وزیران دفاع اسرائیل و روسیه درباره اقدامات ایران و امنیت خاورمیانه گفت‌وگو کردند

27/04/1399 09:54 ب.ظ

وزیران دفاع اسرائیل و روسیه درباره اقدامات ایران و امنیت خاورمیانه گفت‌وگو کردند آقای گنتز اظهار داشت که اسرائیل اجازه نخواهد داد جاه طلبی‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی محقق شود.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. به گزارش جروزالم پست، آقایان گنتز و شویگو بر اهمیت حفظ ثبات منطقه‌ای تاکید کردند و طرف اسرائیلی اطمینان داد کشورش مصمم است در برابر تلاش‌های ایران برای تاسیس پایگاه نظامی در سوریه اقدام کند.

به گزارش جروزالم پست، آقایان گنتز و شویگو بر اهمیت حفظ ثبات منطقه‌ای تاکید کردند و طرف اسرائیلی اطمینان داد کشورش مصمم است در برابر تلاش‌های ایران برای تاسیس پایگاه نظامی در سوریه اقدام کند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

«احکام اعدام برای ارعاب است اما خیزش بعدی قطعی است» | DW | 15.07.2020یک تحلیلگر مسایل سیاسی در تهران که حال و روز جامعه را از نزدیک زیر نظر دارد می‌گوید تصور جمهوری اسلامی این است که می‌تواند با مجازات اعدام جلوی موج بعدی اعتراض‌ را بگیرد. اما علیرغم این ارعاب خیزش بعدی قطعی است.

تاکنون ردی از پرت شدگی «سها رضانژاد» پیدا نشده استتاکنون ردی از پرت شدگی «سها رضانژاد» پیدا نشده است کارشناس عملیات جمعیت هلال‌احمر گلستان با اشاره به جزییات عملیات جستجو و نجات زن گمشده در ارتفاعات جهان نمای کردکوی پس از شش روز، گفت: تاکنون هیچ ردی از ‌پرت شدگی این فرد از صخره مشاهده نشده است.

تغییرات اقلیمی: موج گرمای سیبری 'گواه روشن' گرمایش استآنچه که خیلی از دانشمندان را نگران می کند این است که اقلیم جدیدی که در حال ورود به آن هستیم به آن معنی است که بسیاری نقاط اکنون درحال تجربه کردن شرایطی هستند که ورای چیزی است که اکوسیستم های بومی - یا در واقع جوامع انسانی - برای تحمل آن تکامل یافته اند.

علی اف: ارمنستان یک دولت فاشیستی است

وضعیت کرونا در استان‌های جنوبی آرام شده است/ در روزهای سخت می‌توانیم خودکفا شویمروحانی: وضعیت کرونا در استان‌های جنوبی آرام شده است/ در روزهای سخت می‌توانیم خودکفا شویم

درآمد سال جاری کشور مبلغ نازل 2 میلیارد دلار است

بنی گنتز، وزیر دفاع و قائم مقام نخست وزیر اسرائیل، روز جمعه ۲تیر با سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه، درباره طیفی از مسائل راهبردی خاورمیانه، از جمله اقدامات ایران، گفت‌وگو کرد.

به گزارش جروزالم پست، آقایان گنتز و شویگو بر اهمیت حفظ ثبات منطقه‌ای تاکید کردند و طرف اسرائیلی اطمینان داد کشورش مصمم است در برابر تلاش‌های ایران برای تاسیس پایگاه نظامی در سوریه اقدام کند.

آقای گنتز اظهار داشت که اسرائیل اجازه نخواهد داد جاه طلبی‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی محقق شود.