انزجار و نگرانی از استفاده از جاسوس‌افزار پگاسوس علیه خبرنگاران | DW | 19.07.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

موضوع بر سر شنود تلفن و همچنین رمزگشایی از پیام‌رسان واتس‌اپ و سیگنال از طریق استفاده از یک نرم‌افزار ساخت اسرائیل است. بیش از ۵۰ هزار اطلاعات مربوط به خبرنگاران و نیروهای وابسته به اپوزیسیون در جهان لو رفته است.

سیاستمداران اروپایی و سازمان‌های مطبوعاتی در اروپا نسبت به انتشار گزارش مربوط به جاسوسی از روزنامه‌نگاران، افراد وابسته به گروه‌های اپوزیسیون و کنشگران سیاسی در جهان ابراز تاسف کرده‌اند. گفته می‌شود که اطلاعات ذخیره شده در تلفن‌های همراه شمار کثیری از خبرنگاران در جهان توسط یک جاسوس‌افزار لو رفته است.

میشل باچله، کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد نیز در واکنش به این گزارش‌ها ابراز نگرانی کرده است. گفته می‌شود شرکت اسرائیلی NSO این جاسوس‌افزار را در اختیار کشورهای مختلفی قرار داده است.اخبار منتشر شده حکایت از آن دارد که از سال ۲۰۱۶ به این سو، از بیش از ۵۰ هزار اطلاعات ذخیره شده در تلفن‌های هوشمند از طریق استفاده از این نرم‌افزار رمزگشایی شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اسراییل نه صهیونیست

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ارسال پیام در واتس‌اپ بدون استفاده از تلفن همراهواتس‌اپ جزئیات بزرگترین به‌روزرسانی پنج سال اخیر خود را منتشر کرد که بر اساس آن کاربران برای استفاده از این اپلیکیشن بر روی رایانه‌های شخصی نیازی به روشن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

هشدار اسرائیل: ایران در صدد سوءاستفاده از بحران لبنان استپس از شکست تلاش «حزب‌الله» در قاچاق اسلحه و کشف انبارهای سلاح وابسته به این گروه از سوی اسرائیل، احتمال افزایش تنش‌ها در لبنان به‌رغم وجود بحران سیاسی و مهم اينكه بايستى لبنان حكومت آرتش اعتماد بنفس خودرا داشته باشند نه اعتماد بر عليه ديكَران مانند ايالات متحده امريكا
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

گله‌مندی مردم خوزستان از آب به‌حق استاستاندار خوزستان: *گله‌مندی مردم خوزستان از آب به‌حق است *همه تلاش ما بر این است که آلام مردم را کمتر کنیم *نظام در استان کار کرده است *خوزستان از نظر آب شرب دچار مشکل است *مشکل عمده خوزستان کشت‌های پرمصرف شلتوک است مشکل مغز پوکیده تو رهبر فرومایه ات است تهران وقم ابادشد بامکیدن نفت واب خوزستان آلام را با تیراندازی کاهش میدین؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اردوغان: وحدت جمهوری ترک قبرس شمالی بالاتر از همه ملاحظات سیاسی استاردوغان: وحدت جمهوری ترک قبرس شمالی بالاتر از همه ملاحظات سیاسی است - آرمان قبرس، موضوع مهمی است. این آرمان ملت بزرگی است که سال 1974 قهرمانانه حماسه آفریدند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آورد آب امسال خوزستان ۴۴ درصد کمتر از نرمال استمدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با بیان اینکه امسال آوردهای آبی ما حدود ۱۰ میلیارد متر مکعب کمتر است، گفت: میزان آورد بالادست سدها تا امروز ۱۳ میلیارد و ۴۰۰ متر مکعب است درحالی که سال گذشته مجموع آورد ۲۳ میلیارد و ۲۰۰ متر مکعب بوده است؛ پیش‌بینی ما این است که آورد آب امسال ۴۴ درصد کمتر از نرمال باشد. احتمالا تتقصير مردمه كه زياد مصرف كردن!! Kiram tu namuse hameye enghelabo enghelabiao hamatun ke dozdin ... sag zanobachehatono begad ... in vaze mamlekat edare kardane ... ? 4 ta mahi mizashtan tu tong behtar az shoma mamlekato edare mikardan.... بسیار شگفت انگیز است كه نظامي مثل جمهوري اسلامي در ٤ دهه‌ اخير هميشه و در همه‌ ابعاد فكر و توجه ملتش بسوي كربلا و عطش بچه های امام حسین جلب کرده؟! اما درتمام این مدت مردمان عرب ایرانی که همان زبان عربی مثل بچه های امام حسین صحبت میکنند بدجوری در مضیقه ی آب قرار گذاشته بوده 🤔
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مردم ما بیش از هر دوره‌ای نیاز به موفقیت دارند/‎ «قهرمان» نمادی از موفقیت ایران و ایرانیان است‌واقعا بلاییکه شما سر ایرانیان اوردید هیچ جای دنیا مردم روشون نمیشه بگن ایرانی هستیم
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »