جام جم, رسانه, معاون, روزنامه, رجایی

جام جم, رسانه

سردبیر روزنامه جام‌جم درگذشت

«روح الله رجایی» سردبیر روزنامه جام‌جم درگذشت.

20/07/2020 10:58:00 ق.ظ

«روح الله رجایی » سردبیر روزنامه جام‌جم که چندی پیش بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری شده بود، صبح امروز دار فانی را وداع گفت.

«روح الله رجایی » سردبیر روزنامه جام‌جم درگذشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، «روح الله رجایی» سردبیر روزنامه جام‌جم که چندی پیش بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری شده بود، صبح امروز دار فانی را وداع گفت.وی متولد ۱۳۶۱ و دانش‌آموخته مقطع دکتری رشته علوم ارتباطات بود که از سال ۱۳۸۰ روزنامه‌نگاری را به صورت حرفه‌ای آغاز کرده بود.

آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم اسرائیل خواستار «لغو فوری» حضور نماینده اتحادیه اروپا در مراسم تحلیف رئیسی شد بیانیه خبرنگاران بازمانده از واژگونی اتوبوس

رجایی سابقه حضور در رسانه‌های مختلف ازجمله روزنامه همشهری، همشهری جوان و تهران امروز را در کارنامه دارد.وی همچنین در سمت معاون اداره کل روابط عمومی جمعیت هلال احمر و معاون روابط عمومی پژوهشگاه علوم انسانی نیز مشغول به فعالیت بوده است. ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

کرونا جان یک روزنامه‌نگار دیگر را هم گرفتکرونا جان یک روزنامه ‌نگار دیگر را هم گرفت روح‌الله رجایی ، سردبیر روزنامه « جام جم » صبح روز دوشنبه (۳۰ تیرماه) بر اثر ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.

درگذشت سعید قائم مقامی، گوینده با سابقه رادیو - BBC News فارسیسعید قائم‌مقامی گوینده، مدیر پیشین رادیو تهران و شاعر، در ۷۷ سالگی در لس‌آنجلس درگذشت.

احمد پور مخبر درگذشتاحمد پورمخبر، بازیگر پیشکسوت سینما، ساعاتی پیش در کرج درگذشت.

در شعر کهن استاد، در شعر نو آواره | DW | 19.07.2020۲۹ تیر ۱۳۵۹؛ ۴۰ سال پیش در چنین روزی جلال‌الدین همایی در تهران درگذشت. روزشمار چهره‌های تاریخی

درگذشت جان لوئیس؛ دونالد ترامپ هم تسلیت گفتدونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، و تعدادی دیگر از رهبران جهان به جمع کسانی پیوستند که یاد جان لوئیس، نماد مبارزات حقوق مدنی آمریکا، را گرامی داشتند. آقای ترامپ در توییتی نوشت که از خبر مرگ این نماینده پیشین کنگره 'غمگین' شده است.

جان لوئیس، نماد جنبش حقوق مدنی درگذشتجان لوئیس، از رهبران جنبش حقوق مدنی و از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا در سن ۸۰ سالگی درگذشت. آقای لوئیس، یکی از 'شش رهبر بزرگ' حامی حقوق بشر بود که در سازماندهی راهپیمایی تاریخی سال ۱۹۶۳ نقش داشت. مارتین لوتر کینگ یکی دیگر از رهبران این جنبش بود.