سریال هیجان‌انگیز «رفع مسئولیت»؛ کیت بلانشت و کوین کلاین علیه تخلفات پنهان افشاگری می‌کنند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سریال هیجان‌انگیز رفع_مسئولیت؛ کیت بلانشت و کوین کلاین علیه تخلفات پنهان افشاگری می‌کنند آلفونسو کوارون، سینماگر سرشناس مکزیکی و برنده جایزه اسکار، این سریال را، که اقتباسی از کتابی با همین عنوان نوشته رنی_نایت است، برای شبکه اینترنتی اپل می‌سازد.

آلفونسو کوارون، سینماگر سرشناس مکزیکی و برنده جایزه اسکار، برای شبکه اینترنتی «اپل» یک سریال هیجان‌انگیز می‌سازد.

این سریال، اقتباسی از کتابی با همین عنوان نوشته رنی نایت است که داستان کاترین ریونسکرافت، یک خبرنگار مستند تلویزیونی موفق و مورد احترام با هنرنمایی کیت بلانشت را بیان می‌کند که به افشاگری علیه تخلفات پنهان نهادهای معتبر می‌پردازد. آلفونسو کوارون علاوه بر نگارش فیلم‌نامه اقتباسی، این اثر را کارگردانی می‌کند و یکی از تهیه‌کنندگان فیلم نیز هست.کیت بلانشت هم علاوه بر بازیگری، در تولید این سریال هیجان‌انگیز مشارکت دارد.

این هنرمند مکزیکی تاکنون شش بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده و از چهره‌های صاحب سبک سینمای جهان محسوب می‌شود. او جایزه اسکار بهترین کارگردانی را برای فیلم «جاذبه» نیز دریافت کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

باقری: منتظر پاسخ‌ حقوقی و دلایل منطقی دیگر طرف‌ها به پیشنهادهای ارائه شده‌مان هستیممذاکره‌کننده ارشد ایران امروز جمعه تاکید کرد: به دنبال رفع تحریم‌های ناعادلانه و غیرقانونی آمریکا هستیم. باز یه ک... خل دیگه مثل جلیلی زو فرستادن مذاکره. اون بابا هم میرفت برای هیات مقابل دعای جوشن کبیر میخوند. مردک خل. جام زهر را مثل امام تان سر بکشید قال قضیه را بکنید چرا اینقدر این دست و اون دست میکنید فکر کنم رفتن خطبه خوندن دوباره. سراغ دلایل منطقی تو مذاکره سیاسی بودن، یعنی ته بی‌عقلی!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قانون حمایت از معلولین باید به سرعت و به طور جامع و کامل اجرایی شود/ معلولیت نمی‌تواند جلوی رشد و تعالی انسان را بگیردرئیس جمهور جمعه شب در حاشیه جلسه فوق‌العاده هیات دولت، در دیدار جمعی از نمایندگان جامعه معلولین کشور: قانون حمایت از معلولین باید به سرعت و به طور جامع و کامل اجرایی شود/ معلولیت نمی‌تواند جلوی رشد و تعالی انسان را بگیرد alibahaadori خیلی خنده داره. قراره در مجلس قانونی تصویب بشه ( یعنی برای سالهای سااااال اجرا شود ) و باید طبق اسناد بالادستی و فرمایشات رهبری برای تحول بنیادی در ا پ باشه ولی نخبگان عزیز در مجلس دارن طبق بودجه امسال و نظر میرکاظمی تصویب میکنن. چه طوری با این شدت تناقض زنده هستین! خوب مشاهده و حل شد، همکاران ایرانی. استیون هاوکینگ فیزیکدان را در نظر بگیرید. او کاملاً معلول بود، اما روی علم با کاربردها و تأثیرات فیزیکی بسیار کار کرد. ما معلولان از گنجاندن در سنت روشنگر ایرانی سپاسگزاریم.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

پرزیدنت بایدن و بانوی اول آمریکا در مراسم جوایز «مرکز هنرهای نمایشی کندی» شرکت می‌کنندپرزیدنت بایدن و بانوی اول آمریکا در مراسم جوایز «مرکز هنرهای نمایشی کندی» شرکت می‌کنند به گزارش شبکه خبری «سی ان ان»، به این ترتیب پرزیدنت بایدن این سنت دیرین سالانه را، که در دوره دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا اجرا نمی‌شد، بار دیگر احیا می‌کند تو مراسم نگوزید!!؟ آنهم هنر مورد علاقه پرزیدنت بایدن بجای نمایش کندی اجرای نمایش کمدی بیشتر برازنده توست
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فرمان رهبر طالبان علیه ازدواج اجباری زنان بدون اشاره به حق تحصیل و کارفرمان هبت‌الله آخوندزاده در حالی صادر شد که طالبان در تلاش است تا جامعه جهانی را به کمک به افغانستان و به رسمیت شناختن دولت تشکیل شده از سوی خود ترغیب کند. طالبان باید زنان افغانستان را به کار گیرند و نگذارند که در خانه بیکار بمانند ببرید در مزرعه و آنها استفاده کنید کار زنهای افغانستان شده زاییدن بعد از بزرگ شدن راهی اروپا و دیگر کشورها حمال آنها می شوند افغانستان شده حمال جهان هر کسی که حمال می خواهد در افغانستان جنگ Afghan's refugees in Indonesia
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعتراض سراسری معلمان ایران برای «رفع تبعیض» و رسیدگی به مطالبات صنفی «در ۲۷ استان» برگزار شداعتراض_سراسری معلمان ایران برای «رفع تبعیض» و رسیدگی به مطالبات صنفی «در ۲۷ استان» برگزار شد شماری از معلمان با برگزاری تجمع‌های اعتراضی در شهرهای مختلف ایران، بار دیگر برای مطالبات صنفی اعتراض کردند و خواستار اجرای رتبه‌بندی معلمان شدند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حملات هوایی دقیق ائتلاف عربی به اهداف نظامی در صنعا و صعدهائتلاف عربی برای حمایت از دولت قانونی یمن، سحرگاه پنج‌شنبه، 2 دسامبر از حملات هوایی دقیق علیه اهداف نظامی در صنعا و صعده خبر داد.فرماندهی ائتلاف عربی در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »