سه عضو گروه محبوب پاپ «بی‌تی‌اس» به کرونا مبتلا شدند

05/10/1400 03:59:00 ق.ظ

🔺سه عضو گروه محبوب پاپ «بی‌تی‌اس» به کرونا مبتلا شدند ▪️ اعضاء گروه محبوب و سرشناس کره‌ای «بی‌تی‌اس» پس از بازگشت به کشورشان به کرونا مبتلا شدند. ⬇️ بیشتر بخوانید:

سه عضو گروه محبوب و سرشناس کره‌ای «بی‌تی‌اس» پس از بازگشت به کشورشان به کرونا مبتلا شدند. به گفته بیگ هیت، هر سه عضو جوان دومین واکسن کرونای خود را تابستان گذشته (ماه اوت) دریافت کرده...

به گفته بیگ هیت، هر سه عضو جوان دومین واکسن کرونای خود را تابستان گذشته (ماه اوت) دریافت کرده بودند. به گفته آژانس موسیقی، «آر.ام.» هیچگونه علایم بیماری کووید-۱۹ از خود نشان نداده است، در حالی که جین علایم خفیف بیماری از جمله تب خفیف دارد و تحت قرنطینه و درمان خانگی است. آژانس روز جمعه گفت که ساگا نیز علایم بیماری ندارد و او نیز طبق دستورات مقامات بهداشتی کشور خود را در خانه قرنطینه کرده است.

اولین تست‌های کرونای هر سه عضو پس از بازگشت از آمریکا منفی شد تست کرونای «آر. ام.» پس از بازگشت از ایالات متحده، در اوایل ماه جاری میلادی» منفی بود. ولی با این حال به خاطر بازگشت از خارج در قرنطینه به سر می‌برد. ولی هنگامی که از قرنطینه خارج شد، معلوم شد که به ویروس کرونا مبتلا است.

جین نیز پس از بازگشت به کره جنوبی در این ماه دو بار، یک بار در بدو ورود به کشور و بار دوم پس از پایان دوره قرنطینه، تست کرونای «پی‌سی‌آر» داد و جواب هر دو منفی شد. ولی او بعد از ظهر شنبه ۴ دی، علایمی شبیه آنفلوآنزا داشت. بنا بر گزارش‌های رسانه ای جین نیز به ایالات متحده سفر کرده بود. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره جنوبی

کره جنوبی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آمار رسمی کرونا در ایران؛ هشدار به دو گروه سنی در مورد ابتلا به اُمیکرونوزارت بهداشت ایران روز شنبه، چهارم دی، از جان باختن ۴۲ نفر دیگر بر اثر کرونا و شناسایی حدود هزار و ۲۰۰ بیمار جدید در کشور طی شبانه‌روز گذشته خبر داد. خوب که چی؟

گروه واگنر روسیه به مالی 500 نظامی فرستادنیروهای مزدور روسی، گروه «واگنر»، به مالی 500 نظامی فرستاد. - خبرگزاری آناتولی

تسلا؛ عدم دسترسی به بازی‌های ویدئویی به هنگام حرکت خودرو | DW | 24.12.2021بازی ویدئویی به هنگام رانندگی؟ صاحب تسلا آن را امکان‌پذیر می‌داند، اما مقامات آمریکا تردید دارند و تحقیق در این زمینه را آغاز کرده‌اند. تسلا اینک تسلیم شده و اعلام کرده به هنگام حرکت خودرو بازی‌های ویدئویی خاموش می‌شوند. تسلا اسباب بازی می‌سازه نه ماشین.

قادری: اختصاص سهمیه بنزین به افراد به جای خودرو اثر تورمی نداردنماینده مجلس: *اختصاص سهمیه بنزین به افراد به جای خودرو اثر تورمی ندارد *نام این روش آزادسازی قیمت نیست *قیمت بنزین قرار نیست بالا برود *قیمت بنزین در بازار حتی از این مبلغ پایین‌تر می‌آید؛ چرا که کسی بخواهد آن را عرضه کند باید زیر ۳۰۰۰ تومان بفروشند

دو دختر نوجوان در روستایی در سیستان و بلوچستان «به دلایل ناموسی» به قتل رسیدنددو دختر در روستایی در سیستان و بلوچستان «به دلایل ناموسی» و با شلیک گلوله به دست اعضای خانواده خود کشته شدند.

یک شکارچی به دلیل ترویج شکار در فضای مجازی به شش ماه حبس محکوم شدرییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سنندج گفت:یک متخلف شکار و صید با انتشار تصاویر و ترویج شکار حیات وحش در فضای مجازی به شش ماه حبس تعزیری محکوم شد. این آشغال عوضی مریض برای جامعه خطر بالقوه هست.باید حبس ابد بهش بدن.