سفر به ایتالیا؛ با جزایر اسرار آمیز مدیترانه آشنا شوید

07/10/1399 05:39 ب.ظ

سفر به ایتالیا؛ با ۷ جزیره اسرار آمیز مدیترانه آشنا شوید جزئیات بیشتر🔽

هفت جزیره سرسبز و تفریحی آئولیان واقع در نزدیکی آتشفشان فعال استرومبولی از دوره باستان تا کنون مسافران را جذب خود کرده است. گدازه‌های قرمز رنگ این آتشفشان، سواحل مختلف این جزیره‌ها را تزئین کرده؛ گدازه‌هایی که گاه در نزدیکی ساحل از میان دریا برآمده‌اند. دریاهایی که از جنوب، شرق و غرب ایتالیا را محصور کرده، دارای جزایر بسیاری زیبایی هستند و به باور اکثر گردشگران مجمع الجزایر آئولیان واقع در ساحل شمالی سیسیل، مسحورکننده‌ترین آنهاست.

A post shared by setteetredieci (@setteetredieci)

برای رسیدن به این جزایر یا باید با کشتی از شهر میلازو در سیسیل راهی شد و یا ابتدا با پرواز به ناپل یا پالرمو رفت و سپس با کشتی عازم این هفت جزیره شد: کوه استرومبولی یکی از سه آتشفشان فعال ایتالیا ## این آتشفشان در واقع دو هزار و ۴۳۸ متر ارتفاع دارد که ۹۱۴ متر آن بالاتر از سطح دریا قرار دارد. البته افزون بر آتشفشان استرومبولی چند دهکده کوچک و چند ساحل شن و ماسه‌ای نیز در این جزیره وجود دارد.

A post shared by Roberta Mazzone (@_lagiuditta) برخلاف استرومبولی این جزیره سرسبز است. معروف‌ترین محصول آن شراب سفید معطر و شیرین تهیه شده از انگور خشک است. سالینا محل فیلمبرداری فیلم کلاسیک «ایل پوستینو» در سال ۱۹۹۴ تشخیص دهند. headtopics.com

پانارِیا پاناریا یکی از کوچکترین جزایر آئولیان است. معماری بناهای سفید آن یادآور شهرهای جزیره‌ای یونان است چرا که پیش از حضور رومیان باستان در این جزیره، یونانیان در آن مستقر بوده‌‌اند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

فرمانده سنتکام پس از پرواز در نزدیکی قشم: مه بود نتوانستم خوب آنجا را ببینمرئیس فرماندهی مرکزی ارتش ایالات متحده در خاورمیانه با اشاره تنش موجود میان تهران و غرب بر سر توافق هسته‌ای وین افزود: «در ماه‌های آینده خیلی چیز‌ها روشن خواهد شد.» اینم به موقعش ! 🖕 به عبارت دقیق‌تر «تخم نکردیم بریم نزدیکتر»

پلیس هند از وقوع یک انفجار کوچک در نزدیکی سفارت اسرائیل در دهلی‌نو خبر دادکارشناسان پلیس هند برای یافتن نمونه‌های مواد منفجره در صحنه حاضر شده‌اند و پلیس درصدد است تا از طریق دوربین‌های مداربسته در منطقه، سرنخ‌هایی از عاملان این حادثه به دست آورد. با آمدن دموکراتهای احمق ماشین ترور آخوندا راه افتاد اين هم از خرابكاريهاى حكومت ايران است كه غيرمستقيم با دادن بول به يك عده أحمق ميخواهد ايجاد رعب و وحشت كند. جمهورى اسلامى ديكر بايد بروى به جهنم.

'نقش سپاه قدس' در بمب‌گذاری در نزدیکی سفارت اسرائیل در دهلی نو | DW | 08.03.2021سازمان‌های اطلاعاتی هند از ارتباط ماجرای بمب‌گذاری در نزدیکی سفارت اسرائیل در دهلی نو با سپاه قدس خبر داده‌اند. گفته شده که عاملان با صحنه‌آرایی بر آن بوده‌اند مسئولیت این حمله را بر دوش 'دولت اسلامی' (داعش) بیاندازند. ترامپ چه تخمی از این حرومزاده ها کشیده بود نترس، اگه سپاه قدس بود بمبو تو کون سفیر کار میذاشت 😆 خوب کاری کردن

آماده‌باش در ایسلند در پی بیدار شدن یک منطقه آتش‌فشانی در نزدیکی پایتختشبه جزیره ریکیانس واقع در جنوب غربی ایسلند و نزدیکی ریکیاویک، پایتخت این کشور طی هفته‌های گذشته شاهد وقوع بیش از بیست هزار زمین‌لرزه بوده است. مادرشون ماییدس دم عیدی

آلمان استفاده از واکسن آسترازنکا را محدود کرد؛ مرگ یک نفر در فرانسه در اثر تزریقانستیتوی پزشکی «پاول ارلیش» که در موضوعات مرتبط با واکسیناسیون به دولت آلمان مشاوره می‌دهد، در حال بررسی ۳۱ گزارشی است که از ایجاد لخته خون در افراد واکسینه شده دریافت کرده است. اگر هیتلر زنده بود الان نخبه های آلمان را وادار میکرد واکسن کرونا را در آلمان بسازند !! اینهمه آلمان باهوش داره انگیزه نداره !!😬😬😁😁 shabar000 بازو

آمریکا بیانیه کشورهای غربی در انتقاد از نقض حقوق بشر در مصر را امضا کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.