زلنسکی به شورای امنیت: روسیه می‌خواهد اوکراین را به برده‌ای ساکت تبدیل کند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس‌جمهور اوکراین در سخنانی در نشست شورای امنیت سازمان ملل گفت که روسیه می‌خواهد اوکراین را به برده‌ای ساکت تبدیل کند.

به گزارش ایسنا، ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین امروز سه‌شنبه در سخنانی در نشست شورای امنیت سازمان ملل اعلام کرد که وحشتناک‌ترین جنایات جنگی از زمان جنگ جهانی دوم اکنون از سوی روسیه در اوکراین اتفاق افتاده است.زلنسکی تأکید کرد، نظامیان روسیه و هر کس به آنها دستور حمله داده است باید به دست عدالت سپرده شوند.

ولودیمر زلنسکی افزود: بوچا نمونه‌ای از تعداد زیادی شهر و روستای اوکراین است که جنایات ارتکاب شده روسیه در آنها برملا می‌شود. از سوی دیگر، واسیلی نبنزیا نماینده روسیه در سازمان ملل اظهارات زلنسکی را رد کرد و گفت: رئیس جمهور زلنسکی ادعاهای بی اساس علیه کشورم مطرح می‌کند که هیچ شاهد عینی آن را حمایت نمی‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دادگاه اندونزی معلمی را به جرم تجاوز به ۱۳ دانش آموز دختر به اعدام محکوم کردهری طی ۵ سال، به ۱۳ دختر که بین ۱۲ تا ۱۶ سال سن داشتند، تعرض جنسی کرده که هشت نفر از قربانیان باردار شده‌اند. همین الان چشاش از حدقه زده بیرون. خدا به دادش برسه. در مورد سعید طوسی تصمیمی گرفته نشد؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا به اوکراین سفر می‌کنداورسولا وان در لاین، رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا، این هفته برای دیدار با ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین به کی‌یف سفر می‌کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جنگ اوکراین؛ کی‌یف: ارتش روسیه در تدارک حمله به جنوب شرق استارتش اوکراین اعلام کرد که نیروهای روسیه روز سه‌شنبه برای حمله به جنوب شرق اوکراین آماده می‌شوند. تصاویر آمریکا؟!؟!؟ همون آمریکایی ک گفت عراق بمب شیمیایی مسیازه و هزارتا سند رو کرد، بعد از حمله و ویرانی عراق و کشتن هزاران نفر گفت اشتباه شده!! اینا رو با فتوشاپ پنج دیقه ای میشه درست کرد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جنگ اوکراین؛ زلنسکی روسیه را به «نسل‌کشی» متهم کرد؛ مسکو: تکذیب می‌کنیم تصاویر جعلی هستندگوترش خواستار انجام «تحقیق مستقل» درباره رویدادهای بوچا شد جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید: مستقل!! لعنت بهش،دو رویی در نظام اروپا،امریکا،این حق کشورهای مدرن که به خاک خون کشیده بشن،تا بدونن،جنگ خوب نیست، ایران،۸،سال،ما بقی تحریم افغانستان ۴۵ سال عراق یمن ،،،،
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اوکراین: ارتش روسیه به کاروان تخلیه بیماران و پزشکان تیراندازی کرداوکراین: ارتش روسیه به کاروان تخلیه بیماران و پزشکان تیراندازی کرد بر اثر تیراندازی نیروهای روسیه به کاروان تخلیه بیماران و پرسنل بیمارستانی در اوکراین یک نفر کشته شد. چقدر میگیری این همه دروغ سر هم کنی؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طرح کرملین برای تشکیل اوکراین جدید؛ از خارکیف تا اودسا/ انگلیس به دنبال ارسال موشک‌های ضد کشتی به اوکراین +نقشه و تصاویرطرح کرملین برای تشکیل اوکراین جدید؛ از خارکیف تا اودسا وحشت نخست وزیر بریتانیا از احتمال حمله روسیه به اودسا انگلیس به دنبال ارسال موشک‌های ضد کشتی به اوکراین جزئیاتی از چهلمین روز تحولات جنگ اوکراین را در مشرق بخوانید:
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »