زنگ خطر بازگشت وضعیت هشدار کرونا در استان/ یزد، ابرکوه و میبد در وضعیت هشدار

19/03/1399 09:25:00 ق.ظ

معاون دانشگاه علوم پزشکی یزد خبر داد: زنگ خطر بازگشت وضعیت هشدار کرونا در استان/ یزد، ابرکوه و میبد در وضعیت هشدار

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: افزایش خفیف موارد مبتلا به کرونا در بیمارستان زنگ خطر بازگشت وضعیت هشدار را در این استان به صدا درآورده است. دهقانی ادامه داد: یزد و ابرکوه و تاحدودی شهر میبد در وضعیت هشدار قرار گرفته اند و موارد مثبت بستری و سرپایی در این شهر‌ها افزایش داشته است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی تأکید کرد: نتیجه تحلیل این است که این مساله می‌تواند منجر به رسیدن به سطح هشدار شود.

وی گفت: عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، اعتقاد مردم به پایان کرونا و تردد و سفر‌های غیرضروری به ویژه به استان‌های با وضعیت قرمز سبب افزایش شیوع کرونا شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

هشدار سازمان ملل در مورد تخریب و غارت‌ها در لیبی

تصاویر هوایی از تجمع هزاران نفر در برابر سفارت ایالات متحده در لندنتسخیر و اشغال سفارت آمریکا در لندن، به دست ارازل اوباش خامنه‌ای از تکنیک رژیم جمهوری اسهالی استفاده کردن ، از بالا فیلم میگیرن که جمعیت زیاد به نظر بیاد

تمدید قطعنامه تحریم تسلیحاتی لیبی در سایه تشدید نبردها در لیبی | DW | 06.06.2020قطعنامه منع ارسال تسلیحات به لیبی در شورای امنیت سازمان ملل متحد در شرایطی تمدید شده است که دولت قانونی 'وفاق ملی' لیبی موفق شده فرودگاه طرابلس و برخی از شهرهای لیبی را از چنگ نیروهای خلیفه حفتر، ژنرال شورشی، خارج کند.

۲ داروی به دست آمده در مبارزه با کرونا مؤثر واقع شده است/ مردم در جریان باشند که اپیدمی طولانی خواهد بود/ امید به گرمای هوا در تضعیف ویروس واقعیت نداشتممنون که روی ما آزمایش کردید همانطور که به مردم هجدار می دید خواهشا به فکرهمین مردم باشید چجور باید دست ها رابشوییم وقتی که در کل روز آب نیست وفقط ازساعت ۱تا۷بامدادآب هست اونم ازنوع گلی چجوراززن وبچه محافظت کنیم بخدا خسته شدیم ازاین مسولین بی کفایت دولت به فکرنیروی انقلابی باشه نیرو تغییر اهواز آب ندارد

شناسایی دو هزار و ۳۶۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹/ وضعیت خوزستان همچنان قرمز استسخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از شناسایی دو هزار و ۳۶۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور خبر داد.

باید برای مردم فرهنگ‌سازی شود که خودرو یک کالای مصرفی است، نه سرمایه‌ای/ استفاده از نظرات نمایندگان مجلس دهم در جریان بررسی وضعیت بازار خودرونماینده تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز خودرو از یک کالای مصرفی تبدیل به یک کالای سرمایه‌ای شده است که باید با فرهنگ‌سازی مردم را مجاب کنیم که خودرو فقط یک کالای مصرفی است.