تاجیکستان طی 4 ماه 11.2 میلیون دلار برق به افغانستان و ازبکستان صادر کرد

25/03/1400 11:29 ق.ظ

تاجیکستان در دوره ژانویه تا آوریل سال‌جاری 11.2 میلیون دلار برق به افغانستان و ازبکستان صادر کرده است. - خبرگزاری آناتولی

تاجیکستان در دوره ژانویه تا آوریل سال‌جاری 11.2 میلیون دلار برق به افغانستان و ازبکستان صادر کرده است. - خبرگزاری آناتولی تاجیکستان در دوره ژانویه تا آوریل سال جاری 11.2 میلیون دلار برق به افغانستان و ازبکستان صادر کرده است. موسسه آماری تاجیکستان طی بیانیه‌ای اعلام کرد که این کشور در دوره ژانویه تا آوریل سال جاری 11.

2 میلیون دلار برق به افغانستان و ازبکستان صادر کرده است.

این میزان 30.8 درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل بوده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

واکسیناسیون کرونا در جهان؛ حدود 2 میلیارد و 336 میلیون دوز تزریق شدواکسیناسیون کرونا در جهان؛ حدود 2 میلیارد و 336 میلیون دوز تزریق شد تاکنون حدود 2 میلیارد و 336 میلیون دوز واکسن کرونا در سراسر جهان تزریق شده و ترکیه دهمین کشور از لحاظ میزان واکسیناسیون است.

سبد معیشت حداقلی به ۹ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان رسید/ افزایش ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی هزینه‌های زندگی کارگران و بازنشستگانبا همه‌ی تقلیل‌گرایی‌ها، سبد معیشت حداقلی، حدود ۹ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان شده است یعنی در دوماه و چند روز، یک رشد ۳۲.۱۵ درصدی در هزینه‌های زندگی!

۳ میلیون دز واکسن کرونا توسط بخش خصوصی تا دو هفته دیگر وارد می‌شودنائب رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به اینکه اگر اتفاقی خاصی نیفتد تا دو هفته دیگر اولین مرحله از محموله‌های واکسن کرونا توسط بخش خصوصی وارد کشور می‌شود، گفت: سه میلیون دز واکسن کرونا در راه ایران است.

وام اجاره ۷۰ میلیون تومان شدوام اجاره ۷۰ میلیون تومان شد وزیر راه و شهرسازی از افزایش سقف وام ودیعه مسکن در تهران از ۵۰ به ۷۰ میلیون تومان خبر داد؛ در دیگر کلانشهرها و سایر شهرها نیز به ترتیب ۴۰ و ۲۵ میلیون تومان خواهد بود.

وعده مقام وزارت بهداشت ایران برای ورود یک میلیون دوز واکسن | DW | 13.06.2021به گفته رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت ایران، تا پایان هفته جاری یک میلیون دوز واکسن کووید۱۹ وارد ایران می‌شود. در حال حاضر ۱۳ شهر در وضعیت قرمز قرار دارند. کرونا ریشه فرقه شیعه را در ایران خواهد کند!!!👹

فردی ۲۸ میلیون دلار برای ده دقیقه پرواز با جف بزوس به فضا پرداخت | DW | 13.06.2021پرواز به فضا به همراه جف بزوس، صاحب شرکت آمازون به حراج گذاشته شد. قیمت پایه ۴،۸ میلیون دلار بود، اما در پایان حراج فردی ناشناس حاضر شد شش برابر آن را بپردازد. تنها چهار میهمان می‌توانند در این سفینه فضایی جای گیرند.