سردار جلالی: اطلاعات ناشی از واکسیناسیون می‌تواند مبنای تهدید زیستی علیه ایران باشد

سردار جلالی: اطلاعات ناشی از واکسیناسیون می‌تواند مبنای تهدید زیستی علیه ایران باشد

10/01/2021 04:38:00 ب.ظ

سردار جلالی: اطلاعات ناشی از واکسیناسیون می‌تواند مبنای تهدید زیستی علیه ایران باشد

رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: اطلاعات ناشی از واکسیناسیون گسترده می‌تواند مبنای تهدیدات زیستی آینده علیه ایران باشد.

وی افزود: آمریکا و انگلیس از جمله کشورهای دارای فناوری‌های پیشرفته در حوزه بیولوژیک هستند و بارها از این توان همچون تولید سلاح‌های میکروبی، انتقال بیماری، تست کشت ویروس و... علیه ملت‌ها استفاده کرده‌اند.جلالی با بیان اینکه این دو کشور به هیچ وجه حاضر نیستند که اقدامات بیولوژیک خود شامل تحقیقات، آزمایشات، آزمایشگاه‌ها و نتایج آن را در سطح جهانی، ذیل یک مکانیسم شفافیت زا قرار دهند، تصریح کرد: برای مثال چرا آمریکایی ها باید ۲۵ آزمایشگاه زیستی سطح چهار در نزدیکی ایران، روسیه و چین داشته باشند؟چرا هیچ نهادی بر آنها نظارت نمی‌کند؟

دبیر کل سازمان بهداشت جهانی: همه‌گیری کرونا زمانی پایان می‌یابد که جهان تصمیم بگیرد به آن پایان دهد روحانی سرقت اسناد هسته‌ای از سوی اسرائیل را تأیید کرد | DW | 02.08.2021 آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم

وی گفت: در حالی‌که همچنان موضوع منشاء و علت اصلی شیوع این ویروس با ابهام مواجه است و احتمال عامدانه بودن تولید و یا انتشار آن نه رد و نه تایید شده است چه طور می توان به کشورهایی مثل آمریکا که دستشان تا مرفق به خون ملتهای جهان به ویژه ایران آغشته است اطمینان کرد؟! یادمان نرفته همین آمریکا و اروپا بودند که صدام را به تسلیحات شیمیایی علیه ایران مجهز کردند.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه یکی از روش های مرسوم آمریکایی ها برای تایید کارکرد داروها بررسی تاثیر آن بر سایر ملتهاست، گفت: قطعا ملت ایران مانند بسیاری از ملت های دیگر اجازه چنین آزمایش هایی را نمی دهد.جلالی یادآور شد: نتایج واکسیناسیون کرونا در مقیاس جمعیت کلان می‌تواند اطلاعات باارزش و حیاتی را در اختیار شرکت های تولیدکننده قرار دهد که مبنای تهدیدات زیستی آینده علیه ملت ایران قرار گیرد. headtopics.com

وی با بیان اینکه تدبیر رهبری برای صیانت از سلامت جامعه بسیار به‌جا و شجاعانه است، تصریح کرد: ایشان اجازه نمی‌دهند ملت بزرگ ایران ابزار آزمایشگاهی غربی‌ها شوند.رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: چطور می‌توان به کشوری که از بمب اتم علیه مردم کشور مخالفش استفاده کرده است اعتماد کرد؟ چه کسی به قاتل سردار سلیمانی اطمینان دارد؟

ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

سرنگون باد جمهوري اسلامي خوبه‌ که سر و کله‌‌ی این ویروس از چین پیدا شد و آمریکا هم‌ داره بیش‌ترین کشتار را میده. وای اگر عکس این بود چی می‌گفت دو کلمه حرف حساب از گروهبان گارسیا😂این همون پخمه ای نبود که می گفت وضعیت کشور از نظر کرونا سفیده؟ 😂😂 I thought that exactly. واقعا از این همه دروغ خجالت نمیکشید؟

چون آقا گفته ماست سیاهه چاکران هم هر طوری شده به عموم باید بقبولن ماست سیاهه چون اقاشون گفته پس عرزشیا از رو دست این یابو کپی میکنن... ج‌ج‌ح «جمهوری جهالت و حماقت» خودش تهدید علیه ملت هست در همه شکل نطق همه باز شد دیگه طالبان وقتی نمایندگان بهداشت جهانی که برای واکسینه کردن کودکان افغانی آمده بودند را میکشت با خودم گفتم خدارا شکر باز ما یک قدم جلو هستیم اما فکرش را نمیکردم که آنها چنان پیش روند که در جهت آشتی با دنیا پای میز مذاکره بنشینند اما ما چنان عقب رویم که خود زنی کنیم.اف بر شما جاهلان

تو که یه تپه ای نگران نباش چیزی نمیتونه تهدیدت کنه وقتی این سردمداران حکومتی از بالا تا پایین ار کلفت تا نازک اظهار فضل میکنن ادم شک میکنه تو کدوم عهد و دوره داره زندگی میکنه شاید پرت شدیم به قعر نابودی عهد قجر که ملاها فتوا میدادند اتوی برقی حرام یخچال حرام ماشین حرام کفش چرمی حرام.... واکسن حرام تو که اینو میدونستی چرا قبلا نگفتی؟ تهوع آورید. تهدید زیستی خود شماهایید و مسئول جانهایی که به علت واکسینه نشدن به موقع از بین میروند.

خفه بابا. خیکی شدشو. تو خودت تهدید زیستی هستی بزرگترين تهديد زيستى تو و امثال تو و رهبر ماليخولياييتونه من کاری به محتوای حرف های ایشان ندارم ، ولی واقعا این اندام برای یک ژنرال نطامی زشت نیست ؟ چاقی مفرط در قامت یک ژنرال ؟!!! چرا کمی ورزش نمی کنید ؟ بدون شرح تمام الاغهايى كه در اين زمينه صاحب نظر نيستن ، نظر دادن در اين زمينه ، كشور گير كرده تو دست يك سرى بى شعور