زلنسکی از پیش‌بینی «حمله روسیه به اوکراین در روز چهارشنبه» عقب‌نشینی کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺زلنسکی از پیش‌بینی «حمله روسیه به اوکراین در روز چهارشنبه» عقب‌نشینی کرد ▪️رئیس جمهوری اوکراین، روز دوشنبه ۲۵ بهمن و ساعاتی پس از آن که اعلام کرد شنیده است روسیه روز چهارشنبه همین هفته به اوکراین حمله می‌کند، این حرف خود را پس گرفت. ⬇️ بیشتر بخوانید:

مقامات آمریکایی گفته‌اند که نمی‌توانند گزارش‌هایی را که می‌گویند اطلاعات آمریکا نشان می‌دهد حمله روسیه به اوکراین روز چهارشنبه آغاز می‌شود، تایید کنند.

این سخنگو به شبکه آمریکایی «ان‌بی‌سی» گفت که «رئيس جمهوری [اوکراین] داشت به تاریخی که رسانه‌ها پخش کرده‌اند، اشاره می‌کرد.» ناظرانی که بیانیه ویدیویی اولیه رئیس جمهوری اوکراین را دیده‌اند می‌گویند زلنسکی، که در گذشته و پیش از رسیدن به مقام ریاست جمهوری یک کمدین بود، ظاهرا در ویدیو «طعنه آمیز» صحبت می‌کند.

روسیه تجهیزات و ده‌ها هزار نظامی خود را در نزدیکی مرزهای اوکراین جمع کرده است و کشورهای غربی نگران تهاجم احتمالی مسکو به کی‌یف هستند.کاخ سفید در بیانیه‌ای گفت که دو رهبر درباره تماس‌های دیپماتیک اخیر با اوکراین و روسیه و همچنین درباره تلاش‌های جاری دیپلماتیک و بازدارنده در واکنش به ادامه استقرار نظامیان روسیه در مرزهای اوکراین صحبت کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نگران نباشید روسیه حمله نخواهد کرد بلوف میزند

بدبخت بی وجود زلنسکی که به غرب و آمریکا اعتماد کرد و حالا مثال خری شده که در گل گیر کرده

TehranDC زلنسکی از حرف‌هایش عقب‌نشینی نکرد چراکه حرفی نزد که باید آن را پس می‌گرفت. سخنگوی‌اش ناچار شد برای رسانه‌هایی که سخنان زلنسکی را تحریف کرده‌اند توضیحات اضافی ارایه دهد. برای کسانی که اوکراینی می‌دانند حرف‌های زلنسکی کاملاً قابل فهم بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روز ولنتاین؛ روز آگاه‌سازی درباره خشونت علیه زنان | DW | 14.02.2022هر سه روز یک زن در آلمان به دلیل جنسیتش به قتل می‌رسد. آمار خشونت خانگی علیه زنان نیز در سال ۲۰۲۰ نسبت به سال ۲۰۱۹، ۴/۹ درصد رشد داشته و مجموع موارد ثبت شده به ۱۴۸ هزار مورد رسیده است. این آماری است که در روز ولنتاین، روز عشاق اعلام شده است. Nimaaei آمار مردا رو هم بگو دویچه وله جان عجیبه ایران اینترنشنال و بی بی سی فارسی این خبر رو پوشش نمی دن و توییت در موردش نمی زنن مگه میشه معنویات واعتماد رو تخریب کرد وبعد توقع جامعه سالم با جرم کم داشت
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی چادر کارگران فصلی؛ مادر یک روز بعد از کودکش جان باخت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

عکس روز: تظاهرات کامیون‌ها | همه مطالب مدیا سنتر | DW | 13.02.2022تظاهرات کامیون‌ها نمی‌خواهند واکسن کرونا بزنند. اینجا در کانبرا، پایتخت استرالیا هزاران راننده با کامیون‌هایشان تجمع کرده‌اند؛ شبیه اعتراض رانندگان کامیون در کانادا. پس از ۱۴ روز تحصن، حالا پلیس خواهان پایان این حرکت اعتراضی شده است. عکس روز:
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

طی یک روز 168 بیمار کرونایی در ایران جان باختندطی شبانه‌‌روز گذشته 28 هزار و 956 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شده و 168 بیمار نیز جان باختند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

علیه عشق؛ چرا حکومت ایران با روز ولنتاین مساله دارد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

«گزارش‌هایی مبنی بر احتمال حملۀ روسیه در روز چهارشنبه؛ منابع آمریکایی تایید نکردند»مقامات آمریکا می‌گویند با به اشتراک گذاشتن آنچه از برنامه‌های روسیه می‌دانند، سعی خواهند کرد از هرگونه «حمله غافلگیر کننده» جلوگیری کنند. جزئیات بیشتر🔽 حالا۳شنبه یاچهارشنبه؟؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »