'نقش سپاه قدس' در بمب‌گذاری در نزدیکی سفارت اسرائیل در دهلی نو | DW | 08.03.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 59 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سازمان‌های اطلاعاتی هند از ارتباط ماجرای بمب‌گذاری در نزدیکی سفارت اسرائیل در دهلی نو با سپاه قدس خبر داده‌اند. گفته شده که عاملان با صحنه‌آرایی بر آن بوده‌اند مسئولیت این حمله را بر دوش 'دولت اسلامی' (داعش) بیاندازند.

سازمان‌های اطلاعاتی هند از ارتباط ماجرای بمب‌گذاری در نزدیکی سفارت اسرائیل در دهلی نو با سپاه قدس خبر داده‌اند. گفته شده که عاملان با صحنه‌آرایی بر آن بوده‌اند مسئولیت این حمله را بر دوش"دولت اسلامی" بیاندازند.انتشار یک گزارش جنجالی از سوی روزنامه"هندوستان‌تایمز"؛ سایت این روزنامه روز هشتم مارس مقاله‌ای را به نقل از محافل اطلاعاتی هند درباره مسئولیت بمب‌گذاری روز ۲۹ ژانویه در نزدیکی سفارت اسرائیل در دهلی نو منتشر کرده است.

تحقیقات در مورد این حمله تروریستی بیش از یک ماه ادامه داشته و هنوز پرونده آن بسته نشده است. سازمان‌های مقابله با تروریسم هند فهرستی از نیروهای مظنون برای انجام این عملیات تهیه کرده‌اند.این روزنامه می‌نویسد که تحقیقات اکنون نشان داده که"سرنخ این ماجرا در دست سپاه قدس بوده است". پیش از آن گفته شده بود که مسئولیت این حمله با گروهی به نام"جیش الهند" است.

در این گزارش آمده است که عاملان پس از انجام این حمله با صحنه‌آرایی بر آن بوده‌اند تا مسئولیت آن را بر دوش"دولت اسلامی" بگذارند. اما آژانس‌های اطلاعاتی و ضد ترور هند در جریان تحقیقات خود به این نتیجه رسیده‌اند که"سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این عملیات نقش داشته است". "هندوستان‌تایمز" نوشته است که ایران با این اقدام نمی‌خواسته است به مناسبات خود با کشور هند آسیب وارد سازد. یکی از کارشناسان امور مقابله با تروریسم که نخواست هویتش فاش شود، اعلام کرده که مقامات هند در حال حاضر اقدام به تحقیق پیرامون ارتباط عاملان این حمله و ایران کرده‌اند.از سوی دیگر سازمان‌های اطلاعات هند اقدام به تحقیق پیرامون نامه‌ای کرده‌اند که خطاب به سفیر اسرائیل در هند ارسال شده است. سازمان اطلاعات اسرائیل، موساد، نیز با سازمان‌های اطلاعاتی هند در این زمینه همکاری می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

از این گزارش خنده دار تر و از لایک کنانش 🤪🤪🤪 ندیده بودم واقعا. ضمنا آن یکنفر که نخواست نامش فاش شود ، چتان یاهو نبود که چِت کرده بود؟ 😅😅

رژیم صهیونیستی تقاص پس خواهد دار زمان مشخص خواهد کرد

از بچه های دبستان های ایران هم میپرسیدند بهشون میگفتن که کار سپاه قدس وجانیان ومزدوران ج ا هست نه_به_جمهوري_اسلامي

خوب کاری کردن

نترس، اگه سپاه قدس بود بمبو تو کون سفیر کار میذاشت 😆

ترامپ چه تخمی از این حرومزاده ها کشیده بود

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رسانه‌های هند: سپاه قدس ایران در انفجار سفارت اسرائیل در دهلی‌نو دست داردبیش از یک ماه پس از حادثه انفجار بمب در خارج از سفارت اسرائیل در دهلی‌نو پایتخت هند، در اواخر ماه کِی اتفاق افتاده؟ هر جا اسم قتل، ترور، قاچاق مواد مخدر و جنایت است پرچم ایران بالاست تف به ذات کثیف آخوند های شیعه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اعتراف دیرهنگام ظریف؛ وزارت خارجه در خدمت سپاه قدسهر دو سر تو آخور نظام کثیف اخوندی خایه منی قرمساق دارند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تاکید معاون سپاه قدس بر «پوششی» نبودن حضورش در انتخابات 1400معاون سپاه قدس و وزیر سابق دولت احمدی‌نژاد تاکید کرد که حضور محمود احمدی‌نژاد در انتخابات پیش رو به کشورهای عربی از این مثلث ایران،اسراییل،امریکا بترسید تازه این یکی از دو مثلث ستاره 🔯 داوود هست البته دو مثلث بزرگ ستاره،چون زیر مجموعه مثلثی زیادی داره قیافه شو اگر این رییس جمهور بشه همه ایرانیها مهاجرت میکنند
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

در روز قدس با دعا برای آزادی قدس شریف یاد مردم مظلوم فلسطین را پاس می‌داریمرییس جمهور با اشاره به افتتاح طرح‌های ملی وزارت‌خانه‌های علوم و آموزش و پرورش در شصت و ششمین هفته از پنج‌شنبه‌های افتتاح، گفت: این افتتاح‌ها نشان داد که کشور ما در طول ۸ سال، حرکت و پیشرفت خوبی در زمینه علم و دانش داشته و رسیدن از رتبه ۲۱ به رتبه ۱۵ جهانی به این معنی است که دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی ایران فعال و پویا هستند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نشست مجدد شورای امنیت در مورد تنش در قدس شرقی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »