سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: از حقوق مردم ایران برای تجمع و ابراز نظر مسالمت‌آمیز پشتیبانی می‌کنیم

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

♦ ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده، در کنفرانس خبری روز دوشنبه، ۲۸ تیر، گفت: «ما گزارش‌های مربوط به اعترضات در استان خوزستان از جمله گزارش‌های حاکی از تیراندازی نیروهای امنیتی به معترضان، را از نزدیک دنبال می‌کنیم.» ⬇بیشتر بخوانید:

ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده، در کنفرانس خبری روز دوشنبه، ۲۸ تیر، در پاسخ به پرسشی درباره وضعیت اعتراضات مردمی در استان خوزستان ایران، گفت: «ما گزارش‌های مربوط به اعترضات در استان خوزستان، از جمله گزارش‌های حاکی از تیراندازی نیروهای امنیتی به معترضان، را از نزدیک دنبال می‌کنیم.»

اعتراضات گسترده نسبت به بی‌آبی در چند شهر استان خوزستان امروز وارد پنجمین روز پیاپی شده است و مردم لرستان نیز از دیروز در حمایت از آنها با برگزاری تجمع و بستن راه‌های منتهی به خوزستان برای جلوگیری از ارسال نیروهای امنیتی و انتظامی به این استان، به این اعتراضات پیوسته‌اند. بنا بر گزارش‌های شهروندی منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، اعتراضات سراسری نسبت به بی‌آبی در برخی شهرهای استان خوزستان برای پنجمین روز پیاپی ادامه دارد. بنا بر گزارش‌ها، مردم استان لرستان که در همسایگی خوزستان واقع شده است نیز به اعتراضات پیوسته‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Shirdokhtar1966 خیلی مراقب باشید،نزدیک نرید، مستقیم شلیک میکنن!

ند پرایس غلط کرد!😇 به پرایس بگویید : اوضاع داخلی مردم ایران به تو مربوط نیست دهانت را ببند و از این ژست ها نگیر!

شما گه می خورید با بایدن سرتون رو از خشتک آخوندا بیرون بکشید ما سرنگون شان می کنیم بابدن_جنایتکار خورستان_قهرمان

دنبال کردن فایده ندارد، باید صدای خود را علیه جمهوری بیشرمی که ایران ما را اشغال کرده بلند کنید. چرا آب خوزستان و بسیاری از نقاط ایران را قطع کرده و به هدفهای دیگری تخصیص داده و ایران ما به ویژه خوزستان را به این روزگار فلاکت بار انداخته اند.

با رژیم تروریستی گروگانگیری ضد ایرانیان مذاکره نکنید و در کنار ملت ایران و خواست ملت ایران قرار بگیرید khuzestanSOS

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا ادعاهای عراقچی را 'شرم‌آور' خواند | DW | 18.07.2021ند پرایس ایران را متهم کرد که از زیر بار پذیرش مسئولیت به بن‌بست کشیده شدن مذاکرات هسته‌ای در وین شانه خالی می‌کند. سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در عین حال تاکید کرد تا کنون توافقی بر سر تبادل زندانیان حاصل نشده است. اينقدر صبر كنيد تا حكومت دجالان در ايران دنيا را نابود كند اینجا دیگه این داره دروغ میگه به او کلاً ربطی ندارد. او از معاهده خارج شده، بنابراین حرفهای آنان مفت و بی ارزش است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فعالان حقوق بشر ایرانی از سازمان ملل خواستند برای جلوگیری از سرکوب معترضان خوزستانی اقدام کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. به دولت آمریکا بگویید مذاکره با این خونخواران که مردمشان را بخاطر بی آبی به گلوله می بندند جرم است ! آری جرمی نابخشودنی و مردم ایران هیچوقت فراموش نمی کنند. خوزستان_را_دریابید خوزستان_آب_ندارد FreeIran2021 United Nations is one of corrupted organization.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دوازده‌ هزار خانواده افغان در استان تخار از ترس طالبان از خانه‌هایشان فرار کردندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ميكم به اين يارو بايدن خوابالو هم بايد مثل اوباما يه جايزه صلحى يا يه چيزى بدن👺👺👺👺👺👺
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

انزجار و نگرانی از استفاده از جاسوس‌افزار پگاسوس علیه خبرنگاران | DW | 19.07.2021موضوع بر سر شنود تلفن و همچنین رمزگشایی از پیام‌رسان واتس‌اپ و سیگنال از طریق استفاده از یک نرم‌افزار ساخت اسرائیل است. بیش از ۵۰ هزار اطلاعات مربوط به خبرنگاران و نیروهای وابسته به اپوزیسیون در جهان لو رفته است. اسراییل نه صهیونیست
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وزارت داخله افغانستان: دو ولسوالی‌ مالستان و سرخ پارسا از تصرف طالبان درآمدوزارت امور داخله افغانستان روز یکشنبه 18 ژوئیه (27 سرطان) اعلام کرد که سربازان افغان ولسوالی‌های مالستان در ولایت غزنی و سرخ پارسا در پروان را از تصرف گروه بیش باد.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزارت بهداشت ایران: روسیه فقط 2 میلیون از 62 میلیون واکسن کرونا را تحویل دادکیانوش جهانپور، مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت ایران مدعی شد علت تاخیر و وقفه در روند واکسیناسیون در این کشور، خلف وعده طرف‌های فروشنده واکسن از جمله آنها هم تاریخ مصرف شان نزدیک به انقضا بوده است.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »