زرتشت احمدی راغب با وجود ابتلا به کرونا بازداشت شد

02/12/1400 04:54:00 ب.ظ

زرتشت احمدی راغب با وجود ابتلا به کرونا بازداشت شد ▪️بنا بر گزارش‌ها، مأموران امنیتی ضمن تفتیش خانه آقای احمدی راغب، وسایل شخصی او را توقیف کرده و با خود برده‌اند و این فعال مدنی را به مکانی نامعلوم انتقال داده‌اند. ⬇️ بیشتر بخوانید:

زرتشت احمدی راغب، فعال مدنی و آتش‌نشان اخراج‌شده از کار در ایران، روز دوشنبه ۲ اسفند بار دیگر بازداشت شد. گفته می‌شود او به ویروس کرونا مبتلا است. چاپ زرتشت احمدی راغب، فعال مدنی و آتش‌نشان اخراج‌شده از کار در ایران بار دیگر روز دوشنبه ۲ اسفند بازداشت شد. گفته می‌شود او به ویروس کرونا مبتلا است.

بنا بر گزارش‌ها، مأموران امنیتی ضمن تفتیش خانه آقای احمدی راغب، وسایل شخصی او را توقیف کرده و با خود برده‌اند و این فعال مدنی را به مکانی نامعلوم انتقال داده‌اند.

پویا جگروند، فعال مدنی، با اعلام این که حال آقای احمدی راغب به دلیل ابتلا به ویروس کرونا نامساعد است، بر اساس مکالمه‌ای که شب گذشته با او داشته، در توییتی «حکومت» را «مسئول جان» زرتشت احمدی‌راغب دانست و نوشت که این فعال مدنی «به محض دستگیری دست به اعتصاب غذا خواهد زد.»

زرتشت احمدی راغب که آتش‌نشان اخراج‌شده در شهریار است، پیش از این نیز بارها بازداشت و زندانی شده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

چقدر خوشحال بودم که تو فیلم تجمع کارگران دیدمش ،نیم ساعت نگذشت که خبرش را اینجا خوندم،این طنز زمانه ماست که ازادی مخالفان در جمهوری اسلامی به ساعتها و دقیقه ها بستگی داره

لحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ مقامات ارشد ارتش اوکراین به دنبال گلوله‌باران به پناهگاه رفتندلحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ مقامات ارشد ارتش اوکراین به دنبال گلوله‌باران به پناهگاه رفتند بیشتر بخوانید🔽 نظر به تجربه از دیدگاه ذهنی و عملی طرف امپریالیسم را گرفتن به نفع هیچ یکی از کشور های اروپایی نبوده و نخواهد بود.. تجربه نشان داده است.

لحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ ماکرون طی ساعات آینده با بایدن و شولتس گفتگو می‌کندنخست‌وزیر بریتانیا می‌گوید اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهد که روسیه نه تنها از شرق بلکه از شمال و به واسطه بلاروس نیز به اوکراین حمله خواهد کرد تا کی‌یف را محاصره کند. نصف اکراین رو بخشید؟؟

لحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ ماکرون تا ساعاتی دیگر با پوتین گفتگو می‌کندآمریکا با تکرار ادعای خود تاکید می‌کند که «هر لحظه» احتمال حمله روسیه به اوکراین وجود دارد. به گفته واشنگتن روسیه ۱۵۰ هزار نظامی خود را در مرز با اوکراین مستقر کرده است. ماییدن گارو بابا 🙄 هی حمله میکنه، نه نمیکنه! ماکرون همین چند روز پیش با پوتین دیدار و گفتگو کرد!

با وجود تشدید تنش‌ها در شرق، شهروندان اوکراین به پایداری صلح امیدوارندبا وجود تشدید تنش در مرزهای شرقی اوکراین و هشدار نسبت به وقوع قریب‌الوقوع جنگ، بسیاری از شهروندان ماریوپول و کی‌یف همچنان امیدوارند درگیر یک مخاصمه مسلحانه نشوند. In god we trust❤️

آموزش آمادگی دفاعی به غیرنظامیان در اوکراین برای مقابله با حمله احتمالی روسیهآموزش آمادگی دفاعی به غیرنظامیان در اوکراین برای مقابله با حمله احتمالی روسیه غیر نظامیان در اوکراین تحت نظارت افسران بازنشسته و داوطلبان برای رویارویی با حمله احتمالی روسیه آموزش آمادگی دفاعی می بینند.

همگام با جمهوریخواهان؛ نمایندگان مجلس ایران: اجرای توافق هسته‌ای باید به تصویب ما برسدبیش از ۲۵۰ نفر از نمایندگان مجلس ایران با صدور بیانیه‌ای خطاب به ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری، تاکید کردند که برداشتن گام‌های کاهشی در زمینه فعالیت‌های هسته‌ای پس از گزارش انجام تعهدات طرف غربی در خصوص لغو تحریم‌ها و در صورت تایید و تصویب آن از سوی مجلس ممکن خواهد بود. به مناسبت ۲۰ فوریه، روز جهانی عدالت اجتماعی بد نبود اراذل ولایتی ننگ وطنفروشی به روسیه و چین را هم برخلاف میل رهبر؟ جنایتکار و شارلاتانشان در طویلهٌ ولایت ، رد!!! میکردند. اما کو ذره ای غیرت !!! سیرک دلقک ها