ساخت مدارس علمیه لوکس با پول امام زمان

29/05/1398 01:09:00 ب.ظ

در دعوای بین صادق لاریجانی و یزدی اشاره به «مدرسه علمیه ولی‌عصر» شد که توسط رسول دانیال زاده ساخته شد دانیال‌زاده یکی از سرمایه‌دارانی ست که در ارتباط تنگاتنگ با تیم لاریجانی در قوه قضائیه قرار داشت. گزارش پیام یونسی‌پورyounesipour را بخوانید اخبار_ایران

دی ماه سال ۱۳۹۳ در قم راه‌اندازی شد. از ناصر مکارم شیرازی، مرجع تقلید ساکن قم به عنوان صاحب این مدرسه نام برده می‌شود.

مکارم شیرازی در مراسم افتتاح این مدرسه هم گفته که «بخش قابل توجهی از هزینه‌های خرید زمین و ساخت این مدرسه از سوی خیرین تامین شده است.»

این مرجع تقلید هیچ نامی از این خیرین نبرد و همچنین نگفت که در ساخت این مدرسه مجلل چقدر پول خرج شده است؟ مجمتع فرهنگی و مدرسه علمیه امام کاظم در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع و بالغ بر ۲۳ هزار متر مربع زیربنا احداث شده است.

این مدرسه شامل ۱۰۰ مدرس و شبستانی با هزار و ۶۰۰ متر مربع است،. سالن همایش‌های این مدرسه ۹۵۰ نفر ظرفیت دارد که به نمادی از اشرافی‌گری حوزه در ایران تبدیل شده است. شیرازی از جمله مراجع تقلیدی است که به واسطه نزدیکی به حاکمیت در حال حاضر مسئولیت اداره مراکز گوناگون آموزشی، پژوهشی، رفاهی، مذهبی و رسانه‌ای در شهر‌های مختلف ایران را برعهده دارد که از گردش مالی آنها اطلاعاتی در دست نیست. headtopics.com

۳- مدرسه ولی‌عصر (صادق لاریجانی) پیش از نامه محمد یزدی، کمتر کسی می‌دانست صادق لاریجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام صاحب مدرسه‌ای در قم به نام «ولی‌عصر» است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

تعطیلی مدارس طبیعت به بهانه ترویج سند ۲۰۳۰

ثبت نام رانندگان سرویس مدارس تا ۳۱مردادماهمعاون برنامه‌ریزی و توسعه شهری سازمان تاکسیرانی در مورد شرایط عمومی ثبت نام رانندگان تاکسی متقاضی سرویس مدرسه توضیحاتی را ارائه کرد.

کشتی هپینس با اسکورت نیروی دریایی ایران وارد کشور شد/ دوران بزن دررویی برای دشمنان در منطقه تمام شده است/ توان ساخت ناوشکن‌ و زیردریایی‌های مدرن در ایرانفرمانده نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: امروز شاهد آن هستیم که دزدان دریایی واقعی یعنی آمریکا و انگلیس تجهیزات خود، ناوهای هوایی و دریایی را به دلیل هراس از ایران 300 مایل دورتر از آبهای ایران مستقر کردند.

بزرگترین باند قاچاق مواد مخدر در جنوب کشور منهدم شد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim«بزرگترین باند قاچاق مواد مخدر در جنوب کشور منهدم شد» با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان هرمزگان، بزرگترین باند خانوادگی قاچاق مواد مخدر جنوب کشور، شناسایی و منهدم شد

انتقاد عضو جامعه مدرسین از آیت‌الله یزدیانتقاد عضو جامعه مدرسین از آیت‌الله یزدی: *آقای یزدی هر روز با یک نفر در می‌افتد *تا دیروز با هاشمی و امروز لاریجانی است و فردا با چه کسی در می افتد را نمی‌دانم *برای کوچک کردن دیگران و مطرح کردن خودش صحبت می‌کند *رهبری یک نفر فدایی داشته باشد، روحانی است

دعوای دو قاضی القضات سابق ایراندعوای کلامی میان صادق لاریجانی رئیس تشخیص مصلحت نظام و محمد یزدی دبیر مجمع مدرسین حوزه علمیه قم بالا گرفته.