سعودی: تاکنون هیچ موردی از ابتلای به ویروس کرونای جهش یافته ثبت نکردیم

03/10/1399 09:17 ق.ظ

وزارت بهداشت پادشاهی عربی سعودی سه‌شنبه 22 دسامبر 2020 تاکید کرد که تاکنون هیچ مورد ابتلای به ویروس

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی(واس) محمد العبدالعالی سخنگوی وزارت بهداشت سعودی تاکید کرد که پادشاهی سعودی در عمل ثابت کرد که بهداشت شهروندان و مقیمان این کشور را در اولویت کار خود قرار داده است.از سویی نمایندگان وزارت بهداشت سعودی افزودند که جهش‌های صورت گرفته در کرونا ممکن است نحوه تاثیر این ویروس بر انسان را تغییر دهد.

از سویی نمایندگان وزارت بهداشت سعودی افزودند که جهش‌های صورت گرفته در کرونا ممکن است نحوه تاثیر این ویروس بر انسان را تغییر دهد. سخنگوی وزارت بهداشت سعودی سه‌شنبه پیش از این اعلام کرده بود که همه کسانی که در این کشور علیه کرونا واکسینه شده‌اند از وضعیت بهداشتی و سلامتی خوبی بهرمندند.

سخنگوی وزارت بهداشت سعودی در حساب رسمی‌اش بر شبکه «توئیتر» نوشت که تاکنون هیچ‌گونه عوارض غیرمنتظره‌ای بر همه افرادی که این واکسن‌ها را دریافت کرده‌اند ظاهر نشده است. سخنگوی وزارت بهداشت سعودی همچنین خواستار آن شد تا برای دریافت واکسن کرونا در نرم‌افزار کاربردی «صحتی» ثبت‌نام شود.

همچنین خواسته شده تا اطلاعات مربوط به ویروس کرونا و واکسن‌های متعلق به آن از منابع رسمی دریافت و از تاثیرپذیری از شایعات خودداری شود.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

تاکنون از هیچ تلاشی برای نجات دریاچه ارومیه دریغ نشده استمعاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: تاکنون بیش از ۵۱۰۰ میلیارد تومان برای احیای دریاچه ارومیه سرمایه گذاری شده است. خب الفاتحه برا دریاچه ارومیه یعنی مسئولی در این حکومت جعل و جنون آخوندی دروغ نگه .از کارگزاران این حکومت نیست .حکومت دروغ و ریا .یعنی حکومت ولی وقیح .

معاون رئيس جمهور افغانستان: مذاکرات دوحه هیچ دستاورد ملموسی تاکنون نداشته استمعاون دوم رئيس جمهور افغانستان از افزایش درگیری و تلفات طی 6 ماه اخیر در این کشور خبر داده و گفت که مذاکرات دوحه نیز در طول 5 ماه گذشته هیچ دستاورد ملموسی نداشته است. - خبرگزاری آناتولی

ولی‌عهد سعودی: 10 میلیارد اصله درخت در سعودی و 50 میلیارد اصله در جهان می‌کاریمشاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد پادشاهی عربی سعودی، روز شنبه 27 مارس 2021 از آغاز کار دو ابتکار عمل و عربستان لطفا نمک شیرین کردن اب دریا را به دریا نریزد و به کل اکوسیستم اسیب نرساند نیازی بکاشت درخت از سوی او نیست جمهوری اسلامی هم تعدادی ازین اصله ها را میخرد برای چوبه دار در عوض در ایران تحت حاکمیت اخوندی جنگل ها و مراتع توسط سپاه پاسداران به آتش کشیده می شوند بخاطر فروش زمین های به جا مانده و رودخانه ها را به خاطر سد سازی خشک می کنند و.......فعالین محیط زیست را زندان و شکنجه و اعدام می کنند.

تاکنون ردپایی از ویروس جهش‌یافته‌ انگلیسی در ایران پیدا نکردیموزیر بهداشت گفت: تا کنون ردپایی از ویروس جهش یافته‌ی انگلیسی در کشور پیدا نکردیم و باز هم این ماجرا را دنبال می‌کنیم و اگر موردی پیدا شد به اطلاع مردم شریف ایران خواهیم رساند. اول کرونام میگفتید هیچی نیومده داستان نگید .

تاکنون اجساد ۱۱ جان‌باخته حادثه برف در شمال تهران به پزشکی قانونی ارجاع شده استمدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: تاکنون اجساد یازده جان‌باخته حادثه برف در شمال تهران، به مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی پزشکی قانونی استان تهران ارجاع شده است. احتمال داره چون اتفاق تو ایران افتاده مقام رهبری پیام تسلیت صادر نکردند؟

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی(واس) محمد العبدالعالی سخنگوی وزارت بهداشت سعودی تاکید کرد که پادشاهی سعودی در عمل ثابت کرد که بهداشت شهروندان و مقیمان این کشور را در اولویت کار خود قرار داده است.

از سویی نمایندگان وزارت بهداشت سعودی افزودند که جهش‌های صورت گرفته در کرونا ممکن است نحوه تاثیر این ویروس بر انسان را تغییر دهد.

سخنگوی وزارت بهداشت سعودی سه‌شنبه پیش از این اعلام کرده بود که همه کسانی که در این کشور علیه کرونا واکسینه شده‌اند از وضعیت بهداشتی و سلامتی خوبی بهرمندند.

سخنگوی وزارت بهداشت سعودی در حساب رسمی‌اش بر شبکه «توئیتر» نوشت که تاکنون هیچ‌گونه عوارض غیرمنتظره‌ای بر همه افرادی که این واکسن‌ها را دریافت کرده‌اند ظاهر نشده است.

سخنگوی وزارت بهداشت سعودی همچنین خواستار آن شد تا برای دریافت واکسن کرونا در نرم‌افزار کاربردی «صحتی» ثبت‌نام شود.

همچنین خواسته شده تا اطلاعات مربوط به ویروس کرونا و واکسن‌های متعلق به آن از منابع رسمی دریافت و از تاثیرپذیری از شایعات خودداری شود.

وزارت بهداشت سعودی یکشنبه تاکید کرده بود که روند واکسیناسیون در این کشور به خوبی پیش می‌رود و هیچ‌گونه مشکلاتی برای کسانی که اولین دوز از واکسن ضد کرونا را دریافت کرده‌اند پیش نیآمده است.