سخت‌ترین هفتهٔ کرونا در آمریکا؛ «۱۱ سپتامبر دیگری در راه است»

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

‌«این زمان، برای ما زمان پرل‌ هاربر و ۱۱ سپتامبر خواهد بود که فقط نه در یک نقطه، بلکه در سراسر کشور روی خواهد داد. و می‌خواهم آمریکایی‌ها این را بفهمند.»

رئيس عملیاتی سپاه خدمات بهداشتی آمریکا اعلام کرد که هفتهٔ پیش رو «سخت‌ترین» و «غم‌بارترین» هفته برای بسیاری از شهروندان این کشور خواهد بود.

ژنرال جروم آدامز، رئیس بهداری دولت فدرال، اعلام کرد:‌ «این زمان، برای ما زمان پرل‌ هاربر و ۱۱ سپتامبر خواهد بود که فقط نه در یک نقطه، بلکه در سراسر کشور روی خواهد داد. و می‌خواهم آمریکایی‌ها این را بفهمند.» از سوی دیگر دونالد ترامپ، رئيس جمهوری این کشور، زمان کنونی را «وقت عزای عظیم» خواند اما ابراز امیدواری کرد که در نیویورک به‌زودی از شمار کسانی که در اثر این بیماری جان می‌بازند «کاسته» شود.کارشناسان پزشکی کاخ سفید پیش‌بینی کرده‌اند که چنانچه قرنطینهٔ خانگی به‌تمامی رعایت شود شماری حدود ۱۰۰ تا ۲۴۰ هزار تن در اثر بیماری همه‌گیر کووید-۱۹ در این کشور جان خواهند سپرد.

مسئولان تمامی ایالات آمریکا دستور اجرای قرنطینهٔ خانگی شهروندان را صادر کرده‌اند به‌جز هشت ایالت که همگی فرمانداران‌ جمهوریخواه دارند یعنی: آرکانزاس، آیووا، نبراسکا،‌ داکوتای شمالی، کارولینای جنوبی، داکوتای شمالی، یوتا و وایومینگ. شمار مبتلایان به ویروس کرونا در کلّ ایالت‌های آمریکا از مرز ۳۳۶ هزار تن گذشته است و تا کنون ۹۵۷۳ تن نیز در اثر بیماری کووید-۱۹ در این کشور جان باخته‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مرگ بر چین پنهانکار

بعد ۱۱ سپتامبر امریکا برای نجات اقتصادش به چندتا کشور حمله کرد?!

این سری ترامپ به آمریکا حمله کرد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در جهان؛ مرگ ۱۵۰۰ نفر در آمریکا در یک شبانه روز۱۰ کشوری که در حال حاضر بیشترین شمار مبتلایان در جهان را دارند، پس از ایالات متحده و ایتالیا عبارتند از: اسپانیا، آلمان، فرانسه، چین، ایران، بریتانیا، ترکیه و سوئیس. انشالاه بیشتر بشههههه👌 دستشون درد نکنه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۶۳۰ نفر در ایالت نیویورک در شبانه روز گذشته در اثر ابتلا به کرونا جان باختندمدت چهار هفته است که اسپانیایی ها در قرنطینه به سر می برند. دولت این کشور در این مدت یکی از سختگیرانه ترین قوانین قرنطینه در سطح اروپا را به اجرا گذاشته است. ابرقدرتو نگاه تروخدا!!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئو؛ انجام ورزش روزانه با رعایت فاصله در لندن در روزهای قرنطینه😂😂😂😂😂😂😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

احسان مهرابی: تخیل در سلول انفرادی و خواندن و نوشتن در روزهای قرنطینه، نجات‌بخش است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ عزای عمومی در چین و سفر ویروس به جزایر دوردستتعداد مبتلایان به ویروس_کرونا در جهان به بیش از یک میلیون و صد هزار نفر رسید و تعداد قربانیان این ویروس نیز در حال نزدیک شدن به رقم ۶۰ هزار نفر است. عزای عمومی برای کشته شدن سه چهار هزار نفر یا سی چهل میلیون ؟
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

نبرد با کرونا در همسایگی ایران؛ تشدید تدابیر امنیتی در ترکیه، امارات و عربستاندر امارات فعالیت مترو و تراموا برای دو هفته به حالت تعلیق درآمده است و در این مدت اتوبوس‌های شهری موظف هستند بطور رایگان و تاکسی‌ها با تخفیف ۵۰ درصدی به نقل و انتقال مسافران بپردازند. دوستان! علت اصلی تعطیلی بخش مستقیم و فارسی تلویزیون یورو نیوز عدم استقبال کافی و اندک بودن تماشاگران گرامی فارسی زبان بوده! زیرا که ایرانیان که الاغ نیستند و حمایت های پنهان و حقیر و مقصر جلوه دادن دشمنان رژیم آخوندی و البته بزرگنمایی نقاط ضعف کشورهای دوست مردم ایران را می فهمند! امکانات بیشتر دارن تحریم هم نیستن اما خیلی بی عرضه هستن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »