آمریکا می‌گوید ایران برای بازگشت متقابل به برجام باید «تصمیمات دشوار» بگیرد

02/01/1401 11:05:00 ب.ظ

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت پس از نزدیک به یک‌سال مذاکره، «اکنون برعهده ایران است که تصمیماتی که ممکن است دشوار باشد اتخاذ کند».

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت پس از نزدیک به یک‌سال مذاکره، «اکنون برعهده ایران است که تصمیماتی که ممکن است دشوار باشد اتخاذ کند». سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده روز سه‌شنبه دوم فروردین گفت: اکنون به عهده ایران است که بخواهد بازگشت متقابل به تعهدات خود در توافق هسته‌ای با قدرت‌های جهانی داشته باشد.

ند پرایس به خبرنگاران گفت پس از نزدیک به یک‌سال مذاکره، «اکنون برعهده ایران است تا تصمیماتی که ممکن است دشوار باشد اتخاذ کند».

او اظهار داشت: یکسری موضوعات سخت وجود دارد که ما همچنان در حال کار روی آن‌ها هستیم. به گفته سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، «توافقی از این دست نه قریب‌الوقوع و نه حتمی است و بنابراین، دقیقا به همین دلیل است که برای بخش اصلی سال، ما برای هر یک از موارد احتمالی آماده شده‌‌ایم».

آقای پرایس بدون اشاره به جزئیات تصریح کرد: واشینگتن از مدت‌ها قبل با شرکای خود در خاورمیانه و اروپا در حال بحث پیرامون «گزینه‌های دیگر» است. او بار دیگر بر تعهد دولت جو بایدن مبنی بر جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای تاکید کرد، خواه با توافق باشد یا بدون توافق. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

آمریکا ماده 'یک تصمیم سخت' برای توافق اتمی با ایران است | DW | 22.03.2022وزارت خارجه دو کشور ایران و آمریکا دو نظر متفاوت درباره مذاکرات وین برای بازگشت به برجام دارند؛ آمریکا می‌گوید این توافق نه قطعی است و نه نزدیک و ایران می‌گوید به توافق بسیار نزدیک هستیم. ایران که خارج از برجام نیست ،چطور این دو رو با هم مقایسه مسکنی دویچه وله فقط همین دویچه وله رسانه 'ازاد' صهیونیست جهانی ، حرف هر دو کشور را فراموش کن مخاطبان شما فقط حرف شما را قبول دارند. شرمتان باد ایران ستیزان

جیک سالیوان: جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای به‌سود منافع ملی آمریکا استمشاور امنیت ملی کاخ سفید در کنفرانس خبری روز سه‌شنبه گفت که هرگونه توافق با ایران که از دستیابی جمهوری اسلامی به سلاح هسته‌ای جلوگیری کند، به سود منافع ملی ایالات متحده است. به سود منافع ملی ایران هم هست.

ویدئو؛ بازدید ساکنان از خانه‌هایی که در گلوله‌باران‌ کی‌یف آسیب دیده استنظامیان روسیه در چهارمین هفته از تهاجم نظامی به اوکراین تلاش می‌کنند تا شهر کی‌یف را محاصره کنند. جزئیات بیشتر🔽 تلاش؟!

وال‌استریت جورنال: آمریکا «شمار زیادی» موشک «پاتریوت» به عربستان تحویل داده استهم‌زمان با تشدید حملات حوثی‌های یمن به برخی مراکز حساس عربستان، آمریکا در ماه گذشته تعداد «قابل توجهی» پدافند هوایی «پاتریوت» به عربستان سعودی داده است. با توجه به زیر پا گذاشتن حقوق انسانی و بیش از حد و گردن ۸۱ نفر در یکروز رژیم عربستان هر سلاحی را که انتخاب کند خواهد خرید دم این حوثی ها و ج ا گرم که به امریکا پاس گل میدهند.

آمریکا: توافق بر سر احیای برجام نه قریب‌الوقوع است و نه حتمیسخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده می‌گوید واشینگتن آماده اتخاذ «تصمیمات سخت» برای بازگشت برنامه هسته‌ای ایران به محدودیت‌های وضع شده در برجام است. کاخ سفید بنظر میرسد که سر در گم باشد ،البته حق دارد ما که آخوند را می شناسیم چهل سال است که سر در گم هستیم .

مرکز آمار ایران: تورم سالانه 40.2 درصد ثبت شده استمرکز آمار ایران در گزارشی از تورم سالانه 40.2 درصدی در اسفند ماه 1400 خبر داد. - خبرگزاری آناتولی تشگیلات و حکومت شئونیزم فارسی شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران ساخت و پرداخت گماشتگان اعراب،موردحمایت استعمارجهانی در مسیر جاهلیتست هرگز نمیتواند متمدن شود چون هویتش دروغین و شناسنامه اش جعلی و علومش بی منطق جاهلیت، بازی با فکرها و ایرانفروشی و غارت ایران ایرانیانست