زلنسکی: مذاکرات با روسیه دشوار ادامه دارد

03/01/1401 09:39:00 ق.ظ

رئیس جمهور اوکراین مذاکرات با روسیه را دشوار ارزیابی کرد و گفت گفتت‌وگوها همچنان ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهور اوکراین مذاکرات با روسیه را دشوار ارزیابی کرد و گفت گفتت‌وگوها همچنان ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی 23.03.2022 کی‌یف/خبرگزاری آناتولی ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین در ویدئویی که در کانال تلگرامی خود به اشتراک گذاشت، اظهار داشت که مذاکرات با روسیه «سخت و بحث برانگیز» همچنان ادامه دارد.

زلنسکی با اشاره به روند مذاکرات اوکراین و روسیه گفت: ما به کار در سطوح مختلف ادامه می‌دهیم تا روسیه را وادار به صلح و پایان دادن به این جنگ وحشیانه کنیم.

وی گفت: مذاکرات بسیار سخت و گاهی بحث برانگیز است، اما قدم به قدم در حال پیشرفت هستیم. زلنسکی با اشاره به اینکه نشست‌های ناتو، گروه G7 و اتحادیه اروپا در هفته جاری برگزار می‌شود، گفت: بسته‌های تحریمی جدید علیه روسیه می‌تواند اجرایی شود.

- 100 هزار نفر در شهر ماریوپول است زلنسکی با اشاره به اینکه ارتش روسیه به طور مداوم به شهر ماریوپول حمله می‌کند، گفت که حدود 100 هزار نفر در این شهر هستند. وی با بیان اینکه در تلاش برای تخلیه غیرنظامیان از کریدورهای بشردوستانه هستند، گفت که نیروهای روسی از این کار جلوگیری کردند. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

نشست کم‌سابقه رهبران اسرائيل، امارات و مصر با محوریت «مقابله با نفوذ ایران»نخست‌وزیر اسرائیل، حاکم امارات، و رئیس‌ جمهور مصر، در یک دیدار سه جانبه کم‌سابقه، راه‌های مقابله با گسترش نفوذ ایران در منطقه، در پی احیای احتمالی برجام را بررسی می‌کنند از آمریکا و اروپا چیزی نصیبش نشد حالا آویزون خایه عربها شده.

آمریکا می‌گوید ایران برای بازگشت متقابل به برجام باید «تصمیمات دشوار» بگیردسخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت پس از نزدیک به یک‌سال مذاکره، «اکنون برعهده ایران است که تصمیماتی که ممکن است دشوار باشد اتخاذ کند». کیانوش فرید حرف میزنه حس میکنم 🍆توکونشه 😂😂مادرجنده های مزدور 😂😂😂 قسمت خوبش اینه تا الآن آمریکایی ها در مذاکرات تحت فشار دیپلماسی مردان ما بوده اند. دشوار یعنی چی ؟ چرا ملت ایران را بازی میدهید و نادیده انگاری میکنید ؟ ما مردم ایران نباید بدانیم که دیکتاتور چه نقشه ای برای هشتاد میلیون ایرانی طرح کرده است ؟ آیا سیاسیون و رسانه نمی خواهد بداند ؟ شاید چیز بدی باشد هموطن از کجا میدانید ؟

خامنه‌ای: با وجود تحریم‌های آمریکا هم می‌توان پیشرفت اقتصادی کرد و تجارت خارجی داشتآیت‌الله خامنه‌ای: با وجود تحریم‌های آمریکا هم می‌توان پیشرفت اقتصادی کرد و تجارت خارجی داشت آیت‌الله خامنه‌ای: رئیس‌جمهور اوکراین را کشورهای غربی سر کار آوردند که اکنون با سران کشورهای غرب با لحن تند سخن می‌گوید تا اونجا که من میدونم اصولا هر کشوری بخواد تجارت کنه باید عضو شبکه بانکی سویفت باشه و رابطش با امریکا هم خوب باشه چون دلار رو امریکا چاپ میکنه.بنابراین با وجود تحریم و دشمنی با امریکا عملا تجارت منتفیه مگه تجارت غیرشفاف که توش فساد وحشتناک هست. یک ایراد به خبرگزاری آناتولی: چرا مینویسین آیت الله خامنه ای؟ آیت الله نشانه احترام بیش از حد به یک شخصیت سیاسیه. مگه ایرانیها تو خبرهاشون مینویسن جناب آقای اردوغان؟؟ تو خبرگزاری های ایران کم مونده به آقای اردوغان فحش ناموسی هم بدن. اونقت شما می نویسین آیت الله خامنه ای؟!

عراق: کمیته تحقیق درباره حمله به اربیل دیدارهایی با طرف ایرانی خواهد داشتسخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق گفت که کمیته تحقیق درخصوص حمله موشکی ایران به پایگاه صهیونیستی به اربیل رفته است و این کمیته دیدارهایی با مسئولان ایرانی انجام خواهد داد. جمهوری شیطانی ایران نابود کننده ایران منطقه جهان می شود ماموریت است که چنین کنید خدای عالم زمانی که جهان هستی اش ایجاد کرده رژیم ایران در نوبت آخر شده برای حکومت موقت ایران چون خدا می دانسته که بر علیه خدا قرآن اسلام ۱۴ معصوم مسلمان های شیعه ها سنی ها ایران و ایرانی ها قیام می کنید و دشمن های اصلی اینها می شوید خدای عالم قبل از عمل کردن قصاص انتقام نمی گیرد پس باید نوبت حکومت موقت ایران برسد که ملاهای شیطان با خانواده هاشون به ریاست حکومت ایران برسند اینها که پانصد سال به ایرانی ها نشان می دادند طرف مردم ایران هستند هی خودشان را مظلوم نشان دادند

آلمان با قطر بر سر واردات گاز به توافق بلند مدت دست یافتقطر همواره با اشاره به هزینه سنگین مورد نیاز برای تولید گاز طبیعی مایع بر لزوم دستیابی به توافقی بلند مدت با آلمان تاکید می‌کرد. این کشور حاشیه خلیج فارس یکی از سه صادرکننده اصلی ال ان جی در جهان است و در نظر دارد سطح تولید خود را تا سال ۲۰۲۷ میلادی ۵۰ درصد افزایش دهد. جنگ هفتاد و دوملت همه را عذر بنه …… چنان قطر از رذالت و حماقتِ خامنه ای در وابستگی به روس‌ها داره سؤاستفاده می کنه ، که قابل توصیف و بیان نیست!!! منِ ایرانی باید چه کنم و چگونه حماقتِ منجر به فنایِ سرزمینم را به این رهبر؟ خودفروش و تقلبی و احمق و جنایتکار بفهمانم؟؟؟ قطر اندازه یک استان کوچیک ایرانه چه جاها نفوذ کرده 😄

نشست وزرای خارجه و دفاع اتحادیه اروپا با محوریت اوکرایننشست وزرای خارجه و دفاع اتحادیه اروپا با محوریت «تعیین راهبرد» درباره وضعیت اوکراین برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی