سریال هیجان‌انگیز «رفع مسئولیت»؛ کیت بلانشت و کوین کلاین علیه تخلفات پنهان افشاگری می‌کنند

13/09/1400 04:03:00 ق.ظ

آلفونسو کوارون، سینماگر نامدار مکزیکی و برنده جایزه اسکار برای شبکه اینترنتی «اپل» یک سریال هیجان‌انگیز می‌سازد.

رفع_مسئولیت, اسکار

سریال هیجان‌انگیز رفع_مسئولیت ؛ کیت بلانشت و کوین کلاین علیه تخلفات پنهان افشاگری می‌کنند آلفونسو کوارون ، سینماگر سرشناس مکزیکی و برنده جایزه اسکار ، این سریال را، که اقتباسی از کتابی با همین عنوان نوشته رنی_نایت است، برای شبکه اینترنتی اپل می‌سازد.

آلفونسو کوارون ، سینماگر نامدار مکزیکی و برنده جایزه اسکار برای شبکه اینترنتی « اپل » یک سریال هیجان‌انگیز می‌سازد.

چاپآلفونسو کوارون، سینماگر سرشناس مکزیکی و برنده جایزه اسکار، برای شبکه اینترنتی «اپل» یک سریال هیجان‌انگیز می‌سازد.به گزارش پایگاه خبری «ورایتی»، در این مجموعه که «رفع مسئولیت» (Disclaimer) نام دارد، کیت بلانشت استرالیایی و کوین کلاین آمریکایی بازیگران نقش‌های اصلی خواهند بود.

این سریال، اقتباسی از کتابی با همین عنوان نوشته رنی نایت است که داستان کاترین ریونسکرافت، یک خبرنگار مستند تلویزیونی موفق و مورد احترام با هنرنمایی کیت بلانشت را بیان می‌کند که به افشاگری علیه تخلفات پنهان نهادهای معتبر می‌پردازد.هنگامی که یک رمان جذاب، نوشته یک مرد بیوه با بازی کوین کلاین، روی میز کنار تخت این خبرنگار پیدا می‌شود، او درمی‌یابد که شخصیت کلیدی داستانی است که امیدوار بود در اعماق گذشته دفن شود.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

ناآرامی‌های ایران؛ گزارش‌ها از تیراندازی به سمت معترضان در زاهدان

آخرین اخبار و گزارش‌های مرتبط با رویدادهای ایران در روز جمعه چهارم آذر (۲۵ نوامبر) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

باقری: منتظر پاسخ‌ حقوقی و دلایل منطقی دیگر طرف‌ها به پیشنهادهای ارائه شده‌مان هستیممذاکره‌کننده ارشد ایران امروز جمعه تاکید کرد: به دنبال رفع تحریم‌های ناعادلانه و غیرقانونی آمریکا هستیم. باز یه ک... خل دیگه مثل جلیلی زو فرستادن مذاکره. اون بابا هم میرفت برای هیات مقابل دعای جوشن کبیر میخوند. مردک خل. جام زهر را مثل امام تان سر بکشید قال قضیه را بکنید چرا اینقدر این دست و اون دست میکنید فکر کنم رفتن خطبه خوندن دوباره. سراغ دلایل منطقی تو مذاکره سیاسی بودن، یعنی ته بی‌عقلی!

قانون حمایت از معلولین باید به سرعت و به طور جامع و کامل اجرایی شود/ معلولیت نمی‌تواند جلوی رشد و تعالی انسان را بگیردرئیس جمهور جمعه شب در حاشیه جلسه فوق‌العاده هیات دولت، در دیدار جمعی از نمایندگان جامعه معلولین کشور: قانون حمایت از معلولین باید به سرعت و به طور جامع و کامل اجرایی شود/ معلولیت نمی‌تواند جلوی رشد و تعالی انسان را بگیرد alibahaadori خیلی خنده داره. قراره در مجلس قانونی تصویب بشه ( یعنی برای سالهای سااااال اجرا شود ) و باید طبق اسناد بالادستی و فرمایشات رهبری برای تحول بنیادی در ا پ باشه ولی نخبگان عزیز در مجلس دارن طبق بودجه امسال و نظر میرکاظمی تصویب میکنن. چه طوری با این شدت تناقض زنده هستین! خوب مشاهده و حل شد، همکاران ایرانی. استیون هاوکینگ فیزیکدان را در نظر بگیرید. او کاملاً معلول بود، اما روی علم با کاربردها و تأثیرات فیزیکی بسیار کار کرد. ما معلولان از گنجاندن در سنت روشنگر ایرانی سپاسگزاریم.

پرزیدنت بایدن و بانوی اول آمریکا در مراسم جوایز «مرکز هنرهای نمایشی کندی» شرکت می‌کنندپرزیدنت بایدن و بانوی اول آمریکا در مراسم جوایز «مرکز هنرهای نمایشی کندی» شرکت می‌کنند به گزارش شبکه خبری «سی ان ان»، به این ترتیب پرزیدنت بایدن این سنت دیرین سالانه را، که در دوره دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا اجرا نمی‌شد، بار دیگر احیا می‌کند تو مراسم نگوزید!!؟ آنهم هنر مورد علاقه پرزیدنت بایدن بجای نمایش کندی اجرای نمایش کمدی بیشتر برازنده توست

فرمان رهبر طالبان علیه ازدواج اجباری زنان بدون اشاره به حق تحصیل و کارفرمان هبت‌الله آخوندزاده در حالی صادر شد که طالبان در تلاش است تا جامعه جهانی را به کمک به افغانستان و به رسمیت شناختن دولت تشکیل شده از سوی خود ترغیب کند. طالبان باید زنان افغانستان را به کار گیرند و نگذارند که در خانه بیکار بمانند ببرید در مزرعه و آنها استفاده کنید کار زنهای افغانستان شده زاییدن بعد از بزرگ شدن راهی اروپا و دیگر کشورها حمال آنها می شوند افغانستان شده حمال جهان هر کسی که حمال می خواهد در افغانستان جنگ Afghan's refugees in Indonesia

اعتراض سراسری معلمان ایران برای «رفع تبعیض» و رسیدگی به مطالبات صنفی «در ۲۷ استان» برگزار شداعتراض_سراسری معلمان ایران برای «رفع تبعیض» و رسیدگی به مطالبات صنفی «در ۲۷ استان» برگزار شد شماری از معلمان با برگزاری تجمع‌های اعتراضی در شهرهای مختلف ایران، بار دیگر برای مطالبات صنفی اعتراض کردند و خواستار اجرای رتبه‌بندی معلمان شدند.

حملات هوایی دقیق ائتلاف عربی به اهداف نظامی در صنعا و صعدهائتلاف عربی برای حمایت از دولت قانونی یمن، سحرگاه پنج‌شنبه، 2 دسامبر از حملات هوایی دقیق علیه اهداف نظامی در صنعا و صعده خبر داد.فرماندهی ائتلاف عربی در

اشتراک چاپ آلفونسو کوارون، سینماگر سرشناس مکزیکی و برنده جایزه اسکار، برای شبکه اینترنتی «اپل» یک سریال هیجان‌انگیز می‌سازد.به گزارش ایسنا، علی باقری کنی در گفت‌وگو با المیادین با بیان اینکه از زمانی که  دو پیش‌نویس را ارائه کرده‌ایم، جلسات متعددی را با طرف‌های دیگر در وین برگزار کرده‌ایم، گفت: انتظار داریم طرف‌های دیگر پاسخ‌های حقوقی و دلایل منطقی خود را به پیشنهادهای ما ارائه کنند.آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی جمعه شب در حاشیه جلسه فوق‌العاده هیات دولت، به مناسبت روز جهانی افراد دارای معلولیت در دیدار جمعی از نمایندگان جامعه معلولین کشور با تبریک این روز گفت: امروز برای یادآوری و توجه همه مدیران و دست اندرکاران به معلولین عزیز کشور است و برای رسیدگی به مشکلات آنان وظیفه و مسئولیت داریم.پرزیدنت بایدن و بانوی اول آمریکا در مراسم جوایز «مرکز هنرهای نمایشی کندی» شرکت می‌کنند اشتراک چاپ جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا و همسرش جیل بایدن در مراسم اهدای جوایز افتخاری «مرکز هنرهای نمایشی کندی» که یکشنبه ۵ دسامبر در شهر واشنگتن برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری «ورایتی»، در این مجموعه که «رفع مسئولیت» (Disclaimer) نام دارد، کیت بلانشت استرالیایی و کوین کلاین آمریکایی بازیگران نقش‌های اصلی خواهند بود. این سریال، اقتباسی از کتابی با همین عنوان نوشته رنی نایت است که داستان کاترین ریونسکرافت، یک خبرنگار مستند تلویزیونی موفق و مورد احترام با هنرنمایی کیت بلانشت را بیان می‌کند که به افشاگری علیه تخلفات پنهان نهادهای معتبر می‌پردازد. باقری با اشاره به اینکه «در حال مذاکره برای دستیابی به یک توافق جامع هستیم که راه را برای بازگشت کشوری که از توافق خارج شده است هموار کند»، تاکید کرد: به دنبال رفع تحریم‌های ناعادلانه و غیرقانونی آمریکا هستیم. هنگامی که یک رمان جذاب، نوشته یک مرد بیوه با بازی کوین کلاین، روی میز کنار تخت این خبرنگار پیدا می‌شود، او درمی‌یابد که شخصیت کلیدی داستانی است که امیدوار بود در اعماق گذشته دفن شود. رئیس جمهور گفت: اگرچه بسیاری از معلولین از لحاظ جسمی دچار مشکل هستند اما دلهای روشنی دارند و شاخص رشد انسان چشم سر نیست بلکه چشم و روشنی دل است. آلفونسو کوارون علاوه بر نگارش فیلم‌نامه اقتباسی، این اثر را کارگردانی می‌کند و یکی از تهیه‌کنندگان فیلم نیز هست." وی همچنین خاطرنشان کرد: این جلسات به منظور انجام معارفه ها و هماهنگی های لازم و تعیین شرایط لازم است تا عضوی که از توافقنامه انصراف داده است صلاحیت بازگشت به آن را کسب کند.کیت بلانشت هم علاوه بر بازیگری، در تولید این سریال هیجان‌انگیز مشارکت دارد. جو بایدن در سال ۲۰۰۹ و هنگامی که معاون ریاست جمهوری آمریکا بود، در این مراسم شرکت کرد.

آخرین پروژه سینمایی آلفونسو کوارون، فیلم «روما» بود که موفق به دریافت سه جایزه اسکار بهترین فیلم غیرانگلیسی‌ زبان، بهترین کارگردانی، و بهترین فیلم‌برداری شد. دکتر رئیسی در ادامه با اشاره به قانون مربوط به اشتغال معلولین خطاب به مسئولین حاضر در جلسه گفت: باید پیگیری کنید تا به هر میزانی که قانون برای استخدام معلولین الزام کرده، اجرایی شود. این هنرمند مکزیکی تاکنون شش بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده و از چهره‌های صاحب سبک سینمای جهان محسوب می‌شود. او جایزه اسکار بهترین کارگردانی را برای فیلم «جاذبه» نیز دریافت کرده است. آلفونسو کوارون در سال ۲۰۱۹ قرادادی با اپل امضا کرد تا برای شبکه اینترنتی این شرکت فیلم و سریال بسازد. رئیس جمهور مناسب‌سازی اماکن شهری و اداری را برای تردد آسان معلولین ضروری دانست و گفت: باید مسئولین شهری اینگونه موارد را مورد توجه جدی خود قرار بدهند. رفع مسئولیت، نخستین پروژه‌ای است که در این چهارچوب تولید خواهد شد. جیمی کارتر، جرج بوش پدر، و بیل کلینتون در دوران ریاست جمهوری خود، به دلایلی مانند بحران گروگان‌گیری ایران یا شرکت در اجلاس بین‌المللی، یک بار حضور در این مراسم را از دست دادند.

حضور کوین کلاین یکی از نکات جالب توجه این پروژه محسوب می‌شود؛ این نخستین بار است که این ستاره آمریکایی برنده جایزه اسکار در یک سریال بازی می‌کند. کیت بلانشت که صاحب دو جایزه اسکار است، سابقه بازی در سریال را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد. در این دیدار تعدادی از معلولین در سخنانی با اظهار خوشحالی از حضور آسان و راحت در مجموعه نهاد ریاست جمهوری، پیشنهادات، مطالبات و دغدغه‌های خود را با رئیس جمهور در میان گذاشتند. برترین‌ها .