افزایش تا ۲۰ برابری فوتی‌های کرونا در استان‌ها؛ مینو محرز: فاجعه ادامه دارد

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

در حالی که وزارت بهداشت ایران از «موفقیت» در تولید همه نیازهای مقابله با کرونا سخن می‌گوید، یک عضو ستاد مقابله با کرونا وضعیت کشور را «فاجعه» خوانده و مقام‌های محلی در برخی استان‌ها از افزایش پنج تا ۲۰ برابری مرگ و میر خبر می‌دهند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مینو محرز، عضو کمیته علمی ستاد ملی کرونا، روز دوشنبه ۳۰ فروردین‌ماه در گفت‌وگو با روزنامه اینترنتی فراز وضعیت فعلی ایران را «فاجعه» خواند و گفت: «به دلیل عدم مدیریت صحیح از سوی دولت و وزارت بهداشت این روند ادامه خواهد داشت تا واکسن کرونای ساخت داخل به تولید انبوه برسد.»محرز همچنین شیوه مدیریت حسن روحانی و سعید نمکی، ‌رییس‌جمهور و وزیر بهداشت، را «غیرقابل قبول» خواند.

همزمان در استان‌های مختلف از جمله اصفهان و تهران مقام‌های محلی از پنج و شش برابر شدن میزان مرگ و میر ناشی از کرونا خبر می‌دهند. معاون دانشگاه علوم پزشکی اراک هم از افزایش «۲۰ برابری» فوتی‌های ناشی از ویروس در استان مرکزی خبر داده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش ۲۰ تا ۱۱۰ درصدی قیمت کالاهاافزایش ۲۰ تا ۱۱۰ درصدی قیمت کالاها افزایش تورم در ماه گذشته به نحوی بوده که کالا و خدمات بین ۲۰ تا ۱ ۱۰درصد نسبت به پارسال افزایش قیمت داشته است و «روغن و چربی‌ها» در صدر این گرانی قرار دارد. کدوم احمقی اونوقت می‌گفت :::: هر چی که باید گرون می‌شده سال گذشته کرون شده :::: گوشت در صدر گرانیهاست اینم از کلید روحانی مردم بجای سوپ مرغ سوپ بال کوسه بخورن و بجای تخم مرغ خاویار بخورن مشکلات حل میشه!!!! کسخله این؟؟؟؟ به ریست بگو روزهای اخر بیشتر از این خودشو مضحکه نکنه! کافیه اگه کاری ازت بر میومد دوسال وقت داشتی تو این دوماه خفه شو فقط نه_به_جمهوري_اسلامي
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش ۶ تا ۱۰ درجه‌ای دمای هوا در برخی مناطق کشورافزایش ۶ تا ۱۰ درجه‌ای دمای هوا در برخی مناطق کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش پراکنده در کشور گفت: طی دو روز آینده دمای هوا در برخی مناطق بین ۶ تا ۱۰ درجه سانتیگراد افزایش می‌یابد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش ۴۰ تا ۱۱۳ درصدی قیمت برنج، گوشت و شکر‌افزایش ۴۰ تا ۱۱۳ درصدی قیمت برنج، گوشت و شکر بررسی جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صمت حاکی از افزایش ۴۰ تا ۱۱۳ درصدی برنج، گوشت و شکر در اسفندماه سال ۱۳۹۹ نسبت به ماه مشابه سال ۱۳۹۸ است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پنتاگون از افزایش نیرو در افغانستان برای خروج مطمئن خبر دادوزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که ممکن است به هدف خروج مصون (مطمئن)، شمار سربازان آمریکایی در افغانستان
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

همزمان با سقوط ۴ درصدی «بیت‌کوین»، افزایش ارزش «دوج کوین» رکورد زدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »