نبرد با کرونا در همسایگی ایران؛ تشدید تدابیر امنیتی در ترکیه، امارات و عربستان

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 59%

در امارات فعالیت مترو و تراموا برای دو هفته به حالت تعلیق درآمده است و در این مدت اتوبوس‌های شهری موظف هستند بطور رایگان و تاکسی‌ها با تخفیف ۵۰ درصدی به نقل و انتقال مسافران بپردازند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ترکیه از افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به رقمی نزدیک به ۲۴ هزار نفر خبر داد. بیشترین میزان آلودگی نیز در شهر استانبول گزارش شده است.

وزیر بهداشت ترکیه نرخ بهبود مبتلایان به کرونا در این کشور را بالا دانست. به گفتۀ او تا کنون ۷۸۶ بیمار درمان شده و بیمارستان‌ها را ترک کرده اند اما ۱۳۱۱ بیمار همچنان در بخش مراقبت‌های ویژه قرار دارند. او افزود که علاوه بر حفظ فاصلۀ ۳ قدم میان افراد، استفاده از ماسک برای همه در اماکن عمومی ترکیه نیز اجباری است.اگرچه از ۲۶ مارس در تمام امیرنشین‌های این کشور مقررات منع آمد و شد شبانه حاکم بوده، اما بر اساس تصمیم جدید کمیته عالی مدیریت بحران امارات، این مقررات باید به مدت دو هفته دیگر در تمام ساعات شبانه روز اجرا شود.

امارات پیش از این نیز هرگونه آمده و شد به مناطق مهاجر نشین از جمله محلۀ «الراس‎» در شهر دبی را ممنوع کرده بود و پس از بستن تمام ورودی‌ها به این محلات، آزمایش‌های پزشکی گسترده‌ای را از ساکنان این مناطق انجام داده بود.عربستان سعودی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

امکانات بیشتر دارن تحریم هم نیستن اما خیلی بی عرضه هستن

دوستان! علت اصلی تعطیلی بخش مستقیم و فارسی تلویزیون یورو نیوز عدم استقبال کافی و اندک بودن تماشاگران گرامی فارسی زبان بوده! زیرا که ایرانیان که الاغ نیستند و حمایت های پنهان و حقیر و مقصر جلوه دادن دشمنان رژیم آخوندی و البته بزرگنمایی نقاط ضعف کشورهای دوست مردم ایران را می فهمند!

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۶۳۰ نفر در ایالت نیویورک در شبانه روز گذشته در اثر ابتلا به کرونا جان باختندمدت چهار هفته است که اسپانیایی ها در قرنطینه به سر می برند. دولت این کشور در این مدت یکی از سختگیرانه ترین قوانین قرنطینه در سطح اروپا را به اجرا گذاشته است. ابرقدرتو نگاه تروخدا!!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اسپانیا از همبستگی ترکیه با این کشور در مبارزه با کرونا قدردانی کردوزیر خارجه اسپانیا از همبستگی ترکیه در این روزهای دشوار مقابله با ویروس کرونا و ارسال تجهیزات پزشکی به این کشور قدردانی کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

از وضعیت کرونا در تهران نگرانیم/ تا اطلاع ثانوی به زندگی با کرونا عادت کنیدمعاون کل وزارت بهداشت ضمن اعلام روند کاهشی بروز کرونا در برخی استان های پرشیوع و همچنین ابراز نگرانی درباره وضعیت این بیماری در تهران، در زمینه پیش بینی از زمان مهار کرونا در دنیا و کشور گفت: تا اطلاع ثانوی و تا زمان کشف دارو و واکسن باید با زندگی با کرونا عادت کنیم. منظورش اینه که تا اطلاع ثانوی، با مرگ با کرونا عادت کنید، چون نظام لیاقت مدیریت بحران کرونا را نداره!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاهش شمار مبتلایان جدید به ویروس کرونا در ایتالیا؛ ۷۶۶ نفر دیگر جان با🎥 کادر درمانی یک مرکز پزشکی در بروکلین نیویورک اجساد متوفیان کرونا را در کامیون‌ یخچال‌دار می‌گذارند آخرین خبرها و گزارش‌ها درباره شیوع ویروس کرونا را در یورونیوز بخوانید:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

راه‌کارهایی که به ما کمک می‌کند تا در دوران مبارزه با کرونا احساس بهتری داشته باشیم🎥 راه‌کارهایی که به ما کمک می‌کند تا در دوران مبارزه با کرونا احساس بهتری داشته باشیم چرا نظام سفاک ج.ا دوباره همه چیز را به حالت عادی برگرداند؟چرا در دوران اوج‌کرونا مردم باید سر کار بروند؟آیا جز این است که مردم ایران سپرانسانی هستند برای پرپر شدن تا نظام فاسد ج.ا راهی برای فرار از تحریمها داشته باشد؟چرا مردم را میکُشید؟سرنوشت بازداشتیهای آبان چه شد؟لعنت به آخوند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ادای احترام به قربانیان کرونا در چین با سه دقیقه سکوت ملیادای احترام به قربانیان کرونا در چین با سه دقیق سکوت ملی چین امروز (شنبه) برای ادای احترام به قربانیان ویروس کرونا به ویژه 'شهدایی' که جان خود را در راه مبارزه با این ویروس عالم‌گیر از دست داده‌اند، سه دقیقه سکوت اعلام کرد. Yes today is National Public Sacrifice Day🙏 此刻,愿花飨逝者、春暖斯人……
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »