سهامداران ایرانی بار دیگر مقابل مجلس تجمع کردند

19/04/2021 01:13:00 ب.ظ

#سهامداران #ایرانی بار دیگر مقابل #مجلس #تجمع کردند

سهامداران, ایرانی

سهامداران ایرانی بار دیگر مقابل مجلس تجمع کردند

سهامداران بازار سرمایه ایران امروز نیز در اعتراض به شرایط بورس این کشور مقابل مجلس تجمع کردند. - خبرگزاری آناتولی

19.04.2021تهران/ خبرگزاری آناتولیسهامداران بازار سرمایه ایران امروز دوشنبه 19 آوریل در اعتراض به ریزش‌ مداوم بازار بورس این کشور مقابل مجلس تجمع کردند.براساس ویدئوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، معترضان بنرهایی حاوی نقل قول‌هایی از حسن روحانی، رئیس جمهور ایران و محمود واعظی، رئیس دفتر وی حمل کرده و شعار «مسئول سرمایه دار، پول ما رو پس بیار» سر دادند.

بورس تهران امروز نیز در ادامه سقوط خود با کاهش 8 هزار واحدی، شاخص کل به عدد یک میلیون و 216 هزار واحد رسید.گفتنی است 11 آوریل نیز سهامداران معترض مقابل ساختمان بورس تهران تجمع کرده بودند.برخی تحلیل‌گران می‌گویند دستکاری نرخ بهره بین بانکی، قطع اعتبارات کارگزاری‌ها و افزایش نرخ سود اوراق بدهی تاثیر منفی در اعتماد سهامداران داشته است.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

سهام داران بورس تبدیل به سهام دار یک جنبش اعتراضی اقتصادی شده و بیان شیوای یک طبقه اجتماعی خواهند شد.

پناهندگی یک ورزشکار ایرانی دیگر در آلمان | DW | 23.04.2021خروج ورزشکاران از ایران و پناهندگی آنها در کشورهای خارجی همچنان ادامه دارد. محمدطاهر حسینی افشار، ملی‌پوش پیشین قایقرانی ایران، در آلمان پناهجو است. او می‌گوید که به علل دینی و قومی در ایران مورد تبعیض قرار گرفته است. بخاطر وجود وزیر بیشرف و حروم زاده مثل سلطانی فر هست که ورزشکاران ما مهاجرت میکنند از بس حروم زاده هست این وزیر الدنگ

پناهجویی یک ورزشکار ایرانی دیگر در آلمان | DW | 23.04.2021خروج ورزشکاران از ایران و پناهندگی آنها در کشورهای خارجی همچنان ادامه دارد. محمدطاهر حسینی افشار، ملی‌پوش پیشین قایقرانی ایران، در آلمان پناهجو است. او می‌گوید که به علل دینی و قومی در ایران مورد تبعیض قرار گرفته است. پناهندگی اش را بدهید خوب. مسیحی و کرد بودن 🤣🤣🤣 اینم چند ماه دیگه عین کیمیا علیزاده و سعید مولایی مغول و .... به چیز خوردن میفته محمد طاهر حسینی افشار فقط یک سید ماقبل اسم داشت میشد از مسیحی هایی که یک پشت اونها میرسه به عیسی مسیح(ع) چه ظلمی شده به این بنده خدا مسیحی رسمیه !!!!!!!!!

فوت 332 ایرانی دیگر بر اثر کووید-19وزارت بهداشت ایران اعلام کرد در شبانه روز گذشته 17 هزار و 80 بیمار جدید مبتلا به کرونا در این کشور شناسایی شده و 332 بیمار نیز در این مدت جان خود را از دست داده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

تعیین سکانس ژنی ویروس مسافران هندی تا ساعاتی دیگر/تولید انبوه واکسن ایرانی کرونا از مردادسخنگوی ستاد کرونا: *هنوز بیمارستان‌ها مملو از بیمار است *هنوز ۳۷ درصد مردم ماسک نمی‌زنند *ویروس آفریقای جنوبی بسیار چموش است *از مرداد ماه به بعد هر ماه تولید ۱۰ میلیون دُز واکسن ایرانی را خواهیم داشت *ما یک سالمند را بدون واکسن نخواهیم گذاشت منظورش مرداد 1404 هست اصلاح بفرمایید.

فوت 349 ایرانی دیگر بر اثر کروناوزارت بهداشت ایران در آخرین آمار خود اعلام کرد در شبانه روز گذشته 15 هزار و 872 بیمار جدید مبتلا به کووید-19 شناسایی شدند و 349 بیمار نیز جان خود را از دست دادند. - خبرگزاری آناتولی

سهامداران بازار سرمایه ایران امروز نیز در اعتراض به شرایط بورس این کشور مقابل مجلس تجمع کردند.محمدطاهر حسینی افشار محمدطاهر حسینی افشار، یکی از چهره‌های برجسته ورزش قایقرانی ایران در طول سال‌های گذشته است.محمدطاهر حسینی افشار محمدطاهر حسینی افشار، یکی از چهره‌های برجسته ورزش قایقرانی ایران در طول سال‌های گذشته است.وزارت بهداشت ایران اعلام کرد در شبانه روز گذشته 17 هزار و 80 بیمار جدید مبتلا به کرونا در این کشور شناسایی شده و 332 بیمار نیز در این مدت جان خود را از دست داده‌اند.

19.04. محمدطاهر حسینی افشار از سال ۲۰۲۰ در آلمان بسر می‌برد و در این کشور تقاضای پناهندگی کرده است.2021 تهران/ خبرگزاری آناتولی سهامداران بازار سرمایه ایران امروز دوشنبه 19 آوریل در اعتراض به ریزش‌ مداوم بازار بورس این کشور مقابل مجلس تجمع کردند. این قهرمان ۲۹ ساله قایقرانی ایران در گفت‌و‌گوی اختصاصی با دویچه‌وله فارسی از وضعیت فعلی خود در عرصه خصوصی و ورزشی در آلمان تعریف می‌کند. براساس ویدئوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، معترضان بنرهایی حاوی نقل قول‌هایی از حسن روحانی، رئیس جمهور ایران و محمود واعظی، رئیس دفتر وی حمل کرده و شعار «مسئول سرمایه دار، پول ما رو پس بیار» سر دادند. او تاکید می‌کند که به علت"اهلیت کردستانی و مسیحی بودن" خود، در ایران مورد تبعیض قرار گرفته و سرانجام به این دلیل از ایران خارج شده است. بورس تهران امروز نیز در ادامه سقوط خود با کاهش 8 هزار واحدی، شاخص کل به عدد یک میلیون و 216 هزار واحد رسید. مجموع بیماران در ایران به 2 میلیون و 516 هزار و 157 نفر رسید.

گفتنی است 11 آوریل نیز سهامداران معترض مقابل ساختمان بورس تهران تجمع کرده بودند. برخی تحلیل‌گران می‌گویند دستکاری نرخ بهره بین بانکی، قطع اعتبارات کارگزاری‌ها و افزایش نرخ سود اوراق بدهی تاثیر منفی در اعتماد سهامداران داشته است. نکته قابل تامل این است که حسن روحانی، رئیس جمهور ایران در تاریخ 16 مرداد (6 آگوست 2020 ) تنها 3 روز پیش از آغاز روند نزولی بورس این کشور طی یک سخنرانی گفت: با شرایطی که بورس نشان می‌دهد اوضاع بهتر خواهد شد؛ مردم باید همه چیز را به بورس بسپارند. روند نزول بورس ایران از 19 مرداد (9 آگوست) آغاز شده و کماکان ادامه دارد. . در حال حاضر 198 شهر ایران در وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا، 157شهر در وضعیت نارنجی، 84 شهر در وضعیت زرد و 9 شهر در وضعیت آبی قرار دارند.