سه تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدند

02/07/1398 02:53 ب.ظ

سه عنصر گروه تروریستی پ.ک.ک طی عملیات ارتش ترکیه در منطقه آواشین در شمال عراق از پای درآمدند. - خبرگزاری آناتولی

سه عنصر گروه تروریستی پ.ک.ک طی عملیات ارتش ترکیه در منطقه آواشین در شمال عراق از پای درآمدند. - خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع ملی ترکیه امروز با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: 3 تروریست پ.ک.ک در حملات هوایی نیروهای مسلح کشور به صورت هماهنگ با عملیات پنجه در منطقه آواشین در شمال عراق از پای درآمدند.

گفتنی است دو عملیات‌ «پنجه» و «پنجه-2» به ترتیب در 27 می و 12 ژوئیه سال جاری علیه گروه تروریستی پ.ک.ک در شمال عراق آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

کشته شدن بیش از سه هزار غیرنظامی در عملیات‌های ائتلاف بین‌المللی در سوریه

روحانی در دیدار با ماکرون از بیانیه سه قدرت اروپایی انتقاد کرددر بیانیه دفتر هیئت فرانسوی در مورد مفاد این گفتگو آمده است: «رئیس جمهوری اعلام کرد مسیرهایی که باید برای کاهش تنش در منطقه طی شود، اکنون باریک‌تر شده و زمان آن رسیده که ایران به حل بحران کمک کند.» چه لبخندی..

با وجود تلاش رهبران عراق، شبه‌نظامیان شیعه طرفدار جمهوری اسلامی در حال گسترش هستندبا وجود تلاش رهبران عراق ، شبه‌نظامیان شیعه طرفدار جمهوری اسلامی در حال گسترش هستند شبه‌نظامیان شیعه طرفدار ایران در عراق موسوم به «حشد الشعبی» با وجود دعوت رهبران مذهبی شیعه و نخست وزیر عراق به تحویل سلاح هایشان به دولت جسارت بیشتری از خود نشان می دهند. حکومت ایران,اگر پیشنهاد صلح هرمز راارایه دهد,اتحادیه ی عرب که هیچ استقبالی نخواهند کرد با تهدیدهای عربستان و امارات,عراق که موضعش مشخص است که حامی امریکاست,بشار هم که باسکوتش نشان داد حمایت نخواهد کرد,اگر فقط افراطی گرایان یمن و حماس استقبال کنند. بزودی عراق توسط جمهوری اسلامی فتح شده و کلیه روحانیون مخالف حکومت جمهوری اسلامی قلع و قمع میشوند الحمدالله

روحانی : طرحی برای صلح در تنگه هرمز در دست داریمحسن روحانی، رئیس جمهوری ایران شنبه 22 سپتامبر در مراسم سالگرد آغاز جنگ ایران با عراق گفت که تهران در جمهوری اسلامی اهل جنگ و نزاع و تفرقه اندازی است نه اهل صلح اولا روحانی کاره ای نیست برای سیاست های خرابکارانه منطقه ای رژیم که پیام اور صلح باشه ...در ثانی شما ملاها دست از خرابکاری در منطقه بردارید ...منطقه امن میشه همون طور که قبل از 57 درگیری در منطقه نبود BlacklistRouhani IRGCTerrorists USAdarFarsi No Negotiate with IslamicTerrorist Criminal Liar Crooks Murder &Corrupt regime in Iran who are Antisemitism, AntiAmerica, Anti Humans Right, Anti Women Rights, & Anti peace.

نخستین «موزه واژن» در دنیا با هدف تابو زدایی از بدن زنان در لندن افتتاح می‌شود🔺نخستین «موزه واژن» در دنیا با هدف تابو زدایی از بدن زنان در لندن افتتاح می‌شود ⚡️به گزارش سرویس جهانی بی بی سی، هدف از احداث این موزه، بالا بردن سطح آگاهی در مورد بیماری‌های زنان و ارائه اطلاعات مفید در مورد سلامت آنها است. تنها خبر voa که اصلا نه کسی لایک کرده و نه کامنت گذاشته ،ملت همیشه در صحنه اصلا نظر ندارن 😀😀😀 از انسان فروید هیچ کاری بر نمی‌آید غرق در پورن هاب؛ استمنا؛ واژن و تجاوز پس بیماری مردا چی تبعیض تا کجا

۹۸ مورد مراجعه به اورژانس در مسابقه فوتبال در ورزشگاه آزادیرئیس مرکز اورژانس تهران: در جریان دربی_تهران ۹۸ نفر به نیروهای اورژانس مستقر در ورزشگاه آزادی مراجعه کرده‌اند که ۸۸ نفر به صورت سرپایی درمان شدند و ۱۰ نفر به مرکز درمانی منتقل شدند

سه عنصر گروه تروریستی پ.ک.ک طی عملیات ارتش ترکیه در منطقه آواشین در شمال عراق از پای درآمدند.آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

وزارت دفاع ملی ترکیه امروز با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: 3 تروریست پ.ک.ک در حملات هوایی نیروهای مسلح کشور به صورت هماهنگ با عملیات پنجه در منطقه آواشین در شمال عراق از پای درآمدند.

گفتنی است دو عملیات‌ «پنجه» و «پنجه-2» به ترتیب در 27 می و 12 ژوئیه سال جاری علیه گروه تروریستی پ.ک.ک در شمال عراق آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

عملیات پنجه-3 نیز 24 اوت امسال در منطقه سینات-هفتانین شمال عراق آغاز شد.