سخنگوی قوه‌ قضائیه ایران: تبعه چینی منتشر کننده فیلم دختران نوجوان ممنوع الخروج شده است

15/06/2021 11:56:00 ق.ظ

سخنگوی قوه‌ قضائیه #ایران: تبعه چینی منتشر کننده فیلم دختران نوجوان ممنوع الخروج شده است

غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه, هواپیمای اوکراینی

سخنگوی قوه‌ قضائیه ایران: تبعه چینی منتشر کننده فیلم دختران نوجوان ممنوع الخروج شده است

سخنگوی قوه قضائیه ایران گفت که تبعه چینی منتشر کننده فیلم دختران جوان و نوجوان با قرار تامین آزاد اما ممنوع الخروج شده است. - خبرگزاری آناتولی

15.06.2021عکس از ایرنااستانبول/خبرگزاری آناتولیغلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه ایران امروز سه‌شنبه در نشست خبری هفتگی خود درباره وضعیت رسیدگی به پرونده یک تبعه چینی که فیلم‌های رابطه خود با دختران جوان و نوجوان ایرانی را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده بود، گفت: گرچه این فرد ابتدا دستگیر و با قرار تامین آزاد شد، ولی قرار ممنوع الخروجی او نیز صادر شده است.

اسماعیلی در این باره اظهار داشت: «بعد از حادثه و فیلم هایی که منتشر شد قوه قضاییه ورود جدی کرد و با همکاری پلیس فتا این فرد را شناسایی و دستگیر کردیم و یکی از همدستانش هم دستگیر شد. پرونده دو متهم دارد و در حال رسیدگی است و حتما در چارچوب ضوابط رسیدگی و حکم صادر خواهد شد. گرچه این فرد ابتدائا دستگیر شد و با قرار تامین آزاد شد، ولی قرار ممنوع الخروجی او نیز صادر شده است».

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

شرکت نواکس از تولید واکسن جدید کرونا با اثربخشی ۹۳ درصدی خبر دادبر اساس گزارش منتشر شده، واکسن تولیدی شرکت آمریکایی نواواکس حدود ۹۳ درصد در مقابل انواع گوناگون ویروس کرونا اثربخشی داشته است.

اسکوچیچ: هنوز یک قدم برای صعود مانده استاسکوچیچ: *بازی با عراق سخت‌تر از سه مسابقه قبلی است *هنوز یک قدم برای صعود مانده است *هر چه در توان داریم می‌گذاریم تا بازی آخر را هم با موفقیت پشت سر بگذاریم *اطلاعات کاملی از تیم ملی عراق نداریم

میزان مشارکت ۴۲ درصد برآورد شده استمیزان مشارکت ۴۲ درصد برآورد شده است بر اساس نتایج آخرین نظرسنجی مرکز افکارسنجی ایران بعد از برگزاری سومین مناظره تلویزیونی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری میزان مشارکت در انتخابات ۴۲ درصد محاسبه شده است. ۴۲ سال رژیم ایران همه تان را می شناسیم آخرش چی این همه تقلب این بیاد آن بیاد رژیم ایران حامیان شان خانواده هاتون همه جون به جونتون کنند محتاجان گدایان درگاه ایران ایرانی ها هستید از صدقه سری ایران و ایرانی ها جولان می دید ایرانی است شماها را گدا شاه کرد رژیم ایران : شماها حتی تاریخ هویت فرهنگ سواد ثروت ندارید به چه چیزتان می نازید اینقدر منم منم و می کنید قبل انقلاب فراموش کردید در کجای جایگاه بودید فقیر بودید حتی قدرت نداشتید از شهری به شهری برید اگر مردم ایران انقلاب نمی کردند در کجای جایگاه بودید

اظهارات دیرهنگام وزیر اطلاعات دولت دهم تامل برانگیز است/ شورای نگهبان فیلم و صوت جلسه بررسی صلاحیت‌ مرحوم هاشمی را منتشر کندمعاون اول رییس‌جمهور در توییتی در واکنش به اظهارات وزیر سابق اطلاعات، از شورای نگهبان درخواست کرد برای جبران حقوق پایمال شده و احترام به افکار عمومی به جای هرگونه پاسخگویی غیرموثر، اقدام به انتشار فیلم و صوت کامل جلسه بررسی صلاحیت مرحوم هاشمی رفسنجانی کند.

همتی :برای انتخاب اعضای کابینه یک مقدار زود استهمتی: برخی نامزدها می‌گویند اینترنت نباید فیلتر باشد، دنبال فیلتر بودند و می‌گویند به آزادی خانم‌ها چه کار داریم، قبلا مخالف این موضوع بودند، خیلی‌ها که می‌گفتند به ارتباطات با کشورهای خارجی نیاز نداریم، الان می‌گویند به گسترش این روابط احتیاج داریم رئیسی: بانک مرکزی چرا با متخلفان بانکی برخورد نکرد؟ وقتی موارد را پیگیری کردیم دیدیم در بانک مرکزی هم فساد وجود دارد و ۲۵ نفر از آنها را بازداشت کردیم. همتی حرف مفت زیاد میزنه الان مشکل مردم فیلترینگ نیست. دیگه دوران این حرفا گذشته.روحانی پل برای شما باقی نگذاشته.

پوتین: روابط روسیه-آمریکا فدای جدال سیاسی داخلی شده استرئیس جمهور روسیه اعلام کرد روابط مسکو و واشنگتن در سال‌های اخیر فدای جدال سیاسی داخلی در آمریکا شده است. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی قوه قضائیه ایران گفت که تبعه چینی منتشر کننده فیلم دختران جوان و نوجوان با قرار تامین آزاد اما ممنوع الخروج شده است.Aa شرکت نواواکس می‌گوید واکسنی تولید کرده که بیش از ۹۰ درصد در مقابل انواع مختلف ویروس کرونا موثر است.به گزارش ایسنا، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از دیدار ایران و عراق اظهار کرد: قبل از این که به بحرین بیاییم، می‌دانستیم که باید چهار بازی سخت را انجام دهیم و هر چهار مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذاریم.به گزارش ایسنا، مرکز افکارسنجی ایران (ایسپا) در آخرین نظرسنجی خود از افرادی که در انتخابات مشارکت می‌کنند پرسیده است که «روز شنبه سومین مناظره بین نامزدهای ریاست جمهوری برگزار شد.

15.06. نتایج امیدوارکننده این شرکت موجب شده تا احتمال صدور مجوز تولید اضطراری واکسن کووید-۱۹ در سه ماه سوم سال ۲۰۲۱ افزایش یابد.2021 عکس از ایرنا استانبول/خبرگزاری آناتولی غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه ایران امروز سه‌شنبه در نشست خبری هفتگی خود درباره وضعیت رسیدگی به پرونده یک تبعه چینی که فیلم‌های رابطه خود با دختران جوان و نوجوان ایرانی را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده بود، گفت: گرچه این فرد ابتدا دستگیر و با قرار تامین آزاد شد، ولی قرار ممنوع الخروجی او نیز صادر شده است. در عین حال تیم خوبی داریم. اسماعیلی در این باره اظهار داشت: «بعد از حادثه و فیلم هایی که منتشر شد قوه قضاییه ورود جدی کرد و با همکاری پلیس فتا این فرد را شناسایی و دستگیر کردیم و یکی از همدستانش هم دستگیر شد. تولید این واکسن‌ها بر پایه پروتئین است و در آن از قطعات خالص ویروس برای تحریک پاسخ ایمنی بدن استفاده می‌کنند. پرونده دو متهم دارد و در حال رسیدگی است و حتما در چارچوب ضوابط رسیدگی و حکم صادر خواهد شد. ایسپا همچنین در این نظرسنجی درباره مشارکت کردن یا نکردن جامعه آماری خود در انتخابات پیش رو پرسیده است که بر اساس آخرین برآورد بعد از برگزاری سومین مناظره تلویزیونی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری میزان مشارکت در انتخابات ۴۲ درصد محاسبه شده است.

گرچه این فرد ابتدائا دستگیر شد و با قرار تامین آزاد شد، ولی قرار ممنوع الخروجی او نیز صادر شده است». دکتر گریگوری گلن، رئيس تیم تحقیق و توسعه شرکت نواواکس در این خصوص به خبرگزاری رویترز تاکیده کرده که واکسن این شرکت در مقابل انواع جهش یافته ویروس کرونا که در برزیل، آفریقای جنوبی و هند نیز مشاهده شده نیز جواب داده است. سرمربی تیم‌ملی خاطرنشان کرد: برای بازیکنان و مربی عراق احترام زیادی قائل هستیم. سخنگوی قوه قضائیه ایران در مورد تحقیقات مربوط به فایل صوتی وزیر خارجه این کشور نیز توضیح داد: «قبلا اشاره کردم پرونده ای در دادسرای عمومی و انقلاب تهران تشکیل شده و افراد متعددی که مرتبط با پرونده بودند، از آنها به عنوان مطلع تحقیق شد. برخی که در مظان اتهام بودند ممنوع الخروج شدند و برخی از افراد هم که در مظان اتهام بودند تفهیم اتهام شدند و قرار تامین برای آنها صادر شده و با قرارتامین آزادند». دکتر گلن می‌گوید این واکسن تقریبا ۷۰ درصد در برابر انواع گونه‌های کرونا که نواواکس قادر به شناسایی آنها بوده، اثربخش خواهد بود. غلامحسین اسماعیلی ادامه داد: «تحقیقات توسط دادسرای عمومی و انقلاب تهران در حال انجام است و به محض نتیجه، اطلاع رسانی را انجام خواهیم داد». مطمئنم ترکیبی که مقابل ما بازی می‌کند، بهترین ترکیب و تیمی است که می‌تواند برای عراق بازی کند. وی درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده مربوط به هدف قرار گرفتن هواپیمای اوکراینی از سوی سامانه موشکی سپاه پاسداران ایران نیز تصریح کرد: «صد در صد غرامت به این افراد پرداخت خواهد شد و اینکه قبل از صدور رای غرامت می‌دهیم امتیاز و ارزش است و توسط سازمان برنامه و بودجه و وزارت راه و شهرسازی انجام می‌شود».» نتایج پژوهش‌های نواواکس نشان داده که این واکسن عوارض چندانی نداشته و تنها در مواردی سردرد، خستگی و درد عضلانی گزارش شده که همه این موارد خفیف بوده است.۴ درصد هم به این سوال پاسخ ندادند.

اسماعیلی همچنین به ورود قوه قضائیه به مساله قطع مکرر برق طی ماه های اخیر در ایران خبر داد و گفت: «موضوع ترک فعل اقدام شایسته قوه قضائیه در دوره تحول بوده است، در سال گذشته رئیس قوه قضائیه توجه شایسته‌ای نسبت به این موضوع داشت و دستور العملی درباره آن صادر کرد. درباره قطع برق سازمان بازرسی تحقیقات خود را انجام داده است و اگر تصمیم به تعقیب مسئولان باشد این کار انجام خواهد شد». این شرکت می‌گوید همچنان در مسیر تولید ۱۰۰ میلیون دوز در ماه در پایان سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ و ۱۵۰ میلیون دوز در ماه در سه ماه چهارم سال ۲۰۲۱ است. امیدوارم که این جو مثبت را به بازیکنان داخل زمین منتقل کنیم تا آن‌ها این احساس را در زمین داشته باشند. .