زنجانی‌ها نان به نرخ یارانه خواهند خورد

17/01/1401 07:29 ب.ظ

رونمایی از کارت نان در زنجان و چند استان دیگر استاندار زنجان: *تا ۲ ماه آینده طرح ارائه نان با کارت یارانه در زنجان و چند استان دیگر به صورت پایلوت اجرا می‌شود *در این طرح مردم نان را با قیمت پایین می‌خرند و یارانه آن به نانوایان پرداخت می‌شود

استاندار زنجان گفت: ۲ ماه آینده طرح ارائه نان با کارت یارانه در استان اجرا می‌شود. وی افزود: در این طرح مردم با قیمت پایین نان خود را از نانوایی‌ها تهیه کرده و کارت می‌کشند و در ادامه، یارانه نان بر حسب میزان فروش به نانوایان پرداخت می‌شود.

این مسئول ادامه داد: در این طرح نانوایی‌ها، دیگر آرد یارانه‌ای دریافت نمی‌کنند بلکه بر مبنای فروش نان، یارانه به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

نماینده عالی دولت در استان زنجان تصریح کرد: در سال جاری و بعد از عید نوروز به صورت خاص مسئله آرد و نان در استان مورد توجه جدی قرار گرفته است، با توجه به اینکه تخلفات مشخصی در این حوزه رخ می‌دهد باید با اقدامات موثر بتوانیم کیفیت و قیمت نان را در استان کنترل کنیم.

استاندار زنجان با بیان اینکه تورم یکی از معضلات حال حاضر کشور است، گفت: این مسئله دلایل متفاوت و متعددی دارد که یکی از آن‌ها وجود حجم نقدینگی زیاد است که دولت از راه‌های مختلف در حال کنترل این نقدینگی است. headtopics.com

کارای همیشگی،لقمه رو دور سرشون میچرخونن ومیذارن دهنشون.

دستاوردی دیگر

😂😅😅 دلخوش به این مقدار نباشیییید😅😅 ما شمارو به کرامت انسانی می‌رسانیم... نه تنها اون دنیا، این دنیایتان را هم آباد میکنیم😂

ادامه مطلب:
isna_farsi »

والا ما که در شیراز کارت نان نداریم حالا داشتیم هم نانِ خوشمزه ها ((سنگک دو آتشه دو بَر کُنجد زده)) با کارت که نمیدن؟؟😁🖐🖐🖐🖐

احتمال «بروز بحران» در ائتلاف سیاسی اسرائیل در پی کناره‌گیری یک عضو حزب بنتنماینده‌ای که کناره‌گیری کرده، مخالف آوردنِ نان پخته شده با مخمر و غذا به بیمارستان‌های دولتی در دوران عید پسح بود که برای یهودیانِ معتقد، بودن چنین غذاهایی در بیمارستان حلال نیست. تو اسرائیل این همه احمق وجود داره چرا رسانه ها سریع ازش رد میشن یا همه حماقتهای صهیونیست ها رو برای مردم روشن نمیکنن. از این دست حماقتها پره تو اسرائیل خاک برسرش بدبخت متعصب !

آموزش حضوری مقطع کارشناسی‌ پلکانی است/همه دانشجویان سرکلاس خواهند رفتمعاون آموزشی وزارت علوم با اشاره به آغاز پلکانی و مرحله‌ای آموزش حضوری دانشجویان مقطع کارشناسی در ترم جاری، گفت: هیچ دانشگاهی اجازه ندارد برنامه‌ای برای بازگشت دانشجویان دوره کارشناسی به آموزش حضوری ارائه نکند. چرا یکهو وقتی کرونا هنوز مهار نشده دستور بازگشایی مدارس و دانشگاهها را دادند !! مدرسه و دانشگاه حضوری نروید مدرسه و دانشگاه حضوری نروید مدرسه و دانشگاه حضوری نروید 🖐🖐🖐🖐🖐🖐🖐🖐🖐 کرونا خطرناکه ؛؛ اگر ریه ها را درگیر کرد سطح اکسیژن خون میآید پائین اندامها مثل کبد و... را از کار میاندازد حتی ممکن است بخاطر نبود اکسیژن در خون؛ مغز هم در حالت کما برود !!

راننده هتاک به مادر کودک مبتلا به اوتیسم بازداشت شدراننده هتاک به مادر کودک مبتلا به اوتیسم بازداشت شد در پی انتشار فیلم راننده هتاک به مادر کودک مبتلا به اوتیسم دادستان تهران دستور بازداشت این فرد را صادر کرد. نمیخواین فیلم بردار و منتشر کننده ر بگیرین؟ عجیبه واقعاً

نویسنده اثر «چگونه شوهر خود را به قتل برسانیم» به اتهام قتل همسرش بازداشت شدیک رمان‌نویس آثار عاشقانه در آمریکا که پیشتر اثری به نام «چگونه شوهر خود را به قتل برسانیم» منتشر کرده بود، به اتهام قتل همسر خود بازداشت شده است. روانی بوده خودش به نسخه خودش عمل کرده 🤔 😂😂😂😂

واکنش‌‌ها به حملات اخیر به طلاب و روحانیون در ایرانحمله با چاقو به چند روحانی در حرم امام رضا در شهر مشهد ایران با واکنش شمار زیادی از مقامات و شخصیت‌های دینی این کشور مواجه شده است. - خبرگزاری آناتولی

زلنسکی به شورای امنیت: روسیه می‌خواهد اوکراین را به برده‌ای ساکت تبدیل کندرئیس‌جمهور اوکراین در سخنانی در نشست شورای امنیت سازمان ملل گفت که روسیه می‌خواهد اوکراین را به برده‌ای ساکت تبدیل کند.

محسن افشارچی روز چهارشنبه (۱۷ فروردین‌ماه) در جلسه بازرسی و کنترل بازار استان، اظهارکرد: تا ۲ ماه آینده طرح ارائه نان با کارت یارانه در زنجان و چند استان دیگر به صورت پایلوت در کشور اجرا می‌شود.

وی افزود: در این طرح مردم با قیمت پایین نان خود را از نانوایی‌ها تهیه کرده و کارت می‌کشند و در ادامه، یارانه نان بر حسب میزان فروش به نانوایان پرداخت می‌شود.

این مسئول ادامه داد: در این طرح نانوایی‌ها، دیگر آرد یارانه‌ای دریافت نمی‌کنند بلکه بر مبنای فروش نان، یارانه به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

نماینده عالی دولت در استان زنجان تصریح کرد: در سال جاری و بعد از عید نوروز به صورت خاص مسئله آرد و نان در استان مورد توجه جدی قرار گرفته است، با توجه به اینکه تخلفات مشخصی در این حوزه رخ می‌دهد باید با اقدامات موثر بتوانیم کیفیت و قیمت نان را در استان کنترل کنیم.

استاندار زنجان با بیان اینکه تورم یکی از معضلات حال حاضر کشور است، گفت: این مسئله دلایل متفاوت و متعددی دارد که یکی از آن‌ها وجود حجم نقدینگی زیاد است که دولت از راه‌های مختلف در حال کنترل این نقدینگی است.

افشارچی یادآور شد: تسویه وجوه بدهی دولت قبلی و نیز چاپ نکردن پول در ماه‌های گذشته، شیب تورم یک مقدار در کشور کاهشی شده است.

وی با تاکید بر کنترل بازار با راه‌اندازی بازارهای موازی در استان، عنوان کرد: سامانه‌های مجازی، نمایشگاه‌های فصلی، بازارهای هفتگی از ابزارهای ایجاد بازارهای موازی است که باعث کنترل قیمت‌ها می شود. در کنار کنترل بازار، مساله نظارت بر بازار هم بسیار مهم است به طوری که نظارت از برخی زیاده‌خواهی‌ها پیشگیری کرده و به لحاظ روانی برای مردم ایجاد آرامش می کند.

این مسئول بر لزوم حمایت مشخص از بازرسان بازار تاکید و اظهار کرد: در صورت بروز مسائل قضایی، بازرسان به لحاظ مسائل حقوقی باید حمایت شوند همچنین لزوم ارائه امکانات تشویقی به بازرسان بازار اهمیت زیادی دارد و در حوزه پشتیبانی مالی، استخدام و تبدیل وضعیت‌ها هم باید امتیازات لازم به این افراد داده شود.

نماینده عالی دولت در استان زنجان با اشاره به راه‌اندازی سامانه «سرند»، تصریح کرد: نرم‌افزار سرند، نحوه نظارت بازرسان و روند حرکتی قیمت‌ها را نشان می‌دهد ضمن اینکه لحظه‌به‌لحظه می‌توان از تغییر قیمت و گران‌فروشی در حوزه‌های مختلف آگاه شد.سبد کالاهای موجود در نرم‌افزار باید سبدی باشد که برای محاسبه تورم در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در نظر گرفته می‌شود، ضمن اینکه علاوه بر ظرفیت بازرسان باید از اصناف مورد اعتماد نیز بتوانیم برای نظارت بر بازار استفاده کنیم.

افشارچی با بیان اینکه به بازرسانی که با سامانه سرند کار می‌کنند باید یارانه‌ای اختصاص داده شود، خاطرنشان کرد: با توجه به نیروی کم در حوزه بازرسی، باید انرژی را در آن‌جایی صرف کرد که تخلف در آن زیاد است. بازرسی از خدمات، مغفول مانده است در حالی که به هر خدمتی که در سطح استان ارائه می‌شود، باید رسیدگی شود.