زلنسکی: اوکراین روابط دیپلماتیک خود را با روسیه قطع کرد

05/12/1400 02:19:00 ب.ظ

اوکراین روابط دیپلماتیک خود را با روسیه قطع کرد ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری اوکراین در خطابیه‌ای اعلام کرد که کیف روابط دیپلماتیک خود را با روسیه قطع کرد.

رئیس‌جمهوری اوکراین از قطع روابط دیپلماتیک اوکراین با روسیه خبر داد. وی افزود: این تصمیم در بحبوحه عملیات نظامی روسیه علیه اوکراین اتخاذ شد. مقامات اوکراینی دائما مطبوعات را از روند تحولات مطلع خواهند ساخت.

زلنسکی در جریان این سخنرانی به زبان روسی به مردم روسیه گفت: می‌دانم که این اطلاعات قطعا در کانال‌های تلویزیونی شما پخش نمی‌شوند. بسیاری از اطلاعات در شبکه‌های اجتماعی شما مسدود هستند. اما مسدود کردن اقدامی شیطانی است. مسدود کردن تاریخ، اقدامی غیرممکن است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

خسته نباشید

بحران اوکراین؛ بلینکن دیدار خود با وزیر خارجه روسیه را لغو کردآنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا، گفت که دیدار خود با سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه، را پس از آن که مسکو استقلال دو منطقه جداشده از اوکراین را به رسمیت شناخت، لغو کرده است.

آیا عمر ۱۰۰ ساله استقلال اوکراین رو به پایان است؟ / نگاهی به سوابق تاریخی بحران اوکراین / ماجرای تحویل دادن ۱۹۰۰ کلاهک هسته‌ای و فریب خوردن از غرب! +تصاویر و نقشهآیا عمر ۱۰۰ ساله استقلال اوکراین رو به پایان است؟ / نگاهی به سوابق تاریخی بحران اوکراین / ماجرای تحویل دادن ۱۹۰۰ کلاهک هسته‌ای و فریب خوردن از غرب! گزارش کامل را در مشرق بخوانید:

نخستین دور تحریم‌های کانادا علیه روسیه بر سر بحران اوکراینجاستین ترودو، نخست وزیر کانادا، نخستین تحریم‌های اقتصادی دولت خود علیه روسیه را در واکنش به اقدام مسکو در به رسمیت شناختن استقلال مناطق دونتسک و لوهانسک در اوکراین اعلام کرد. تو اگه آدم درستی بودی کشورت مأمن دزدها نبود

زلنسکی: بر این باور هستم هیچ جنگی رخ نمی‌دهددر حالیکه متحدان غربی درباره وضع تحریم‌ها علیه روسیه صحبت می‌کنند، رئیس جمهوری اوکراین به آنها تاکید دارد که باید موضعی سختگیرانه‌تری اتخاذ کنند.

بوریس جانسون تحریم‌های انگلیس علیه روسیه را اعلام کردبوریس جانسون تحریم‌های انگلیس علیه روسیه را اعلام کرد نخست‌وزیر انگلیس امروز،‌سه‌شنبه اعمال تحریم‌ها بر پنج بانک روسیه و سه تاجر و میلیاردر این کشور را در پی دستور روسیه برای اعزام نیروهای به شرق اوکراین اعلام کرد

رئيس‌جمهور اوکراین نیروهای ذخیره ارتش را فراخواند | DW | 23.02.2022ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین در واکنش به حمله احتمالی روسیه به خاک این کشور نیروهای ذخیره ارتش را فرخوانده و از مانورهای نظامی جدید واحدهای دفاعی خبر داده است. بهتر است در جایت بنشینی وطنت را تخریب ومدمت را قتل نکن توازن جنگی خودت وروس فرق بین اسمان وزمین است