سناتور مارتا مکسلی: در کنار مردم ایران برای رسیدن به ایرانی آزاد هستیم

27/04/1399 09:51 ب.ظ

سناتور مارتا مکسلی: در کنار مردم_ایران برای رسیدن به ایرانی آزاد هستیم سناتور آریزونا گفت: من فعالیت‌های تروریستی و سرکوب‌های رژیم ایران را محکوم می‌کنم. از خروج از برجام از سوی دولت پرزیدنت ترامپ حمایت کرده و از کارزار فشار حداکثری هم حمایت می‌‌کنم.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. سناتور مکسلی در جلسه مجازی كه توسط شورای ملی مقاومت ايران روز جمعه ۲۷ تیر ترتيب داده شد، در پیامی گفت: ما پیشتبان مردم ایران هستیم و ما در کنار شما برای برخورداری از آزادی می‌ایستیم. ما از شرکت فعال زنان ایرانی در مقاومت تقدیر می‌کنیم.

وی افزود: در مورد رژیم خطرناک ایران باید گفت مردم ایران باید بتوانند حکومت خود را تشکیل دهند. رژیم ایران یک حکومت تروریستی است... رژیم ایران مردم را سرکوب و روانه زندان می‌کند؛ آن هم فقط برای اینکه آنها خواهان آزادی هستند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

«احکام اعدام برای ارعاب است اما خیزش بعدی قطعی است» | DW | 15.07.2020یک تحلیلگر مسایل سیاسی در تهران که حال و روز جامعه را از نزدیک زیر نظر دارد می‌گوید تصور جمهوری اسلامی این است که می‌تواند با مجازات اعدام جلوی موج بعدی اعتراض‌ را بگیرد. اما علیرغم این ارعاب خیزش بعدی قطعی است.

تاکنون ردی از پرت شدگی «سها رضانژاد» پیدا نشده استتاکنون ردی از پرت شدگی «سها رضانژاد» پیدا نشده است کارشناس عملیات جمعیت هلال‌احمر گلستان با اشاره به جزییات عملیات جستجو و نجات زن گمشده در ارتفاعات جهان نمای کردکوی پس از شش روز، گفت: تاکنون هیچ ردی از ‌پرت شدگی این فرد از صخره مشاهده نشده است.

تغییرات اقلیمی: موج گرمای سیبری 'گواه روشن' گرمایش استآنچه که خیلی از دانشمندان را نگران می کند این است که اقلیم جدیدی که در حال ورود به آن هستیم به آن معنی است که بسیاری نقاط اکنون درحال تجربه کردن شرایطی هستند که ورای چیزی است که اکوسیستم های بومی - یا در واقع جوامع انسانی - برای تحمل آن تکامل یافته اند.

علی اف: ارمنستان یک دولت فاشیستی است

وضعیت کرونا در استان‌های جنوبی آرام شده است/ در روزهای سخت می‌توانیم خودکفا شویمروحانی: وضعیت کرونا در استان‌های جنوبی آرام شده است/ در روزهای سخت می‌توانیم خودکفا شویم

درآمد سال جاری کشور مبلغ نازل 2 میلیارد دلار است

Print this page

سناتور مکسلی در جلسه مجازی كه توسط شورای ملی مقاومت ايران روز جمعه ۲۷ تیر ترتيب داده شد، در پیامی گفت: ما پیشتبان مردم ایران هستیم و ما در کنار شما برای برخورداری از آزادی می‌ایستیم. ما از شرکت فعال زنان ایرانی در مقاومت تقدیر می‌کنیم.

وی افزود: در مورد رژیم خطرناک ایران باید گفت مردم ایران باید بتوانند حکومت خود را تشکیل دهند. رژیم ایران یک حکومت تروریستی است... رژیم ایران مردم را سرکوب و روانه زندان می‌کند؛ آن هم فقط برای اینکه آنها خواهان آزادی هستند.

سناتور آریزونا همچنین گفت: من فعالیت‌های تروریستی و سرکوب‌های رژیم ایران را محکوم می‌کنم. از خروج از برجام از سوی دولت پرزیدنت ترامپ حمایت کرده و از کارزار فشار حداکثری هم حمایت می‌‌کنم. ما باید با متحدان اروپایی فشار حداکثری به ایران را وارد کنیم و تحریم‌های سازمان ملل را بازگردانیم. ما همچنین اقدام چین برای کمک به رژیم ایران برای دور زدن تحریم‌ها را محکوم می‌کنیم. ما در کنار شما برای رسیدن به ایرانی آزاد هستیم.