ریزش دیوار یک مدرسه در علی‌آبادکتول

08/08/1400 11:48:00 ق.ظ

ریزش دیوار یک مدرسه در علی‌آبادکتول *سرپرست جمعیت هلال‌احمر علی‌آبادکتول از ریزش دیوار یک مدرسه در علی‌آبادکتول و مصدوم شدن چند دانش‌آموز و معلم خبرداد. *اورژانس گلستان اعلام کرد که در این حادثه ۱۰ نفر شامل ۷ کودک و ۳ مربی مصدوم شدند.

سرپرست جمعیت هلال‌احمر علی‌آبادکتول از ریزش دیوار یک مدرسه در علی‌آبادکتول و مصدوم شدن چند دانش‌آموز و معلم خبرداد. وی افزود: بلافاصله بعد از این حادثه ۷ تیم امدادی جمعیت هلال‌احمر به محل اعزام شدند. سرپرست جمعیت هلال‌احمر علی‌آبادکتول بیان کرد: تعدادی کودک در این حادثه مصدوم شدند که توسط نیروهای امدادی و آتش‌نشانی با همکاری اورژانس از زیر آوار رهاسازی شدند.

افشانی گفت: در این عملیات ۲ دستگاه آمبولانس، ۲ خودروی نجات، یک خودروی کمکدار بهمراه ۲ ست نجات درآوار به کارگیری شد. به گزارش ایسنا، اورژانس گلستان اعلام کرد که در این حادثه ۱۰ نفر شامل ۷ کودک و ۳ مربی مصدوم شدند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

کشورهای «گروه ۲۰» برابری واکسیناسیون در جهان را در رم به بحث می‌گذارند🔺کشورهای «گروه ۲۰» برابری واکسیناسیون در جهان را در رم به بحث می‌گذارند گزارش جدید گروه مبارزه با فقر «وان» نشان می‌دهد از بیش از ۶۵۷ میلیون دز واکسن وعده داده شده توسط کشورهای گروه ۲۰، حدود ۴۴ درصد تحویل داده شده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

محکومیت یک عضو الاهوازیه در دادگاهی در هلندمحکومیت یک عضو الاهوازیه در دادگاهی در هلند دادگاهی در هلند یک تروریست عضو گروهک الاهوازیه را به اتهام کمک به حملات تروریستی در ایران به حبس محکوم کرد.

عرضه بنزین ۱۵۰۰ تومانی در ۱۰۰ جایگاه سوخت در تهرانسخنگوی شرکت پخش فرآورده های نفتی گفت: در حال حاضر ۱۰۰ جاگاه سوخت در تهران به سامانه هوشمند متصل شده اند و بنزین ۱۵۰۰ تومانی عرضه می کنند. وای وای امان از دروغ مانند نقل و نبات هی رژیم ایران در حال دروغ هاست در حضور خدا چقدر رژیم ایران شماها شجاع هستید در برابر خدای عالم در تاریخ ثبت می شه که حکومتی در طول تاریخ جهان بشریت آمد که دم از دین اسلام می زدند ولی از دروغ گویان حرفه ای شدند که مانند اینها نیست پادشاه ایران ۲۷۰۰ سال پیش کوروش بزرگ فرمان داد به ایرانی ها که هرگز دروغ نگید و حتی خود کوروش بزرگ اول اجرا کننده بوده که هرگز دروغ نگفت و با صداقت ترین فرد تاریخ نامگذاری شده که اعتبار ایرانی ها شد ۲۷۰۰ سال پیش پادشاه ایران کوروش بزرگ گفت : دروغ گفتن : باعث می شود خشکسالی بشود و دشمنی فراوان می شود پس دروغ رو با گفتن بیان بوجود آمدن خشکسالی و دشمنی ها بیان کرد کوروش بزرگ فرمان خدا رو اجرا کرد که دروغ از بزرگترین گناهان کبیره است که خدا هرگز نمی بخشد

کشف جسد یک مهاجر در کامیونی در یک بزرگراه توسط پلیس آلمان | DW | 29.10.2021پلیس آلمان در اتوبانی در نزدیکی شهر گورلیتس حدود ۳۰ مهاجر را یافت که با کامیون از مرز لهستان به شکل غیرقانونی وارد آلمان شده‌اند. یک جسد نیز در کامیون پیدا شده است. راننده کامیون متواری است، اما همدست او بازداشت شده است.

زخمی شدن یک شهروند در پی انفجار مین در منطقه سردشت

عابدزاده نامزد بهترین دروازه بان جهان در سال ۲۰۲۱ شدبا اعلام سایت تاریخ و آمار امیر عابدزاده نامزد بهترین دروازه‌بان جهان در سال ۲۰۲۱ شد. گلر قحطی امده