زنان درباره ورود به استادیوم چه می‌گویند؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🎥زنان درباره ورود به استادیوم چه می‌گویند؟ این گزارش را بخوانید:

زنان ایرانی بر اساس قانونی نانوشته اجازه ندارند وارد استادیوم شوند. این مساله گرچه بیشتر در بازی فوتبال نمایان شده اما گاهی ورود زنان به استادیوم‌های کوچکتر ورزشی برای تماشای والیبال و بسکتبال نیز محدود می‌شود.

خبرنگار رویترز در این گزارش به سراغ زنان رفته و از خود آنها پرسیده آیا مایلند وارد ورزشگاه‌ها شوند یا نه؟ علی ربیعی، سخنگوی دولت ایران گفته «ما حضور زنان در ورزشگاه‌ها موافقیم و زمینه این حضور فراهم می‌آید اما شما هم باید قبول کنید که عده‌ای در جامعه نگرانی‌هایی در این زمینه دارند.» سخنگوی دولت ایران همچنین تاکید دارد که «در بازی آینده ایران و کامبوج زنان حضور خواهند داشت و این حضور به شکل پله‌ای افزایش خواهد یافت.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

زنان حقی ندارن راجع به ورزشگاه صحبت کنن .

اگر همان عده خاص که با هدف سیاسی خواستار ورود زنان به ورزشگاه هستند ، یکبار تیم فوتبال زنان را حمایت میکردند این ورزشگاه خالی نبود😒

چرا بعضی از زنها تو مصاحبه ها حرفهای ملاها رو تایید می کنن؟ خب جو ورزشگاه بده، خودشون نرن. چه کار به بقیه دارن؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ورود زنان به استادیوم گزینشی نیست/اتهام‌زنی به ایران در موضوع آرامکو، عجولانه بودسخنگوی دولت: *زنان گزینشی وارد استادیوم نمی‌شوند *صحبت آقای واعظی در تضاد با حرف‌های هفته گذشته من نبود *حذف یارانه افراد ثروتمند،‌ حتما اجرا می‌شود دانش کشورداری صحیح وجودنداردودولت بانداشتن دانش جامع کشورداری مانع خودکفایی جامع اقتصادشده وحاصل ان بیکاری،فقر،ناهنجاری،فسادوناامنی درکشوراست که بایدبه ان دانش حاصل شودتامشکلات کشورصحیح حل شودوان بایدازطریق قران کربم شناخت حاصل شود.قران کریم اشتباهات شناختی رااصلاح می کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مساله ورود بانوان به ورزشگاه نباید زمینه ساز بهانه‌هایی برای اجماع علیه کشورمان شودنشست کمیته راهبردی مجمع امید تهران با حضور وزیر ورزش و جوانان، استاندار تهران، رئیس شورای اسلامی شهر تهران و معاون برنامه ریزی شهرداری تهران به ریاست محمدرضا عارف برای بررسی وضعیت ورزش شهر تهران برگزار شد. با با عارف ای ولا کجا بودی تا حالا
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پیش‌بینی برای ورود خانم‌ها به ورزشگاه برای تماشای دربی نشده‌استرئیس پلیس تهران بزرگ با اشاره به تمهیدات ویژه این پلیس برای برگزاری رژه نیروهای مسلح در 31 شهریورماه و همچنین برگزاری دربی بین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال در همان روز گفت: پیش بینی برای ورود خانم به استادیوم برای تماشای بازی دربی نشده است. سردار موضوعات از این مهم تر هم خیلی هست
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمادگی بانک‌های اروپایی برای ورود به ساز و کار اینستکستهران- ایرنا- رییس جدید اینستکس در سفر به ایران و دیدار با نمایندگان بخش خصوصی و اعضای اتاق‌های مشترک ایران و آلمان و اتاق بازرگانی تهران، از اعلام آمادگی چند بانک اروپایی برای ورود به مکانیزم مالی ساز و کار ویژه مالی تجارت با ایران، خبر داد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

جین فوندا، سونیا سوتومایور، و گلوریا آلرد به عضویت تالار مشاهیر ملی زنان درآمدند🔺جین فوندا، سونیا سوتومایور، و گلوریا آلرد به عضویت تالار مشاهیر ملی زنان درآمدند ⚡️«سونیا سوتومایور» قاضی دستیار دیوان عالی ایالات متحده آمریکا، «جین فوندا» بازیگر، و «گلوریا آلرِد» وکیل روز شنبه ۲۳ شهریور به عضویت تالار مشاهیر ملی زنان در آمدند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

صعود زنان ایران به مرحله حذفی تنیس روی میز قهرمانی آسیاتهران- ایرنا- زنان ملی پوش تنیس روی میز ایران هم همانند تیم مردان کشورمان راهی مرحله حذفی بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در اندونزی شدند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »