتماعی کشور هم تأثیرگذار استرئیس جمهور با اشاره به ضرورت افزایش هماهنگی و تمرکز میان دستگاه های مسئول در بخش مسکن، گفت: کمک به مردم در بخش مسکن موجب افزایش رفاه، آسایش و امنیت آنان شده و ضمن ایجاد سرمایه برای مردم، ارائه خدمات رفاهی و اجتماعی به آنان را تسهیل خواهد کرد. بعله...
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

کاهش دغدغه مردم در بخش مسکن، در توسعه اشتغال و رشد اجتماعی کشور هم تأثیرگذار استرئیس جمهور با اشاره به ضرورت افزایش هماهنگی و تمرکز میان دستگاه‌های مسئول در بخش مسکن، گفت: کمک به مردم در بخش مسکن موجب افزایش رفاه، آسایش و امنیت آنان شده و ضمن ایجاد سرمایه برای مردم، ارائه خدمات رفاهی و اجتماعی به آنان را تسهیل خواهد کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »