مساله ورود بانوان به ورزشگاه نباید زمینه ساز بهانه‌هایی برای اجماع علیه کشورمان شود

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمدرضا عارف: مساله ورود بانوان به ورزشگاه نباید زمینه ساز بهانه‌هایی برای اجماع علیه کشورمان شود

به گزارش ایلنا، در این جلسه محمدرضا عارف رئیس مجمع امید طی سخنانی با تسلیت ایام سوگواری ماه محرم به فلسفه شکل گیری مجمع امید تهران اشاره کرد و با بیان اینکه «یکی از مسائل مهم شهر تهران موضوع ورزش است» بر ضرورت توجه جدی به نظام جامع توسعه ورزش کشور تاکید کرد و گفت: سرانه ورزش تهران از محروم‌ترین نقاط کشور هم پایین‌تر است و باید با توجه به منابع موجود برای توسعه اماکن ورزشی در تهران اقدام جدی صورت گیرد.

رئیس مجمع امید با اشاره به نقش موثر بانوان در تحولات مهم کشور، خاطرنشان کرد: حضور پر رنگ بانوان در مجامع مختلف و مراسم‌های ملی و مذهبی در کنار مردان با کمترین حاشیه همراه بوده و حضور این قشر از جامعه در اماکن ورزشی هم با توجه به آمادگی ورزشگاه‌های کشور از جمله تهران از نظر زیرساخت‌های لازم، نباید با محدودیت‌هایی رو به رو باشد.

در این نشست مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان گزارشی از اقدامات وزارت‌خانه متبوع خود در توسعه ورزش کشور بویژه در تهران ارائه کرد و از ایجاد زیر ساخت‌های لازم برای حضور اقشار مختلف جامعه در اکثر ورزشگاه‌های کشور خبر داد. وی همچنین با اشاره به تلاش‌های وزارت ورزش و جوانان جهت خنثی سازی و مقابله با کارشکنی‌ها و مسئله سازی دشمنان کشور برای حضور افتخار آفرین ورزشکاران ایرانی در صحنه‌های بین‌المللی، بر حضور مقتدرانه تیم‌های ملی در رویدادهای ورزشی تاکید کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

با با عارف ای ولا کجا بودی تا حالا

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس جمهور برای آغاز مراسم سال تحصیلی به دانشگاه تهران می‌رودرئیس جمهور برای آغاز مراسم سال تحصیلی به دانشگاه تهران می‌رود وزیر علوم: از رئیس جمهور برای حضور در دانشگاه تهران به منظور آغاز مراسم سال تحصیلی جدید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور دعوت به عمل آمده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

با موافقت استقلال، برای نخستین بار دربی تهران ۹۰ به ۱۰ شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

زاهدی خطاب به سیاسیون: قسمتان می‌دهیم، دست از سر ورزش برداریدزاهدی، نماینده کرمان خطاب به سیاسیون: *قسمتان می‌دهیم، دست از سر ورزش بردارید *ما سیاسیون وظیفه حمایت از ورزش را داریم اما حمایت ما دخالت در ورزش نیست *دخالت‌ها از همان صدر(فدراسیون) تا استان‌ها به ورزش ضربه زده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش شهردار تهران به حذف نام شهدا از تابلوهای شهریشهردار تهران گفت: افتخارمان این است که کوچه های شهر به نام شهدا مزین شوند، شهدایی که در این محلات زندگی می کردند و عطر و یادشان هنوز وجود دارد و خانواده هایشان هنوز در این مناطق زندگی می کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

«حمله به تاسیسات نفتی عربستان نفعی برای ایران نداشته است» | DW | 16.09.2019حملات پهپادی به تأسیسات نفتی عربستان در آستانه سفر روحانی به نیویورک، موجب افزایش تنش میان ایران و آمریکا شده است. میشائیل لودرز، تحلیلگر مسائل خاورمیانه در گفتگو با دویچه‌وله فارسی معتقد است حوثی‌ها همه اقدامات خود را با تهران هماهنگ نمی‌کنند. از نفع و ضررش که بگذریم باید دید دوران بزن درو تموم شده یا ادامه داره ببند باوا کم واسه نفت مفت از مال جمهوری اسلامی بالا برید حوثی‌ها از بیت دستور میگیرن نه ریاست‌جمهوری که بخوان به فکر سفر روحانی باشن چهارتا پاسدار شاشو زدن الانم گرخیدن کم بمالید شماهم ساخت بمب اتم چ نفعی برای ایران داشته ولی ج.ا انجامش داده هرکی ندونه فک میکنه ج.ا یه حک.مت نورماله هنوز فراموش نکردیم زده کشنی ژاپنی وقتی یکی از مقاماش داشتن برای صلح مذاکره میکرد
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پنج خانواده ایرانی به تحصن مادران برای نجات فرزندانشان از چنگ پ.ک.ک پیوستندپنج خانواده ایرانی که فرزندان‌شان در چنگ تروریست‌های پ.ک.ک هستند به تحصن دیگر معترضان به این گروه مقابل دفتر حزب دموکراتیک خلق‌ها در شهر دیاربکر ترکیه پیوستند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »